Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb piotr kobylecki25 sierpnia w Słubicach odbędzie się mecz charytatywny Reprezentacji Artystów Polskich przeciwko Drużynie Michałka Bienia. Jego organizatorzy ujawnili, że trenerem drużyny chłopca będzie Piotr Kobyłecki – szkoleniowiec Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Słubickiej Akademii Piłkarskiej.

thumb turniej tenisa protennisTurniej w tenisa ziemnego organizowany przez słubicką szkołę ProTennis odbędzie się 22 i 23 czerwca. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku od 5 lat, młodzież i dorośli. Obowiązują zapisy.

thumb karol kudlarekPochodzący ze Słubic Karol Kudrelek wywalczył złoty medal w kategorii masters na Mistrzostwach Europy OCR 2024. Startował na dystansie OCR100 z 12 przeszkodami.

thumb turniej zbijak 001Chyba każdy z nas pamięta granie w zbijaka na zajęciach wychowania fizycznego w szkole. Chwile tej beztroskiej zabawy postanowiła przypomnieć Fundacja Grupy Pomagamy, która zorganizowała turniej właśnie w zbijaka.

thumb v slubicka czasowka 017Za nami V edycja Słubickiej Czasówki / III Memoriału Grzegorza Leśkiewicza. Na leśnych duktach wokół Drzecina ścigali się mali i duzi miłośnicy kolarstwa. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

thumb polonia slubice pogon skwierzyna 024Piłkarze Poloniii Słubice stanęli na wysokości zadania i w ostatnim meczu sezonu 2023/2024 pokonali Lechię II Zielona Góra 1:0. Oznacza to, że wygrali rozgrywki IV ligi i tym samym wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

thumb mocarze nocy 005Koło wędkarskie PZW nr 2 w Słubicach zaprasza nad Odrę na kolejną imprezę. W najbliższy weekend zaplanowano nocne zawody gruntowe trójkami. Można wciąż dołączyć.

thumb lo rzepin mistrzMęska reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Rzepinie wygrała finał wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej.

thumb polonia slubice pogon skwierzyna 024Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, 14 czerwca Polonia Słubice zagra ostatni mecz w sezonie 2023/2024. Od jego wyniku zależy to, czy słubiczanie utrzymają fotel lidera i awansują do III ligi.

thumb polonia slubice pogon skwierzyna 024Przed nami decydujący moment w grze o mistrzostwo IV ligi i awans do III. W ostatniej, 34. kolejce sezonu 2023/2024 zmierzy się na wyjeździe z Lechnia II Zielona Góra.