Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Elena Outlet BoutiqueWiele słubiczanek z pewnością kojarzy Elena Outlet Boutique – sklep z odzieżą i butami przy Alei Młodzieży Polskiej. Trwa tam właśnie styczniowa wyprzedaż na cały asortyment: zniżki wynoszą od -30 do -80%.

zmianyJak co roku, także i portal Słubice24 przyłączył się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie tylko na bieżąco informujemy o przygotowaniach do finału i będziemy relacjonować „orkiestrowe” wydarzenia, ale również przekazaliśmy na rzecz WOŚP tradycyjny voucher na miesiąc reklamy na naszej stronie.

Czapki na drutachPamiętacie jak w 2018 roku pisaliśmy o charytatywnej akcji robienia na drutach czapek i szalików? Krystyna Skubisz, która ją wtedy zapoczątkowała, kontynuuje ten pomysł. Wykonane przez siebie rzeczy przekazała do Ośrodka Pomocy Społecznej w Słubicach, a ten rozda je najmłodszym mieszkańcom.

RestauracjaKlub Konfederacji w Słubicach zachęca do składania podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Otwieramy gospodarkę”. Zdaniem pomysłodawców ustawa zakończy nielegalne restrykcje i pozwoli wszystkim ludziom wrócić do pracy.

bus 500_thOśrodek Pomocy Społecznej w Słubicach przypomina o terminach składania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+ na okres zasiłkowy 2021/2022. Jak można je złożyć?

Plac MostowyZa Odrą trwa kolejna akcja pomocy dla pacjentów szpitala w Słubicach. Osoby skupione wokół inicjatywy „Plac Mostowy” zachęcają do przekazywania potrzebnych darów.

OSP SłubiceOchotnicza Straż Pożarna w Słubicach poinformowała, że będzie pomagać osobom mającym trudności w poruszaniu się w dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Na pomoc mogą liczyć przede wszystkim seniorzy i osoby niepełnosprawne.

OświetlenieOświetlenie to bardzo ważny element wystroju każdego domu lub mieszkania. Właściwie dobrane lampy pełnią zarówno rolę funkcjonalną, jak i estetyczną. Dowiedz się, jak wybrać oświetlenie NOWODVORSKI idealnie dopasowane do Twojego wnętrza!

PolicjaWiadukt łączący drogę wojewódzką nr 137 ze strefą ekonomiczną to od lat niewdzięczne miejsce dla przejeżdżających tamtędy ciężarówek. O jego ograniczonej wysokości zapomniał jeden z kierowców, który 25 stycznia uderzył w betonową konstrukcję.

WOŚP Słubice

Jak będzie wyglądać 29. finał WOŚP w Słubicach? Słubicki Miejski Ośrodek Kultury podał szczegółowy program. Oprócz transmisji w internecie i wirtualnych licytacji będzie też kwesta na pl. Bohaterów. Datki do puszki będzie zbierać m.in. burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak.