Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubicka CzasówkaZa nami Słubicka Czasówka - pierwsza edycja nowej, kolarskiej imprezy w naszym mieście. Na nowo powstałej ścieżce rowerowej na wale przeciwpowodziowym ścigali się i mali, i duzi. Rywalizację śledziliśmy z naszym obiektywem.

Piłka nożna

Dobre wiadomości z Międzyrzecza. 22 września Polonia Słubice pokonała miejscowy zespół Orła 2:0 w III rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Sebastian RogozińskiGolf to kolejna dyscyplina sportu, która dynamicznie rozwija się w naszym mieście. Dowodem na to są coraz lepsze występy młodzieży szkolonej w Słubice Golf Club. Sebastian Rogoziński właśnie przywiózł brązowy medal z mistrzostw woj. lubuskiego.

Siatkówka plażowaSwoją imprezę w ramach Narodowego Dnia Sportu mieli także siatkarze. Turniej w wydaniu plażowym odbył się 19 września na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mocarze nocyNarodowy Dzień Sportu to także rywalizacja wędkarzy. Tym razem panowie z Koła PZW nr 2 w Słubicach zorganizowali zawody spławikowo-gruntowe drużyn trzyosobowych o tytuł „Mocarzy nocy”. Stawką był puchar ufundowany przez firmę budowlaną Zdzisława i Mariusza Mazurków.

marta wroniewiczKibice piłki ręcznej po raz kolejny mają powody do radości za sprawą Marty Wroniewicz. Kariera wychowanki UKS Jedynka Słubice dynamicznie rozwija – właśnie otrzymała powołania do kadry Polski juniorek.

Julia WyrwasW dobrych nastrojach wraca reprezentacja Lubusza Słubice z kolejnych mistrzostw Polski w lekkoatletyce, tym razem w kategorii juniorów młodszych (U18). Były rekordy życiowe, miejsca w ścisłej czołówce, a wisienką na torcie był złoty medal Julii Wyrwas w trójskoku.

SKP SłubiceKolejne cenne zwycięstwo w A klasie odnieśli piłkarze SKP Słubice. 20 września pokonali u siebie Zielonych Lubiechnia Wielka 1:0.

GolfPodczas Narodowego Dnia Sportu także miłośnicy golfa mogli znaleźć coś dla siebie. Starsi wzięli udział w Turnieju o Puchar „Prezesa” na Dębowej Polanie, a młodsi mogli się sprawdzić na torze do mini-golfa.

Piłka nożnaPodziałem punktów zakończył się ligowy pojedynek Polonii Słubice z Czarnymi Browar Witnica. W meczu, który poloniści rozgrywali 19 września na własnym stadionie, padł remis 1:1.