Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Anna Panek- Kusz pod skrzydłami fundacji Emily Harvey

genesisAnna Panek- Kusz, szefowa Galerii OKNO, działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, słubicka artystka i fotografka, trafiła do grona artystów związanych z amerykańską fundacją Emily Harvey. Ta współpraca otwiera nowe możliwości.
 

Dyskoteka Dorosłego Człowieka na zakończenie wakacji

dysk szar_wakac_thWakacyjny rozkład jazdy zakończy… Dyskoteka Dorosłego Człowieka. Tradycyjnie, pod koniec letnich dni Prowincja zaprasza na szaloną zabawę w rytmach znanych i lubianych hitów z lat 80 i 90.
 

Ukraińcy będą świętować w Słubicach Dzień Niepodległości

ukraina festyn_thSpołeczność ukraińska w Słubicach jest coraz większa – tu od wielu lat nasi wschodni sąsiedzi pracują, mieszkają i uczą się. Ale po raz pierwszy postanowili publicznie uczcić swoje narodowe święto – Dzień Niepodległości Ukrainy. Z tej okazji odbędzie się festyn i wystawa.
 

Otwarcie sezonu w Prowincji z Łydką Grubasa

lydka grubasa_thWiemy już, kto zagra na otwarcie sezonu jesiennego w Prowincji! 6 września na klubowej scenie wystąpi laureat Złotego Bączka, czyli zespół Łydka Grubasa.
 

Biblioteka zaprasza na wakacyjne wystawy

wystawa wakacje_bbl_thBiblioteka Miasta i Gminy Słubice w czasie wakacji zaprasza na podwójną ucztę. A jest to „coś dla ducha”, czyli książki, i „coś dla oka”, czyli wystawy fotografii i prac plastycznych autorstwa lokalnych artystów.
 

Witek Muzyk Ulicy zagra w Rzepinie

witek rzepin_thKoncert uliczny na rzepińskim Starym Rynku! Wystąpi muzyk samouk, kompozytor, akordeonista, gitarzysta, wokalista - Witold Mikołajczuk. Jak mówi, poszedł za głosem serca, za muzyką, jest sobą - i gra na ulicach.
 

Kosmos Przyjaźni w naszym obiektywie (foto)

kosmo przyjazniW tym roku po raz pierwszy podczas Miejskiego Święta Hanzy w Słubicach stały dwie sceny. Ta druga, mniejsza, zlokalizowana była w namiocie na placu Przyjaźni. Rządzili nią lokalni artyści i… najmłodsi. Dobra zabawa, relaks, chillout i przysmaki z food trucków. Czego trzeba więcej?
 

Koncertowa sobota na Hanzie (foto)

beata bajmZa nami drugi koncertowy wieczór Miejskiego Święta Hanzy 2019. Pogoda ponownie okazała się łaskawa, a publiczność dopisała. Na scenie zaczęło się od reggae, po nich zabrzmiał melodyjny soul w wykonaniu zespołu Sound’n’Grace, a na finał wystąpiła niekwestionowana gwiazda: Beata i Bajm.
 

Koncertowy piątek na Hanzie (foto)

hanza weekendNajpierw było rockowo, potem nieco folkowo, a na koniec bardzo tanecznie – za nami koncerty pierwszego dnia Miejskiego Święta Hanzy. Z godziny na godzinę na deptaku i pod sceną pojawiało się coraz więcej ludzi. Nic dziwnego, ciepły wieczór i muzyka zachęcały do zabawy…
 

Inauguracja Miejskiego Święta Hanzy (foto)

inauguracja mostMiejskie Święto Hanzy 2019 rozpoczęło się tradycyjną inauguracją na granicznym moście. Pogoda okazała się w tym roku łaskawa i w porę przestało padać. A włodarze obu miast wspólnie zachęcali mieszkańców do zabawy, na dobry początek otwierając beczkę frankfurckiego piwa i częstując lokalnymi przysmakami.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama