Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Festiwal Most to duże przedsięwzięcie, które będzie odbywać się w różnych częściach Słubic i Frankfurtu. Z tego tytułu słubiczan czeka nieco zmian dotyczących organizacji ruchu w dniach 3-10 lipca.

stadion Słubice koncert

Najistotniejsze ze zmian związane są z koncertem "Lato Zet i Dwójki" który odbędzie się na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

5 lipca od godz. 6:00 do godz. 3:00 dnia następnego (6 lipca) nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego fragmentu ulicy Sportowej – od skrzyżowania z ulicą Kupiecką do skrzyżowania z ulicami Rzepińską i Obozową. Dojazd do posesji i wyjazd z ulicy Sportowej dla mieszkańców odbywać się będzie przez skrzyżowanie ul. Sportowej z ul. Obozową i Rzepińską. Mieszkańcy ulicy Sportowej będą  przepuszczani do swoich posesji przez kierujących  ruchem policjantów i strażników miejskich.

W tym samym czasie zmieni się także organizacja ruchu na ul. Folwarcznej. Tam zorganizowany zostanie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Sportową i ul. 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Rzepińską. Dojazd do posesji będzie możliwy od strony skrzyżowania ulic 1 Maja i Sportowej, a wyjazd z posesji w kierunku ulicy Rzepińskiej. Na skrzyżowaniach ruchem będą kierować policjanci i strażnicy miejscy.

Od 5 lipca (godz. 6:00) do 6 lipca (3:00) czekają nas utrudnienia w dojeździe do ogródków działkowych "Jutrzenka". Wjazd na ogródki będzie możliwy tylko od strony skrzyżowania ulic 1 Maja i Sportowej, a wyjazd w lewo w kierunku ulicy Rzepińskiej.

Most Słubice

Zmiany czekają nas także na moście granicznym łączącym Frankfurt i Słubic, gdzie odbędzie się koncert Anny Marii Jopek. Most będzie wyłączony z ruchu kołowego od 10 lipca (piątek) od godz. 6.00 do godz. 6:00 dnia następnego (11 lipca). Najbliższe dotępne przejścia graniczne to Świecko i Kostrzyn nad Odrą.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 z.woleja 2015-07-03 21:16
Niestety zapowiada się wielka chała jak w zeszłym roku. Na otwarcie wystawy fotograficznej w Collegium oprócz kilku organizatorów przyszły... 2 osoby :o

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.