Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/04/06 19:24 #2058

  • PP
  • PP Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja stawiam na Tolka Banana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/04/07 08:46 #2062

  • home
  • home Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja napisał:

tak, Przemek to własciciel


więc to on.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/04/07 10:37 #2063

  • damka
  • damka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak, Przemek to wlasciciel juniora,slyszalam tez taka opinie,ze wyzej ceni niemcow. Co do rat - robilam w LOKu, tam mozna placic ratalnie. Instruktor jest swietny i fajnie uczy, serdecznie pozdrawim:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/05/07 00:25 #2257

  • as30
  • as30 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
cogito napisał:

No prosze... dorośli ludzie a przez anonimowość zachowują się jak dzieci. A niby tacy ekstra hiper super a do pięt nie dorastają.Żadnego szacunku dla pracy Pana Zasady. Do roboty a nie psy na innych wieszać!!! :angry:

WITAM nie dawno zrobiłam sobie uprawnienia na ,,widlaka,, i powiem wam instruktor z teorii był super cierpliwy, instruktor od jazdy to wogóle anioł cód że go nie rozjechałam przy moich początkowych zdolnościach :unsure: zaznaczam wczwsniej jezdziłam rowerem i motorem....;) JAK SIE TO MA DO PRAWKA KAT ,,B,,?? a no tak że mimo ich podejscie było naprawde profesjonalne i wiele mnie nauczyli za co im obu dziękuję, to jednak spotykałam sie z ludżmi którzy już mieli uprawnienia, obserwowałam jazdę kursantów dla których jazda to pestka i pytałam jak wykonali dany manewr... Nie można wieszac ochłapów na kimś za to że sie pewnie nie zdało bo sie nie chciało wiedzy poszerzac....
Nikt nie jest idealny i warto sprawdza różne źródełka bo kazdy ma inne predyspozycje i charakter.
A tak na marginesie mam zamiar iśc na prawko....
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez as30.

O:Prawo jazdy 2009/05/25 14:42 #2419

  • elwirka88
  • elwirka88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez elwirka88.

O:Prawo jazdy 2009/05/25 14:46 #2420

  • elwirka88
  • elwirka88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
polecam Dobrą Szkołę Daniela Dydyny :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/05/26 13:36 #2421

  • Sylwik
  • Sylwik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Polecam Jurka Zasade jego cierpliwośc i odpowiednie podejście do kursanta jest na poziomie .Dziekuje że trafiłam do niego bo mam nadzieje ze jestem dobrym kierowcą :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/11 17:40 #2519

  • martyna
  • martyna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
LOK to najgorszy syf jaki tylko moze byc wedlug mnie zapisuja sie tam tylko osoby ktore sa nie ogarniete .Bolek i Lolek najlepsza szkola;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/13 11:25 #2534

  • j...ona
  • j...ona Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
robiłam kurs u bolka bo znajomi mi mówili że tam teorii nie ma, oczywiście poszłam...to był mój pierwszy błąd, jazda nie była wcale przyjemna bo testy to swoje a rzeczywistość swoje...drugi błąd to plac manewrowy, bolki niestety plac uczą tylko w G. Egzamin oczywiście w plecy bo niby plac wychodził a co do czego to pachołek dotknęłam. Chłopaki to prawdopodobnie byli pracownicy ALF więc nie wiem czemu ich chwalicie a ALF najeżdżacie....
Gdybym miała wybór to zapewne bym poszła gdzie indziej bo niestety duża liczba klientów ma się ni jak do indywidualnego szkolenia
Marcin i Daniel niestety mnie zawiedli bo po oblanym egzaminie kontakt się urwał....a szkoda bo nie każdy wasz klient to uczeń samochodówki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/16 18:31 #2565

  • zorro
  • zorro Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no to się dostało.... "najlepszym" ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 11:06 #2570

  • Łukasz
  • Łukasz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja to polecam Szkołe AGENT. robilem tak kurs i za pierwszym razem zdalem. Bardzo dobrze Rafał uczy jezdzic i na wykładach mozna sie duzo powiedziec. Jezeli mialbym polecic jakas szkole jazdy ze Słubic to polecam AGENTA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 11:25 #2571

  • Osk Luzik
  • Osk Luzik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie
Dla zainteresowanych tematem podaję adres strony [zapraszamy do reklamy]
Zapraszam osoby zainteresowane uzyskaniem prawa jazdy kat B do współpracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 17:52 #2572

  • rudy
  • rudy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To jakaś nowa szkoła?
to która to już w Słubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 18:14 #2573

  • Krystian
  • Krystian Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja u Bolka i Lolka też jeżdżę po placu w Gorzowie ( jak większość Słubickich szkół ) i jak dla mnie to bez znaczenie, bo plac jest wszędzie taki sam. Egzaminu jeszcze nie mam ale mam nadzieje, że już niedługo :) Jak dla mnie to chłopaki uczą tak jak należy i konkretnie. Mają dużą zdawalność, więc myślę, że mi też uda się szybko zdać. Ja tam ich polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/17 19:12 #2575

  • Piotrek do j...ona
  • Piotrek do j...ona Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
aż mi się śmiać zachciało jak przeczytałem twoja wiadomość. Po 1 jeśli nie czułaś się pewnie z placem to mogłaś poprosić chłopaków 0aby poświecili Ci czas po południu w Słubicach. Plac mi również nie wychodził pojechałem po południu i opanowałem plac do perfekcji. Jeśli nie zdałas to nie jest ich wina tylko i wyłącznie twoja. Po 2 napisałaś że kontakt się urwał. Jest to bardzo dziwne gdyż to jest w twoim interesie pójść i zanieść pieniądze aby chłopaki Ci umówili następny egzamin. dodam że nei zdałem za 1 razem ale w krótkim czasie zaniosłem pieniązde i nie było problemu zdałem prawo jazdy i teraz zawsze gdy widzę chłopaków z każdym porozmawiam i jest gitara więc dziwią mnie te brednie że kontakt się iurwał . A tak a propo wydaję mi się że może to być podpucha ze strony 3 nowych szkół aby zyskać sobie klientów. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.