Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

W dniach 3-10 lipca w Słubicach odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki "Most / Most / Die Brücke". Nasze miasto czeka wiele artystycznych atrakcji, a jednym z najważniejszych przedsięwzięć będzie plenerowy koncert transmitowany na żywo przez TVP2 i Radio Zet.


W programie m.in. liczne wystawy fotograficzne, wernisaże, seanse filmowe, warsztaty i spotkania. W Słubicach mają pojawić się m.in. Anna Maria Jopek, Ray Wilson, Janusz Zaorski, Tomasz Tomaszewski, Zbigniew Zamachowski, Ewa Błaszczyk, Taras Połatajko, Arkadiusz Jakubik i wielu innych uznanych w Polsce i na świecie artystów.

5 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach odbędzie się koncert "Lato Zet i Dwójki" (transmisja na żywo na antenie TVP2 i Radio Zet). Na scenie wystąpią m.in.: Jamala, Rafał Brzozowski, Varius Manx, Donatan & Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Ola Nizio, Loka i Lena (Niemcy).

Ważne linki:

Wiadomości na Słubice24.pl


Za przygotowanie i organizację festiwalu MOST odpowiada Fundacja EDM+. Współorganizatorami są Gmina Słubice oraz Grupa Eurozet. Patronat honorowy nad całą imprezą objęli Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wojewoda Lubuski. Wśród patronów medialnych są m.in. Radio Zet, TVP2, TVP Kultura, a także portal Słubice24.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)