Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Adrian GasiewiczDobre wieści z siatkarskich parkietów. Pochodzący z Golic Adrian Gasiewicz zaliczył kolejną udaną imprezę. Ze swoim klubem Świt Wrocław zajął 4 miejsce podczas Mistrzostw Polski Niesłyszących w Siatkówce. Został też wybrany najlepszym rozgrywającym.

SKP SłubiceDrugie zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze SKP Słubice. W 21. kolejce piłkarskiej A-klasy pokonali Zew Dąbroszyn 3:1 na własnym stadionie.

Polonia Słubice31. kolejka IV ligi nie była szczęśliwa dla Polonii Słubice. Nasz zespół przegrał 1:3 ze Spójnią Ośno Lubuskie w prestiżowych derbach powiatu słubickiego.

Turniej golfa o puchar burmistrza Słubic16 maja pole golfowe Dębowa Polana było gospodarzem turnieju o puchar burmistrza Słubic. Pogoda dopisała, frekwencja również. Mamy komplet wyników oraz fotorelację z turnieju.

Turniej zakładów pracyPiłkarskim kibicom przypominamy o turnieju piłki nożnej firm i zakładów pracy. To już w najbliższy weekend. Znamy dokładny termin imprezy i ostateczny podział grup.

Piłka nożnaPrzed nami 21. kolejka piłkarskiej A klasy. Najważniejsza wiadomość na nadchodzący weekend jest taka, że wreszcie na trybunach będą mogli zasiąść kibice. SKP Słubice zmierzy się u siebie z Zewem Dąbroszyn. Wyniki na bieżąco będzie można śledzić w internecie.

Polonia SłubicePrzed nami kolejne derby powiatu słubickiego w IV lidze piłkarskiej. Tym razem Polonia Słubice zmierzy się ze Spójnią Ośno Lubuskie. Po raz pierwszy od wielu miesięcy na meczu będą mogli oficj

Mirosław DębiecNiestety, to koniec przygody Polonii Słubice w Fortuna Pucharze Polski w piłce nożnej. „Duma pogranicza” przegrała w półfinale na szczeblu okręgu lubuskiego z Cariną Gubin 1:2 i odpadła z dalszych rozgrywek.

Lubusz SłubiceDrugi weekend startowy pokazał, że lekkoatleci Lubusza Słubice solidnie przepracowali sezon zimowy. Starty na mityngach w Białogardzie i Słubicach przyniosły kolejne wyniki na krajowym poziomie. Trenerzy mają nadzieję na powrót złotych czasów słubickiej lekkoatletyki.

Bieg przez płotkiZa nami pierwszy w tym sezonie mityng lekkoatletyczny w Słubicach. Na stadionie przy ul. Sportowej pojawili się lekkoatleci z całego województwa, by walczyć o minima kwalifikacyjne do imprez mistrzowskich. Podglądaliśmy rywalizację z naszym obiektywem.