Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb rajd michasiaFundacja GRUPY Pomagamy i gmina Cybinka zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym pod hasłem „Jedziemy dla Michała”. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy dla Michałka ze Słubic, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a.

MistrzostwaJak co roku Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie gospodarzem Mistrzostw Euroregionu Dzieci i Młodzieży w lekkiej atletyce. To będzie już 21. edycja tej imprezy. W ramach rywalizacji zostaną też rozegrane wojewódzkie igrzyska LZS.

thumb mistrzostwa polski u16 w lekkiej atletyce tyczka02W dniach 23-24 września Słubice były gospodarzem PZLA Mistrzostw Polski U16 w lekkiej atletyce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia zawodów.

Piłka nożnaMimo ambitnej postawy SKP Słubice nie dało rady urwać punktów aktualnemu liderowi gorzowskiej klasy okręgowej. 24 września na własnym boisku słubiczanie przegrali ze Stilonem II Gorzów 1:3.

thumb amg treningiLubisz jazdę na dwóch kółkach? Klub Kolarski AMG Cybinka zaprasza na wspólne treningi i zabawy rowerowe. Mile widziane są także dzieci na rowerkach biegowych.

thumb polonia syrenaOsiedle Sady Polonia Słubice z szóstym zwycięstwem w sezonie. 24 września „Duma pogranicza” udała się do Zbąszynka, gdzie pokonała miejscową Syrenę 4:0.

thumb anhelikaNinja Warrior Polska to telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się na wymagającym torze przeszkód. W najnowszym sezonie tego programu weźmie udział mieszkająca w Słubicach Anzhelika Liubarska.

thumb maja walczakW Słubicach zakończyły się mistrzostwa Polski U16 w lekkiej atletyce. Jak wypadła w nich reprezentacja Lubusza Słubice? Łupem gospodarzy padły dwa srebrne medale i to oba w rzucie dyskiem.

thumb mistrzostwa slubice przeszkodySłubicki stadion sprzyja dobrym wynikom. Podczas pierwszego dnia mistrzostw Polski U16 padły trzy najlepszy wyniki w historii polskiej lekkoatletyki w tej kategorii wiekowej. Wysokie miejsca i rekordy życiowe zanotowali też startujący słubiczanie.

szkolka tenisSłubicka Szkółka Tenisowa, znana z pasji do tenisa i rozwoju młodych talentów, ma wiadomość dla rodziców małych pasjonatów sportu. Szkoła otwiera swoje drzwi i oferuje ostatnie dwa wolne miejsca w grupie dla dzieci w wieku 8-10 lat.