Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/06/17 20:44 #2577

  • Osk Luzik
  • Osk Luzik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
do Piotrka, jak widzisz ja piszę post jako zalogowany użytkownik, więc bądź tak miły i nie przyklejaj mi łatki że pisze jakieś posty, żeby chłopakom z Bolka i Lolka robić pod górkę, a poza tym widzę że jesteś bardzo ale to bardzo zorientowany ile powstało nowych szkół w ostatnim czasie i nie martw się o klientów Luzika tak jak oni nie martwią się o Ciebie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 23:40 #2579

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
j...ona napisał:

robiłam kurs u bolka bo znajomi mi mówili że tam teorii nie ma, oczywiście poszłam...to był mój pierwszy błąd, jazda nie była wcale przyjemna bo testy to swoje a rzeczywistość swoje...drugi błąd to plac manewrowy, bolki niestety plac uczą tylko w G. Egzamin oczywiście w plecy bo niby plac wychodził a co do czego to pachołek dotknęłam. Chłopaki to prawdopodobnie byli pracownicy ALF więc nie wiem czemu ich chwalicie a ALF najeżdżacie....
Gdybym miała wybór to zapewne bym poszła gdzie indziej bo niestety duża liczba klientów ma się ni jak do indywidualnego szkolenia
Marcin i Daniel niestety mnie zawiedli bo po oblanym egzaminie kontakt się urwał....a szkoda bo nie każdy wasz klient to uczeń samochodówki...


To ja mam kilka pytań dotyczące opinii wyżej.
Jazda była nie przyjemna... A z jakiego to powodu ? "Nie Przyjemna" To pojęcie względne.
Mogło być to spowodowane nie winą instruktorów tylko Twoją ? Nie przyjemna z powodu iż to pierwsza jazda i jeździć ktoś nie potrafi np.
Testy... Źle że był ? Każdy powinien się cieszyć że dobre i szanujące klientów szkoły robią testy.
Pomogą Ci zdać ten pechowy dla niektórych egzamin. No i może na drodze lepiej będzie się działo ?
Plac manewrowy... Mają i to w Słubicach.
I osoby które wiedzą że nie wychodzą im pewne czynności wiedzą gdzie się znajduje. I co dalej... Jeśli źle się na placu czujesz trzeba się czasem odezwać do instruktora i mu powiedzieć że to jest trudne lub coś.
Egzamin... Świadczy naprawdę o osobie zdającej a nie o szkole.
Szkoła jak sama nazwa wskazuje naucza, a nie zdaje za kogoś.
ALF'a... Jest to cały ośrodek.
I jeśli ktoś ciśnie ALFe to chodzi o ośrodek i całe otoczenie.
A nie wpadłaś na pomysł że np. Chcieli otworzyć coś właśnie dobrego jeśli ta ALF'a była zła ?
Gdybym miała wybór.... Wybór zawsze jest.
Jak miałaś takie problemy i nie zdałaś. To jest wybór i możesz spróbować gdzie indziej.
Po egzaminie kontakt się urwał...
Tak jak pisałaś każdy ma wybór. I oni Ci go dali. Co mieli wydzwaniać i Cię namawiać ?
Twój wybór i Ty decydujesz co z tym dalej.

Ja zdałem w BOLKU I LOLKU. I nie mam żadnych zastrzeżeń.
Są osoby które winne zrzucają na kogoś.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/18 01:54 #2580

  • mrowkaa84
  • mrowkaa84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak, zgadzam się z przedmówcą! ja uczyłam się w Juniorze i także zdałam za pierwszym razem, więc wiadomo, że polecam tą szkołę, jak mi nie wychodziły poszczególne manewry na drodze lub placu to ćwiczyłam to, aż opanowałam, tylko wiadomo, że trzeba powiedzieć iż ma się z czyms problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/18 17:04 #2585

