Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W niedzielę (5 lipca) wieczorem na stadionie w Słubicach odbędzie się wielki plenerowy koncert "Lato ZET i Dwójki". Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi imprezy.

Koncert Lato Zet Słubice
Tak było w 2014 roku w Słubicach

Kto wystąpi?
Na kilkudziesięciometrowej, multimedialnej scenie wystąpią: Rafał Brzozowski, Varius Manx, Donatan & Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Ola Nizio, Loka, Sidney Polak, Jamala (Ukraina) i Lena (Niemcy). Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych. Słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji. Imprezę poprowadzą Tomasz Kammel (TVP2) oraz Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET).

Ile potrwa koncert?
Początek koncertu zaplanowano o godz. 19:00, ale transmisja na żywo w Radiu Zet i TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:05. Przewidywany czas zakończenia to 23:30. Na stadion będzie można już wchodzić od godz. 18:00. Wstęp wolny.

Jak oglądać koncert?
Oprócz przekazu na żywo w TVP2 i Radiu Zet, na miejscu dla publiczności przygotowano kilka telebimów, na których będzie można śledzić transmisję. Jeden na scenie, dwa po bokach sceny oraz jeden przed stadionem na dawnej kładce przechodzącej nad ulicą Sportową.

Gastronomia
Koncert jest imprezą masową dlatego na terenie stadionu obowiązuje całkowity zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu. Niskoprocentowy alkohol (piwo) będzie dostępny jedynie w strefie gastronomicznej przed stadionem (teren wokół boisk bocznych). Przy strefie będzie zainstalowany telebim z podglądem na scenę.

koncert stadion gastronomia

Organizacja ruchu i parkingi
Na zmotoryzowanych przygotowano kilka parkingów, które będą zlokalizowano na wysokości bazaru (zaznaczone na poniższej mapie kolorem niebieskim). Główne wejście na stadion będzie w okolicy dawnej kładki (kolor czerwony). Osoby niepełnosprawne z jednym opiekunem będą wpuszczane na koncert przez ochronę od strony basenu (kolor żółty). Kolorem zielonym oznaczono wejście na trybunę VIP (tylko dla posiadaczy specjalnych wejściówek).

koncert stadion parkingi

W dniu imprezy od godz. 6:00 do godz. 3:00 dnia następnego (6 lipca) będzie zamknięta dla ruchu kołowego cała ulica Sportowa zarówno od ul. Kupieckiej jak i ul. Rzepińskiej. Mieszkańcy ul. Sportowej będą mogli dojechać do swoich posesji od strony skrzyżowania ul. Sportowej z ul. Obozową i Rzepińską.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.