Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

BieganieWczoraj rząd wprowadził wiele nowych ograniczeń dotyczących codziennego życia dotyczących wychodzenia z domu i przemieszczania się. Wielu czytelników pyta co ze spacerami czy uprawianiem sportu. Sprawdziliśmy i wyjaśniamy.

pilka nozna_murawaW najbliższa sobotę nie odbędzie się mecz Polonii Słubice z Wartą Gorzów Wlkp. Lubuski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu ligowych rozgrywek. Powodem jest zagrożenie koronawirusem.

memorial-skrety-thNie tylko placówki oświatowe i kulturalne będą nieczynne. Na terenie gminy Słubice zostały zamknięte obiekty sportowe, które podlegają pod gminę i Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nie odbędą się również zajęcia i imprezy sportowe organizowane przez SOSiR.

polonia ilanka_2019_thDobra wiadomość dla kibiców piłki nożnej. W najbliższy weekend rusza runda rewanżowa w IV lidze lubuskiej. Polonia Słubice na własnym stadionie zmierzy się z Wartą Gorzów Wlkp. To aktualny lider rozgrywek.

rylko thNie mamy dobrych informacji dla kibiców i uczestników II Charytatywnego Turnieju dla Krzyśka. Impreza została odwołana ze względu na zagrożenie koronawirusem. Odbędzie się w innym terminie.

Tomasz BoronowiczDobre wieści z pięściarskich aren. Dwóch słubiczan brało udział w mistrzostwach Brandenburgii w boksie amatorskim. Tomasz Boronowicz wywalczył tytuł mistrzowski – tym zwycięstwem oficjalnie pożegnał się z ringiem.

Biegi przełajoweUdanie rozpoczęli sezon przełajowy biegacze Lubusza Słubice. Z pobliskiego Stargardu, gdzie odbyły się mistrzostwa Polski LZS, przywieźli dwa miejsca na podium. Wiktoria Smolarczyk była 2, natomiast Mateusz Choina 6.

Memoriał Zdzisława SkrętySiatkarze nie przestraszyli się koronawirusa i zagrali w memoriale Zdzisława Skręty. 11. odsłona tej imprezy tradycyjnie przyniosła wiele sportowych emocji – tych na boisku i poza nim. Rywalizację śledziliśmy z naszym obiektywem.

polonia ilanka_2019_thPiłkarze Polonii Słubice szykują się do rundy rewanżowej w IV lidze. Wiadomo – sam talent i chęci nie wygrają meczów – potrzebny jest też dobry sprzęt. Dlatego piłkarze uruchomili w internecie zbiórkę pieniędzy.

Zawody wędkarskieKoło PZW nr 2 w Słubicach opublikowało harmonogram imprez na rok 2020. Na chętnych będzie czekać ponad 20 rozmaitych wędkarskich wydarzeń.