Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 13:48 #3378

  • onyx
  • onyx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie nas to nie interesuje tylko Ciebie. I jak Ciebie to nie interesuje to po co tu zagladasz??? Dla mnie to przydatna informacja:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 14:53 #3379

  • temat zamkniety
  • temat zamkniety Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Interesuje Cibie tylko życie Policjantów, Lekarzy, Instruktorów, Nauczycieli itd...Przeczytaj sobie artykuł w którym dyrektor WORD w Gorzowie słabą zdawalność tłumaczy nowymi szkołami....a sam w roku wypuszcza ponad 100 nowych instruktorów to jakby właściciel szkoły narzekał na swoich kursantów że jest ich za dużo i mu statystyke psują. Pan Zasada już opisywał na tym forum jak te cyferki potrafią mamić i każdy w nich widzi co chce zobaczyć...ja akurat nie jestem instruktorem, ani lekarzem ani policjantem tylko stwierdzam fakty że bez takich postów ten portal trochę podupadnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 19:10 #3381

  • onyx
  • onyx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czyli wychodzisz z założenia, że ten ranking nic nie znaczy??? A mi się wydaje, że daje do zrozumienia, że są gorsze i lepsze szkoły:) I w jakimś stopniu odzwierciedla poziom nauczania w wymienionych szkołach;) I zamknąć to możesz sobie drzwi bo z tematem to może być tobie ciężko:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/23 19:56 #3383

  • pati
  • pati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dla mnie,niech oni się szarpią.Ja stawiam na LOK.Szkoła z tradycją!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking 2009/08/24 07:39 #3384

  • dragon
  • dragon Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
z tego śmiesznego rankingu według onyxa i zainteresowanego wynika że mamy omijac Jurka Zasade wielkim łukiem, co wy macie po 13 lat ? I chyba nie wiecie kto wpływał na podnoszenie poziomu słubickich szkół w latach poprzednich, kiedy o agencie nikt nie słyszał.
A połowe godzin szkolenia wyjeżdzało sie po uliczkach w słubicach, pozniej 4 gorzowy i egzamin....tak to kiedys wygladalo i nikt nie zdawał za 1 razem
Napiszcie czy do egzaminu instruktor puszcza po 30 h czy naciąga na dokupienie kolejnych godzin, bo mu statystyki popsujecie i wtedy do rankingu dodamy koszt prawa jazdy
Podajcie czy was wozi za free na egzaminy jeśli oblejecie, ile godzin odchodzi na dojazdy itp, w ile osob jezdzi do gorzowa i ile wy tracicie czasu na taki wyjazd, wtedy ranking miał by sens a tak kurs koszuje x a po kursie musisz dodac jeszcze kilka stówek bo wewnętrznego nie zdałeś i szef nie wyda zaświadczenia potrzebnego do ustalenia egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking - do Dragona 2009/08/24 09:58 #3385

  • M~~
  • M~~ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ciekawe, czy wolałbyś wykupić kilka godzin po tych 30 wyjeżdzonych, ale pożniej pochwalić się kolegom, że zdałeś za 1. razem, czy po 30wyjezdzonych nie wykupic nic, pojechać na egzaminy, zdać za np. 6.razem i kłamać albo wstydzić się za każdym razem, jak ktoś zapyta, za którym zdałeś? Jednemu starczy 30, innym 40, nie ma reguly. Co do szkoleń, z tego, co wiem, wszystkie szkoły w S-cach jeżdżą głównie na Gorzow, kilka godzin tylko jest po placu i Slubicach, tym co bylo kiedys po prostu się nie sugeruj... Co było a nie jest nie pisze się w rejestr...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking - do Dragona 2009/08/24 10:06 #3386

  • dragon
  • dragon Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie jestem chwalipiętą, żeby się chwalić że zdałem za 1 razem i chyba jest oczywiste że kierowca uczy się całe życie a nie tylko na kursie prawa jazdy. A jeśli czuje sie na siłach iść na egzamin to chyba nie muszę dokupować 3 kolejnych wyjazdów na gorzów....o to mi chodzi a nie czy za 6 czy za 3 zdam . A Jurek Zasada od lat był w czołówce i nie pisz że co było a nie jest ...bo to nie piaskownica

