Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/03/03 21:41 #1648

  • Joaska
  • Joaska Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ja wam napisze tak: uwazam, ze nie ma jednej i najlepszej szkoly. kazdy instruktor ma swoje sposoby nauczania, swoje podejscie do kursanta i swoje zasady. Robilam prawko u P.Zasady - jedno czego mu absolutnie nie mozna zarzucic to to, ze doskonale uczy manewrow na placu! jak juz na egz zdlam teorie, to idac na plac bylam pewna, ze zdam (no i tak tez sie stalo). duzy nacisk kladzie tez na teorie-no i wyuczylam sie tak, ze na egz nie zrobilam ani jednego bledu-no ale w sumie to znowu nie az taki wyczyn... co do jazdy po miescie - od "zasady" (jednego i drugiego) nauczylam sie bardzo duzo, jednak z roznych przyczyn dodatkowe godziny przed samym egz wykupilam w "dobrej szkole" i musze przyznac, ze od Daniela rowniez wiele sie nauczylam. wytlumaczyl mi rzeczy, ktorych wczesniej pojac nie moglam (lub po prostu sie do tego nie przyznalam). no i co mu sie chwali - ma tak duzy zapas cierpliwosci dla kursantow, ze az milo... (na poltorej godz przed egz, dwa razy przejechalam STOP, kilka razy wymusilam pierwszenstwo, a auto gaslo mi co chwile - jedyne co wtedy powiedzial, to: "spokojnie, jak ktos kiepsko jezdzi na przed egz, to na egz zdaje...")
tak wiec: dziekuje "Zasadom" i "Dobrej szkole" za to, ze zdalam za pierwszym razem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 21:45 #1649

  • do jjooasiaa
  • do jjooasiaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziekujemy Panie Jurku ,że pózniej takie sieroty jerzdza po dorgach i auto jej gasnie na krzyrzówce powinna jezdzic na placu jak umie a nie sie pcha na miasto oj Panie Jurku...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 22:24 #1650

  • KTM
  • KTM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
(na poltorej godz przed egz, dwa razy przejechalam STOP, kilka razy wymusilam pierwszenstwo, a auto gaslo mi co chwile -

Dziewczyno Bój Się BOGA ! Dla bezpieczeństwa innych użytkowników dróg wzywam Cię abyś podała markę samochodu oraz godziny, w których jeździsz po mieście. Ani jeden , ani drugi nie nauczył Cie jeździć , a prawo jazdy dostałaś w wyniku niewyjaśnionych i nieznanych mi okoliczności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 22:42 #1651

  • JAŚKO
  • JAŚKO Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mam pytanko!!! Który OSK przeprowadza min. 30 godz teorii i 30 godz praktyki? Słyszałem ze większość ogranicza się tylko do testów, a to oznacza tragedie:unsure: Jestem ciekaw który z panów kierowników OSK zaświadczy że przeprowadza wszystkie tematy i że jego teoria trwa 30h a następnie przeprowadza 30 h praktyki. Pozdrawiam przyszłych kierowców i kierowników słubickich OSK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 22:53 #1652

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Joaska chciała zupełnie co innego przekazać, a wyszło jak wyszło :) wszyscy zapewne uśmiechają się w monitorki czytając post KTM ;)
Jedna rzecz jest istotna - większość z nas robi kurs pj w jednej szkole, można chyba wykupić godziny u konkurencji - jak to się mówi - co dwie głowy to nie jedna. Każdy instruktor wniesie do naszej jazdy coś nowego;) Ja nie zdałam za pierwszym razem, ale może to i dobrze, bo dodatkowe godziny bardzo mi się przydały, mimo że pieniędzy było mało ;) Zdawałam egzamin parę lat temu i nie mam odniesienia do aktualnych realiów. Pozdrawiam wszystkich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 22:56 #1653

  • KTM
  • KTM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jaśko , coś ty z byka spadł , 30 h praktyki ? To przecież te 1500 zeta co płaca kursanci poszło by na paliwo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 10:13 #1655

  • kika
  • kika Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
coś tutaj rozdają? :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 12:21 #1657

  • lukasztadek
  • lukasztadek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
chociaż trochę czasu minęło kiedy ja zdawałem prawko o Jurka zasady ale po rozmowach z ludźmi słyszę na jego temat do tej pory same pochwały ja nie narzekałem i inni teraz też mówią w samych superlatywach więc też trzymam strunę Jurka i cały czas mam zdanie że jurek ma najlepszą szkołe jazdy więc stawiam na szkolę JUREK ZASADA. z pozdrowieniami łukasz dąbrowski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 15:49 #1658

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dla mnie ta ankieta jest pic na wodę bo nie wierzę że Agent który działa pół roku zrobił 135 kursantów hehe przecież to jest jedna wielka ściema, tak samo jest z Pablem szkoła działa miesiąc czy dwa a ma już 63 kursantów ciekawe :) co do 1 miejsca się zgodzę bo Pan Zasada działa od wielu lat i napewno ludzi się nazbierało.zastanówcie czy ta ankieta ma prawdziwe odzwierciedlenie w rzeczywistości Aha i zeby nie było nie robiłem kursu u Pana Zasady Pozdrawiam :0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 19:15 #1664

  • Internauta
  • Internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Zasada, przestań Pan pisać te bzdury, widać że bardzo brakuje Panu kursantów (widać to po stojącym codziennie samochodzie w mieście :)) To nie jest Pana prywatne forum, zrobił Pan z tego swój prywatny folwark. Przyjdzie wiosna, przyjdą kursanci, będzie lepiej i wtedy na pewno przestaniemy widywać Pana i Pana znajomków na tym forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 21:28 #1665

  • Patrycja
  • Patrycja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Haha
Ja powiem coś na temat Pablo bo jestem u Pana PAWŁA.! . I Jak ktoś napisał,że Pablo jest od miesiąca to fakt prawda,ale ten instruktor który tam uczy to wcześniej był w innych szkołach (czyt.Junior) dlatego ludzie oceniają instruktora a nie nazwe szkoły.! Dlatego sorry bo ja sie tym kierowałam a nie Tym,że szkoła jest od miesiąca :P A w juniorze miał kursantów trochę... Tak więc chłopcze spaliłeś troche ;)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/04 23:12 #1666

  • KTM
  • KTM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Patrycja , nie jestem w temacie szkół jazdy. Paweł o ktorym mówisz to Paweł Ż. niedoszły kosmonauta ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 17:34 #1676

  • do internauta
  • do internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Internauta napisał:

Panie Zasada, przestań Pan pisać te bzdury, widać że bardzo brakuje Panu kursantów (widać to po stojącym codziennie samochodzie w mieście :)) To nie jest Pana prywatne forum, zrobił Pan z tego swój prywatny folwark. Przyjdzie wiosna, przyjdą kursanci, będzie lepiej i wtedy na pewno przestaniemy widywać Pana i Pana znajomków na tym forum.



Z tego co wiem w szkole ZASADA są trzy samochody i pracuje dwóch instruktorów. I co w tym dziwnego że jedno auto zawsze stoi na mieście??? A jeśli to prawda że jest teraz "luźniej" to powiem koleżance żeby poszła się zapisać... :) POLECAM ZASADE ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 18:20 #1677

  • Arek
  • Arek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zgadzam się w 100 % z wypowiedzią internauty !!! Naprawdę musi mieć sporo wolnego czasu, skoro tak bardzo angażuje się w wypisywanie tych wypocin :) Niech się zajmie lepiej szkoleniem, a nie sztucznym napedzaniem sobie kursantów.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 19:23 #1681

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Jureczku jak tam wysyłanie smsów do swoich byłych kursantów w sprawie głosowania w ankiecie na pana szkołe ;) jak dzisja mi powiedziałą osoba która robiła kurs u Pana to od razu mnie na śmiech wzieło :) teraz już wiem skąd tak dużo głosów w ankieice ;) Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.