Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Znamy już komplet artystów, którzy wystąpią podczas plenerowego koncertu organizowanego w ramach Festiwal MOST. 5 lipca na multimedialnej scenie przygotowanej na stadionie w Słubicach zagrają m.in. Donatan & Cleo, Rafał Brzozowski, Video i Ania Wyszkoni.

Lato Zet i Dwójki w Słubicach

To będzie już trzecie spotkanie z gwiazdami "Lata Zet i Dwójki" w Słubicach. Każdy z poprzednich koncertów był dużym sukcesem, a na murawie naszego stadionu w rytmie letnich hitów bawiło się ponad 10 tysięcy widzów. Całość była transmitowana na żywo w TVP2 i Radio ZET, podobnie będzie i tym razem!.

W tym roku na scenie w Słubicach wystąpią: Jamala, Rafał Brzozowski, Ania Wyszkoni, Donatan & Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Ola Nizio, Loka. Gościem specjalnym ma być niemiecka laureatka Eurowizji (rozmowy jeszcze trwają). To oficjalna informacja potwierdzona przez biuro festiwalu Most.

Ci, którzy nie zdołają pojawić się 5 lipca na stadionie przy ul. Sportowej 1, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2 oraz Radia Zet. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30 i potrwa do 23:30. Wstęp wolny.

Tak było rok temu w Słubicach:

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2015-06-20 20:31
Niemiecka "laureatka" Eurowizji? Ta co zdobyla 0 punktow i ostatnie miejsce? Litosci!
#2 ciekawski georg 2015-06-21 14:35
Ta impreza to żenada!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.