Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mamy dla Was komplet zdjęć z wczorajszego koncertu "Lato Zet i Dwójki" w Słubicach.  Na stadionie w Słubicach sporo się działo! Były wkręty Kamila Nosela i sprawdzanie obecności w przedszkolu, latające koszulki od duetu Kułaga & Magiera i to co najważniejsze - spora dawka świetnej muzyki.

Mimo 36-stopniowego upału, na płycie stadionu w Słubicach pojawiło się kilka tysięcy osób, którzy bawili się doskonale rozgrzewani przez Tomasza Kammela (TVP2) oraz Damiana Michałowskiego (Radio ZET).

Na kilkudziesięciometrowej, multimedialnej scenie wystąpili: Rafał Brzozowski, Varius Manx, Donatan & Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Ola Nizio, Loka, Sidney Polak i Jamala.

Hitem wśród publiczności okazała się depilacja ręki Kamila Nosela, który zadeklarował, że ją wykona, gdy facebookowy profil "Lato Zet i Dwójki" dostanie 100 tysięcy polubień. Internauci nie zawiedli i Kamil stracił włosy na lewym przedramieniu.

Najpopularniejszym przebojem koncertu widzowie i słuchacze wybrali kawałek "Barcelona" zespołu Pectus. Artyści świętowali u nas 10-lecie artystycznej działalności. Po występie nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, który przygotowała słubicka cukiernia Szczerbiński.

Fotogaleria cz.1Fotogaleria cz.2

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 magda5666 2015-07-07 12:12
Koncert był bardzo ciekawy , scena super , no i stawiałam na PECTUS i wygrli , .
Nie podoba mi sie jak Słubiczanie potraktowali , Michała Wróblewskiego Trio oraz Joanne Dolata ,, Dolly,, dnia 04.07.2015 , dosłownie nikt nie przyszedł , garstka ,
A grali bardzo ciekawie i zasługiwali na aplauz . Słubiczaki be , be !!!!
Wstyd .

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.