Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

PióroOd naszej czytelniczki otrzymaliśmy ogłoszenie z przeprosinami dla ratownika medycznego Rafała Sobonia. Chodzi o jedną z wypowiedzi podczas otwartego spotkania przed siedzibą słubickiego szpitala, które miało miejsce 6 marca.

GorzówNa rynku nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim i jego najbliższych okolicach znajduje się wiele wartych uwagi mieszkań i domów. Nie brakuje również lokali użytkowych, idealnych dla przedsiębiorców poszukujących miejsca na biuro.

Apel w sprawie pograniczaWracamy do tematu spotkania samorządowców z polsko-niemieckiego pogranicza i apelu jaki mieli wystosować do rządów obu krajów. Gmina Słubice udostępniła właśnie treść wypracowanego dokumentu.

WodaDobre wiadomości z Zakładu Usług Wodno-Ściekowych. Woda z publicznego wodociągu w Słubicach nadaje się już do bezpośredniego spożycia. Ostatnie badanie nie stwierdziło przekroczeń parametrów bakteriologicznych.

Wyścigi samochodoweJak poinformowała policja, 31 lipca w nocy miały odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe na terenie Słubic. Mundurowi interweniowali. Kilkudziesięciu kierowców wylegitymowano, wielu z nich dostało mandaty, trafił się też taki, który jechał na podwójnym gazie.

EkstraklasaRuszyła PKO Bank Polski Ekstraklasa. Poszerzone do 18 drużyn rozgrywki wyłonią najlepszy polski klub w sezonie 2021/2022. Kto ze stawki ma największe szanse na zdobycie trofeum i świętowanie mistrzostwa?

ImbirKorzeń imbiru jest dobrze znany ze swoich zdrowotnych właściwości i właśnie to jest głównym powodem dla którego często po niego sięgamy. Ale czy powinniśmy stosować go często? Co powinniśmy wiedzieć o szkodliwości imbiru?

Maciej SmolągZa nami kolejny koncert w ramach cyklu „Klasyka w parku”. 31 lipca na scenie na pl. Bohaterów zagrali pianista Maciej Smoląg i kwartet smyczkowy Con Amabile z Filharmonii Gorzowskiej.

Wojciech FilaKolejna ważna impreza z udziałem zawodników Lubusza Słubice. Tym razem o medale mistrzostw Polski w lekkiej atletyce walczyli juniorzy młodsi (U18).

Powstanie Warszawskie1 sierpnia równo o godz. 17:00 na terenie Słubic zabrzmią syreny alarmowe. To dla upamiętnienia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.