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking - do Dragona 2009/08/24 11:36 #3387

  • m~~
  • m~~ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie wiem tylko, kiedy zdawales. Widocznie starczylo Ci 30 godzin. I Ty znowu o tym Zasadzie.... Mam wrażenie, że to pisze on sam we wlasnej osobie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy ranking - do Dragona 2009/08/24 19:07 #3391

  • Gość
  • Gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pierwszy raz słyszę,aby za darmo wozili na egzamin?Jaka szkoła?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/08/25 16:01 #3396

  • zabawka
  • zabawka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:) znowu ploteczki, ploteczki i znowu Zasadzie dopieprzają ( :) pewnie instruktorzy). Dla niego i tak dobrze, bo czy piszą dobrze, czy żle to i tak mu reklamę tutaj robią. Bo ludzie nie tacy znowu głupi, żeby wierzyć co tutaj (najczęściej instruktorzy) piszą. Usłyszą ,,Zasada,, ... popytają tu i ówdzie, dowiedzą się, że jest spoko i zachęcą do zapisu. A wy panowie instruktorzy tylko się spalacie, bo podniecacie się tym co tu wyczytacie, a tu dużo ludzi jaja sobie z was robi... pa kochani

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/09/01 18:38 #3450

  • pati
  • pati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wypadek.Wie,ktoś coś o wypadku dzisiejszym Juniora na powrocie z Gorzowa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/09/01 18:41 #3451

  • yogi
  • yogi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co,to za reklama dla Zasady,jak do Gorzowa zabiera 3 osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wypadek Juniora 2009/09/01 21:08 #3452

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co z tym wypadkiem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/09/02 10:09 #3456

  • endriu
  • endriu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
samochód ma skasowany przód, poduszki wystrzelone.
Jak widać może się to przydarzyć każdemu i nie ważne czy ma 5 lat stażu w zawodzie czy 5 miesięcy.
Może wreszcie zaczniecie patrzeć z innej strony na pracę instruktorów a nie tylko cyferki was interesują i rankingi wyssane z palca bo liczba egzaminów nie zgadza się w wielu przypadkach z prawdą (Jak jeden instruktor może mieć 70 klientów w 6 miesięcy?, oczywiście to WORD w Gorzowie takie rankingi puszcza w świat, wystarczy się zastanowić i już widać że coś jest nie tak)

A klientom szkół które wożą po 3 osoby do Gorzowa to współczuje że tracą zbyt dużo czasu na taki wyjazd. Jeśli jeżdżą ostatni po gorzowie to jeżdżą tylko żeby jeździć . Instruktor już ma dość po 5h. Oczywiście wożenie takiej liczby osób to jest łamanie przepisów jakby ktoś o tym nie wiedział.


nie podpisuje się żeby sobie reklamy nie robić. Instruktor Słubice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/09/02 19:33 #3463

  • Music Instructor
  • Music Instructor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
endriu napisał:

Może wreszcie zaczniecie patrzeć z innej strony na pracę instruktorów a nie tylko cyferki was interesują i rankingi wyssane z palca bo liczba egzaminów nie zgadza się w wielu przypadkach z prawdą (Jak jeden instruktor może mieć 70 klientów w 6 miesięcy?, oczywiście to WORD w Gorzowie takie rankingi puszcza w świat, wystarczy się zastanowić i już widać że coś jest nie tak)

A klientom szkół które wożą po 3 osoby do Gorzowa to współczuje że tracą zbyt dużo czasu na taki wyjazd. Jeśli jeżdżą ostatni po gorzowie to jeżdżą tylko żeby jeździć . Instruktor już ma dość po 5h. Oczywiście wożenie takiej liczby osób to jest łamanie przepisów jakby ktoś o tym nie wiedział.


nie podpisuje się żeby sobie reklamy nie robić. Instruktor Słubice



Tam jest napisane o liczbie egzaminów a nie kursantów. Chodzi o to, że jak u kogoś ktoś zdaje 10 razy to mu potęguje tą liczbę. Czyli ten gość, który miał np. 70 egzaminów przez pół roku mógł mieć np. 10 kursantów i każdy mu zdawał po 7 razy:) Jakie to proste

Dobrze, że się nie podpisałeś bo byś sobie zrobił antyreklamę:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.