Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

StreetFighter's SłubiceKolejne sukcesy młodzieży trenującej w klubie StreetFighter's Słubice. Podopieczni Rafała Kulasa przywieźli dwa srebra i jeden brąz z mistrzostw Polski No-Gi Jiu Jitsu, które odbyły się w dniach 22-23 lutego w Luboniu.

oldBOYS SłubiceUdanie przypomnieli o sobie piłkarscy oldboje ze Słubic. Podczas XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lubniewic stanęli na najniższym stopniu podium.

Dzień kobiet na sportowoSłubice mają zupełnie nową propozycję tylko dla pań z okazji ich święta – Dzień kobiet na sportowo. Impreza odbędzie się 8 marca, a na uczestniczki (i ich córki) czeka wiele sportowych atrakcji z nagrodami.

UKS Jedynka SłubiceTo był mecz godny dwóch najlepszych drużyn w Lubuskiej Lidze Młodziczek w piłce ręcznej. Lider Świebodzin po zaciętym pojedynku pokonał Jedynkę Słubice 21:19. Przegrana znacznie zmniejszyła szanse naszych szczypiornistek na obronę mistrzowskiego tytułu.

Rafał BorowiakUdanie przypomniał o sobie kibicom Rafał Borowiak. Nasz utalentowany triathlonista tym razem postanowił się sprawdzić na dystansie maratońskim. Na zawodach w niemieckiej Kilonii zajął 4 miejsce z czasem 2:52:54 i był 1 w swojej kategorii wiekowej. Był też najlepszym z Polaków.

Jedynka - CzarniZ przytupem przypomniały o sobie szczypiornistki UKS Jedynka Słubice. W pierwszym po kilkutygodniowej przerwie pojedynku w Lubuskiej Lidze Młodziczek, słubiczanki pokonały na wyjeździe Czarnych Żagań 32:10. I wciąż liczą się w walce o tytuł mistrzyń województwa.

Dobre wieści z lekkoatletycznych aren! Jakub Czak z LKS Lubusz Słubice zdobył srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu w kategorii juniora. Na dystansie 60 m ppł uzyskał czas 7.94.

To był udany weekend dla podopiecznych trenera Radka Kamińskiego. Reprezentacja Lubuskiej Akademii Piłkarskiej w kategorii U8 zajęła 2 miejsce na prestiżowym turnieju Nachwuchscup 2020.

bartosz zmarzlik_maksŚwietna wiadomość dla kibiców sportowych. Bartosz Zmarzlik, znakomity polski żużlowiec, indywidualny mistrza świata i świeżo upieczony zwycięzca plebiscytu Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca w Polsce, przyjedzie do Słubic.

Kolejna propozycja sportowa w Słubicach. Na wspólne treningi zapraszają lubuscy miotacze. Można się już zgłaszać.