Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2010/03/25 11:59 #5752

  • wera
  • wera Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Słuchaj Blondi!!! Zdawałam prawko w szkole VIP, jeździłam z wieloma kursantami m.in. ze studentami i nikt nie narzekał. Jakoś wszyscy chwalili cierpliwość instruktora, jego opanowanie, metody szkolenia i miłą atmosferę. Poleciłam tę szkołę mojej koleżance - STUDENTCE, JEST BARDZO ZADOWOLONA. Gdyby było tak jak opisujesz, nikt z ludzi nie poszedł by do VIP-a, a jednak nie narzeka na brak kursantów i STUDENTÓW!!! Są ludzie mniej zdolni i zdolni- studenci też!!! Może należysz do tych mniej zdolnych i mało ambitnych, którzy potrzebują dużo więcej czasu, żeby czegoś się nauczyć - np. jazdy za kółkiem??????? Wbrew pozorom 30 godz.jazdy to nie jest dużo!!! Owszem, są tacy, którym wystarczy 20 godz. jazdy i mogą zdawać egzamin a inni po 40 godz. nie umieją jeździć. Wtedy kogo obwiniają - INSTRUKTORA!!! Bo tak najłatwiej. To tak jak na studiach czy w szkole. Bardziej zdolni bądź ambitni zaliczają za pierwszym razem, a mniej zdolni, unoszący się honorem oblewają i kogo obwiniają?????? Wykładowcę?????? Bo źle uczył???? Do wszystkiego trzeba się przyłożyć i dać też coś od siebie a nie wypisywać bzdury na forum bądź pleść co ślina na język przyniesie.
Odpowiem ci na twoje pytanie: Na koniec kursu jestem w 100% pewna, że żaden z instruktorów nie powie kursantowi, iż nic nie umie, bo nie umieć nic to nawet uruchomić samochodu!!!!!! Zapisując się na kurs wiesz ile kosztuje, ile godzin jeździsz i ile masz teorii!!!! Jeśli BLONDI jesteś ambitną osobą to ci wystarczy na zdanie egzaminu a jeśli nie jesteś????? Masz wybór: jeżeli się uprzesz podchodzisz do kolejnych egzaminów lub dokupujesz godziny i uczysz się dalej. Proste.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/21 10:03 #5859

  • ona
  • ona Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 1
OSOBIŚCIE POLECAM NAUKĘ JAZDY W BOLKU I LOLKU!!! SZUKAŁAM SZKOŁY, GDZIE INSTRUKTOR BĘDZIE OSOBĄ SPOKOJNĄ I OPANOWANĄ A NIE WARIATEM SZARPIĄCYM ZA KIEROWNICĘ I WRZESZCZĄCYM NA KURSANTA, SZUKAŁAM SZKOŁY GDZIE KAŻDY KURSANT JEST TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE, ORAZ TAKIEJ GDZIE NAUKA JAZDY BĘDZIE PRZYJEMNOŚCIĄ A NIE JEDNYM WIELKIM STRESEM. WSZYSTKO TO ZNALAZŁAM W BOLKU I LOLKU, CIERPLIWI ALE WYMAGAJACY INSTRUKTORZY, Z KTÓRYMI ZJEŹDZIŁAM WSZYSTKIE ZAKAMARKI GORZOWA, KTÓRZY CIERPLIWIE I DO SKUTKU ODPOWIADALI NA ZADAWANE IM PYTANIA I TŁUMACZYLI POPEŁNIANE BŁĘDY. IDĄC NA EGZAMIN NIE CZUŁAM STRACHU, MIAŁAM ŚWIADOMOŚĆ ŻE JESTEM DOBRZE PRZYGOTOWANA.DODAM, ZE PO NAUCE W BOLKU I LOLKU ZDAŁAM ZA PIERWSZYM PODEJSCIEM!!!! JESZCZE RAZ DZIĘKUJE CHLOPAKOM Z BOLKA I LOLKA, A SZCZEGOLNIE DANIELOWI KTORY MNIE PROWADZIL OD POCZATKU-NAUKA W WASZEJ SZKOLE BYLA CZYSTA PRZYJEMNOSCIA!!! -M-

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/22 10:51 #5861

  • asia00
  • asia00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na temat nauki jazdy V..P był już osobny wątek...Nie będę się rozpisywała na temat tej szkoły ale KATEGORYCZNIE NIE POLECAM robiłam tam prawojazdy i właściciel to człowiek jednym słowem niekompetentny.
Do wery: Być może po tej burzy jaka rozpętała się na forum na temat szkoły vip właściciel zmienił swoje postępowanie...ale niesmak sprzed 2 lat pozostał i to nie jest tylko moja opinia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/24 23:45 #5871

