Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb koncert ASiaOstatnie tygodnie nie są dla słubiczan łaskawe. Problemy z wodą, nieustanne korki, niepewna i zmienna pogoda. Może warto w tej sytuacji znaleźć chwilę na relaks i wyciszenie? Będzie ku temu okazja już 27 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

thumb amelia jurkowska 01Mieliśmy słubicki akcent podczas tegorocznej edycji Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach. W imprezie wzięła udział śpiewająca Amelia Jurkowska, która zdobyła wyróżnienie w kategorii solistów 17-25 lat.

thumb klasyka w parku smolag 019Od 4 do 31 sierpnia festiwal "Klasyka bez granic" zaprosi miłośników muzyki poważnej do parków Słubic i Frankfurtu nad Odrą. W ramach wydarzenia odbędzie się 9 koncertów plenerowych. Sprawdźcie ich program.

thumb novum sadzawkaNovum_sadzawka to kolejne wydarzenie, które odbędzie się w ramach Lata Kulturalnego w Dwumieście. W weekend 26-27 lipca kolektyw Between_us zaserwuje w słubickim parku za bazarem ambitną muzykę elektroniczną, wizualizacje i instalacje artystyczne.

thumb wakacyjne discoKlub Prowincja zaprasza w najbliższą sobotę na "Wakacyjne Retro Disco" połączane z pomocą dla Michała Bienia. Podczas imprezy usłyszymy największe letnie hity z lat 1980-2000, królujące na parkietach ówczesnych dyskotek.

thumb warsztaty taneczneW Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury w wakacje odbywają się bezpłatne warsztaty pod hasłem „Wakacyjny SMOK”. Organizatorzy zapraszają m.in. na zajęcia taneczne. Obowiązują zapisy

thumb dni puszczy rzepinskiej 12113 lipca Rzepin bawił się na całego. Na stadionie miejskim odbyły koncerty w ramach Dni Puszczy Rzepińskiej. Zobaczcie, jak było.

thumb koncerty hanza niemcyŚwiętowaliśmy już w Słubicach, teraz będziemy bawić się we Frankfurcie nad Odrą. Miejskie Święto Hanzy przenosi się do naszych sąsiadów. Przypominamy plan koncertów.

thumb wakacyjny smokW Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbędą się bezpłatne warsztaty twórcze pod hasłem „Wakacyjny SMOK”. Potrwają od 15 do 17 lipca. Pierwszym tematem zajęć jest szkicownik z podróży. Obowiązują zapisy.

thumb dni hanzy 2024 piatek 013Miejskie Święto Hanzy 2024 za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia imprezy. 6 lipca na scenie wystąpili: Long & Junior, Amelia Jurkowska, Cleo, Marcel Sztachelski i Lady Pank, a na koniec do wspólnej zabawy porwał publiczność DJ GOZXMusic.

thumb dni puszczyGmina Rzepin zaprasza na Dni Puszczy Rzepińskiej. 13 lipca na stadionie miejskim w Rzepinie odbędą się koncerty, konkursy i pokaz zrzutu wody z samolotu gaśniczego. Sprawdźcie program imprezy.

thumb letnie kino 1 1„Lato kulturalne w dwumieście” trwa nadal. Po koncertach w ramach Miejskiego Święta Hanzy przyszedł czas na „Letnie kino plenerowe”, które odbędzie się na pl. Bohaterów w Słubicach. Przypominamy harmonogram seansów filmowych.

thumb dni hanzy 2024 piatek 013Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia Miejskiego Święta Hanzy 2024 w Słubicach. 5 lipca na scenie wystąpili: PlanBe, Smolasty, Stasiu Szewieliński, Afromental oraz Pesos Sax Fighter & Lucas Lichacy.

thumb hanza 20246 lipca to drugi dzień Miejskiego Święto Hanzy w Słubicach. Podobnie jak pierwszego dnia, cała impreza odbędzie się na boisku bocznym Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przypominamy dokładny program minutowy.

thumb miejsca 02Tegoroczne Miejskie Święto Hanzy rozpocznie się od otwarcia wystawy fotograficznej pt. „Miejsca nie/rozpoznane”. Autorami zdjęć są członkowie grupy AKFA działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.