Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ciekawie zapowiada się dzisiejszy wieczór z Festiwalem Most. Najpierw popołudniu w SMOK-u zobaczymy niezwykły performance artystów z Ukrainy, potem w Collegium Polonicum wystąpi Ray Wilson, a następnie na placu przed uczelnią popis dadzą artyści z teatrów ulicznych.

Kurbasy to ukraiński projekt, który bada przestrzeń dźwiękową - jak z głosów i instrumentów muzycznych wyczarować utwór dramatyczny. Ich występ to połączenie spektaklu muzycznego z multimedialnym show, oparte na ukraińskich elementach ludycznych. Początek koncertu o godz. 17:00 w SMOK-u. Wstęp wolny.Ciekawie zapowiada się także spotkanie z teatrem.

O godz. 21:45 na placu przed Collegium Polonicum najpierw zobaczymy uliczny performance w wykonaniu Theather im Schuppen. Artyści zaprezentują historyczne sceny z życia Frankfurtu nad Odrą. 15 minut po nich wystąpi teatr ognia HAKA POI z Zielonej Góry. W ich wykonaniu ujrzymy elektryzujący spektakl uliczny, w którym głównym bohaterem jest ogień.

teatr ognia

Kto nie zdąży zobaczyć występów teatralnych dzisiaj, będzie mieć drugą okazję jutro (9 lipca). Oba teatry zaprezentują się na placu Ratuszowym we Frankfurcie nad Odrą o godz. 21:30.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.