  • makarenka
  • makarenka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ktora szkola najlepsza dla kogos kto nigdy nie siedzial za kierownica? Zielony w kazdym calu:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/25 10:05 #5872

  • Kalina.Slubice
  • Kalina.Slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Każda byle nie w Słubicach!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/25 20:37 #5874

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Polecam Madryt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/04/25 22:27 #5875

  • makarenka
  • makarenka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Uuuu kalina tos mnie zmartwila:(( ech,to raczej nazwa szkola nauki jazdy jest bledna:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/05/24 22:47 #6025

  • Crushi
  • Crushi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wie ktoś może jak teraz cenowo jest w Pablo? Albo może któraś szkoła ma jakieś promocje na wakacje? :P Jak ktoś coś to wie, to dajcie znać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/05/25 15:45 #6028

  • narcyz_762
  • narcyz_762 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
crushi na butikach jest szkoła i wiem że tam jest jakaś promocja, chyba 5 godz. gratis.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/05/26 21:48 #6041

  • blondi
  • blondi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
sluchaj Wera! to ze mam nick blondi o niczym nie znaczy wiec z takim tekstami wystopuj bo wiadc chyba tobei czegos brakuje. Uzywasz bardzo duzo wykrzyknikow czy znakow zapytania wiec widac nie panujesz nad swoimi emocjami. Co do instruktora to od nie jednej osoby slyszalam takie czy inne rzeczy o nim i zreszta osoba o nicku asia00 jest identycznego zdania co ja. Mozliwe,ze studenci ktorzy zostali tak a nie inaczej potraktowani przez tego instruktora (ktory robi z siebie wielkiego wlasciciela) nie wypowiadaja sie bo szkoda im nerwow zeby o tym wspominac.A wiedz ze nie wszyscy studenci sie znaja i nie gadaja tylko o prawku! sa przyjemniejsze tematy niz wspominanie takiego instruktora!Co do godzin jazdy i tego co powiedzial instruktor osobie zdajacej wiem bo slyszalam wiec nie zaprzeczaj czemus jak nie masz o czyms pojecia. Nie jedna osoba,ktora robila kurs w tzw ViP szkole jazdy powie ze instruktor chcial kasy i nei przykladal sie do nauki.Ciagle zmeczony? wiec niech wezmnie mniej kursantow i nie jeszdzi jak zwariowany bo chce kase na budowe czy kupno czegos zeby moc sie pochwalic przed znajomymi. A! ciekawe czy wszystkim chwali sie o studiach w Poznaniu? bo zadnych tam z tego co mi wiadomo nie ukonczyl bo skonczyl cos na CP.Wiec to duza roznica UAM a CP! No i zgodze sie z asia00, gdyby instruktor VIP byl sumiennym i w porzadku instruktorem to nie byloby dyskusji na forum 2 lata temu a jednak byla! wiec moze on sie zmienil ale nie sadze zeby taki czlowiek mogl taka przemiane przejsc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/06/05 12:15 #6098

  • maesc
  • maesc Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Koleś z VIP'a jest nie poważny siostra robiła u niego prawko prawie rok czasu świateł nie nauczył i tym podobnych, przepisała się do innej szkoły podajże alfa to od razu zdała egzaminy. Ta nazwa nie pasuje do tej szkoły!!! Strasznie facet olewa ludzi.

Ja robiłem w Bolku i Lolku i jestem zadowolony spokojni instruktorzy, potrafią dobrze wytłumaczyć :) I zawsze byli po mnie punktualnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez maesc.

O:Prawo jazdy 2010/06/06 21:40 #6123

  • Vokuhila
  • Vokuhila Avatar
  • Gość
  • Gość
Dołączam do grona zadowolonych z Bolka i Lolka :-)

Uczył mnie Marcin i nie da się ukryć, że ma on do tego dryg - do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, cierpliwie wszystko tłumaczy, pokazuje drugi czy trzeci raz w razie potrzeby i nie pogania.

Zdałam za pierwszym podejściem :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/06/06 22:21 #6126

  • agata_27
  • agata_27 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ile kosztuje prawko w słubicach? Bolek i lolek ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/06/07 15:19 #6129

  • mm
  • mm Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja robię prawko u Adama w LOKu, jest bardzo cierpliwy. Wiem, ze teraz mają obniżkę ceny na wakacje, chyba 1350zł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2010/06/07 17:46 #6130

  • jeziu89
  • jeziu89 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
a ktoś sie orientuje ile kosztuje kat. A ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.