  • luzik
  • luzik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
najbardziej smieszy mnie to ,ze gdy powstaje nowa szkola odrazu probuje wmowic otoczeniu ze Ci stazi wyrzeracze jak Junior czy Bolek i Lolek sa zli i boja sie rywalizacji a nie wydaje mi sie poniewaz z tego co wiem to na ich doswiadczeniu opiera sie wiekszosc słubickich szkół jestem tego swiadkiem poniewaz gdy robilam prawko u Bolków co jakis czas ktos sie odzywał z pytaniem lub prozba czy pomoga i czy wiedza?wiem ze to moze troszke nie dotyczy nas kursantów ale napewno razi w oczy gdy sie widzi taka zawisc i chec pogorszenia opini,wiec luzik wrzuc na luz bez takiej ironni prosimy, bedziesz dobry to napewno przyjdzie czas na Ciebie.A tak po drogie to rzeczywiscie Marcin Daniel napiscie cos jak mozecie i podpiscie sie zeby nie było wyrzutów popieram was i wcale nie chodze do samochodówki:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/18 18:57 #2586

  • Osk Luzik
  • Osk Luzik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
a mnie bardzo śmieszy że próbuje się stworzyć właśnie taką sytuację agresji wśród słubickich szkół, a prawda jest taka że wszyscy tu się znają, jedni lepiej drudzy gorzej, i każdy robi swoje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 08:10 #2589

  • Kursantka
  • Kursantka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zdecydowanie polecam Bolka i Lolka!!!! Naprawde bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu!!!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 10:38 #2590

  • r6
  • r6 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jesli chodzi o motor to napewno Bolek i Lolek bo kto nauczy lepiej niz Daniel jezdzic na motorze?:)pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 21:23 #2593

  • padera
  • padera Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
im więcej szkółek tym więcej postów, ale lolki i bolki sobie słodzicie aż na wymioty bierze. mieszkam na paderewskiego i jakoś żadnego z was nie widziałem na motorze, a wasz plac to przecież parking koło kamy więc nie wiem czy on jest dostępny tak jak piszecie w tym postawionych postach, a teraz mochery bolkowe i lokowe możecie jechać mój post jak chcecie bo mnie to ryba!!!! . pozdro dla ziomalów z rancho w drzecinie, bo dzisiaj było grubo!!!
wojtek nie daj się, bo slubice24 należy do Ciebie i Ty za reklamę płacisz!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/20 23:01 #2594

  • r6
  • r6 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
heh no to mało widziales panie z Paderewkiego a i skoro narzekasz ze sie nie podpisuja to sam sie podpisz chyba sie nie bojisz przeciez jestes z Paderki mozesz obrazac chlopakow i nikt Ci nie nie powie,no dawaj czekam na imie i nazwisko cwaniaczku...tez mieszkam na paderewskiego wiec szybko Cie odwiedze:)pzdr Bolków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/21 08:43 #2595

  • edek
  • edek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tylko się tam nie pobijcie na tej ulicy...;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/22 12:05 #2603

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No to widzę że kolega z paderki ma ładny styl życia...
Jeśli ciągle patrzy przez okno lub stoi gdzies "pod sosna".
A tak po za tym jedna trasa prowadzi na plac na kamie ?? :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/24 23:26 #2639

  • herman
  • herman Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Jurku...!
Jestem osobiście ..co najmniej zniesmaczony tym co dziś okazało się mym oczom!
Chluba słubickiej instruktorki,moralny kręgosłup, wieszcz słubickiego forum i wzór stawiany na piedestale przez rzeszę słubickich posiadaczy prawa jazdy wznoszących tu pana Jurka na piedestały....JECHAŁ DZISIAJ PO SŁUBICACH Z NIEPRZEPISOWĄ ILOŚCIĄ KURSANTÓW W SAMOCHODZIE:ohmy:
Byłem wręcz zniesmaczony...panie Jurku...niech się pan wstydzi:unsure:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 00:50 #2640

  • olo
  • olo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słyszałem, że jest nowa szkoła i pan co prowadzi jest super, nazywa się PeLka, coś takiego ,jest bardzo spokojny i cierpliwy . Do dzieła, Ja zaczynam życzcie mi powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 09:18 #2643

  • doświadczenie
  • doświadczenie Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 14:42 #2646

  • brum brum
  • brum brum Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


A ty właścicielem której ze szkół jesteś że tak piszesz? :) Jak jesteś dobry to i tak do Ciebie przyjdą i swoje zarobisz. Nie oczerniaj innych tylko skup się na dobrym szkoleniu, to się nie będziesz musiał martwić nawet jak 30 szkół będzie w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.