Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Kto zagra w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka? Znamy już komplet drużyn

rylko thZapowiadają się niezłe sportowe emocje i zabawa na cały dzień! Znamy już zespoły, które wezmą udział w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka. Zgłosiło się ich aż 12, a rywalizacja będzie toczyć się równolegle na dwóch boiskach. Swój udział zapowiedział sam burmistrz Mariusz Olejniczak. Zachęcamy do kibicowania - i do pomagania!
 

SKP Słubice na sezon 2019/2020 - kadra i harmonogram

pilka nozna_murawaPiłkarski sezon rozkręca się na dobre. Za nami pierwsza kolejka A klasy, w której gra SKP Słubice. Z kim i kiedy zagrają białoniebiescy? Jakim składem?
 

Mundurowi podsumowali wakacyjną zbiórkę krwi

zbiorka wakacje_thChoć wciąż mamy wakacje, to na sierpniowej zbiórce krwi nie zabrakło chętnych do jej oddawania. Dzięki policyjnej akcji „Oddaj krew – uratuj życie” udało się zebrać ponad 5 litrów tego drogocennego płynu.
 

Wycieczka rowerowa na koniec wakacji

rower odra_thPolsko-Niemiecka Informacja Turystyczna zaprasza do zwiedzania Frankfurtu nad Odrą i Słubic na dwóch kółkach w ramach serii bezpłatnych wycieczek. Najbliższa z nich odbędzie się w ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia.
 

Anna Panek- Kusz pod skrzydłami fundacji Emily Harvey

genesisAnna Panek- Kusz, szefowa Galerii OKNO, działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, słubicka artystka i fotografka, trafiła do grona artystów związanych z amerykańską fundacją Emily Harvey. Ta współpraca otwiera nowe możliwości.
 

Powiatowy lekarz weterynarii przypomina o obowiązku szczepienia psów na wściekliznę

muszka thUwaga właściciele psów! Powiatowy lekarz weterynarii przypomina, że raz do roku posiadacze psów mają obowiązek zaszczepić je przeciwko wściekliźnie. Jest to podstawowa metoda zapobiegania tej groźnej chorobie. Szczepienia kotów nie są obowiązkowe, ale zalecane zwłaszcza dla tych zwierząt, które wychodzą z domów.
 

Przyjechali do Polski bez dokumentów

straz graniczna_patrol_thFunkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zatrzymali dwóch obywateli Indii i obywatela Liberii, którzy chcieli podróżować po Polsce bez pozwalających im na to dokumentów. Tak ich podróże po naszym kraju się skończyły…
 

Golfiści powalczą o puchar starosty

golf slubice_2017Przed nami kolejna impreza organizowana przez Pole Golfowe Dębowa Polana. 24 września wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się w rywalizacji o puchar starosty. Zapisy wciąż trwają.
 

Szpital z dofinansowaniem na pierwszy transgraniczny projekt. Będzie piknik dla mieszkańców

umowa szpital_viadrina_thSzpital im. prof. Zbigniewa Religi w Słubicach będzie realizował swój pierwszy transgraniczny projekt. Dotyczyć on ma m.in. współpracy w dziedzinie ortopedii, chirurgii urazowej i rehabilitacji. Mieszkańcy Słubic i Frankfurtu będą również mogli wziąć udział w pikniku zdrowotnym.
 

Ruszyły zapisy do Narodowego Biegu Niepodległości

bieg stulecia_flaga11 listopada to ważna daty w historii Polski. Z tej okazji w Słubicach jak co roku odbędzie się Narodowy Bieg Niepodległości. Zapisy już ruszyły.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama