Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Make upBlask. Błysk. Glow. Latem uwielbiamy podkreślać naszą świeżą opaleniznę połyskującymi drobinkami, które subtelnie odbijają promienie słońca. Dlatego też z chęcią sięgamy po rozświetlacze – nie tylko do twarzy! Jak ich używać i jakie będą dla nas najlepsze?

Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL. Do oddziału w Słubicach poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko magazyniera.

BazarNa terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczęły się badania pracowników słubickich bazarów na obecność koronawirusa. Służbom medycznym pomaga straż miejska.  W ciągu trzech dni może być sprawdzonych nawet kilkaset osób.

Wodociąg

Zakład Usług Wodno-Ściekowych poinformował o kolejnej przerwie w dostawie wody. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, ma to związek z podłączeniem do sieci nowych odcinków wodociągu. Zobacz, na jakich ulicach nie będzie wody.

KoronawirusKolejne zakażenia koronawirusem w Słubicach spowodowały, że jak bumerang wraca temat zachowania dystansu społecznego oraz noszenia maseczek. Sanepid apeluje do mieszkańców, aby przestrzegali reżimu sanitarnego.

Wodociąg

Zakład Usług Wodno-Ściekowych poinformował o aktualnej sytuacji dotyczącej jakości wody. Na terenie miasta nie ma w niej bakterii z grupy coli, ale na wioskach zanotowano przekroczenie parametrów bakteriologicznych. Dlatego nadal należy gotować wodę przed spożyciem.

Linia energetycznaWażna informacja dla mieszkańców os. Zielone Wzgórza. W najbliższy czwartek na osiedlu przez kilka godzin nie będzie prądu.

Listwy przypodłogoweO drewnianych podłogach, ich jakości, trwałości i stylu, napisano już naprawdę wiele artykułów. Równie dobrze można by pisać je na temat listw przypodłogowych, które są poniekąd nieodzownym elementem takich podłóg. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Do jakich aranżacji wnętrz będą one pasowały?

KoronawirusW powiecie słubickim mamy już łącznie 14 potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem. Zdaniem Sanepidu, jednym z ognisk zakażeń jest bazar. Dlatego wszystkie słubickie targowiska zostaną na jeden dzień zamknięte, a osoby tam pracujące będą zbadane. Do pracy wrócą tylko ci z negatywnym wynikiem testu.

Pożar ścierniskaDo groźnie wyglądającego pożaru doszło 2 sierpnia między Sułowem a Kowalowem. Internauci przesyłali nam filmiki pokazujące zadymioną drogę. Na miejscu pojawiło się 7 zastępów straży pożarnej, strażacy szybko opanowali ogień.