Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Pracownia Ciała SłubiceDla niektórych to oznaka męskości, dla inny wstydliwy problem. Niezależnie od preferencji i własnych przekonań warto wiedzieć, że nadmierne owłosienie pleców może być kłopotliwe. Dzięki użyciu nowoczesnego lasera do epilacji można jednak szybko pozbyć się kłopotu.

Gabinet terapeutyczny SP1 SłubiceW Szkole Podstawowej nr 1 otwarto nową salę terapeutyczną. Będą z niej korzystać uczniowie, którzy potrzebują różnego rodzaju wsparcia terapeutycznego czy pomocy psychologa.

wodaDziś rano doszło do awarii sieci wodociągowej w rejonie mostka przy Lewiatanie. Obecnie trwa jej usuwanie. Bieżąca woda powinna być przywrócona do godz.14.

Hydraulika siłowaSzukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej? Teraz nie musisz szukać fachowców poza Słubicami. Na miejscu jest firma, która zajmie się zarówno odpowiednim wykonaniem takiej usługi jak i serwisem.

Pożar Plac PrzyjaźniWracamy do tematu pożaru przy placu Przyjaźni. Do naszej redakcji zwróciła się pani Anna, która ucierpiała w pożarze. Wraz z dziećmi szuka mieszkania do wynajęcia.

Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na integracyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet pt. "Kobiety o kobietach". W trakcie imprezy będzie okazja posłuchać rad dotyczących zdrowia i urody, a także wykonać mammografię piersi.

Piotr ZilitynkiewiczTrwają poszukiwania Piotra Zilitynkiewicza ze Słubic. Mężczyzna ma 50 lat i choruje. Ostatni widziany był w Berlinie, kieruje się najprawdopodobniej do Londynu.

Adrian MIstaNie takich wiadomości spodziewali się ci, którzy pomagali choremu Adriankowi Miście… Niestety, mały wojownik zakończył swoją walkę. „Od dzisiaj aniołki będą Cię Adusiu otulać swoimi skrzydłami” – takimi słowami pożegnała go Fundacja Grupy Pomagamy, która zbierała pieniążki na jego leczenie.

Rekolekcje dla nauczycieliWielki Post to dla katolików czas odkrywania na nowo nauk Jezusa Chrystusa. Z tej okazji Katolickie Centrum Studenckie zaprasza nauczycieli na rekolekcje wielkopostne.

Młodzież zapobiega pożaromUczniowie szkół podstawowych rywalizowali w konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”. Wiedzą o tym naprawdę dużo – żeby wyłonić zwycięzców, koniecznie było przeprowadzenie aż dwóch dogrywek.