Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/03/02 08:00 #1627

  • ki
  • ki Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie no Jurek ok i owszem ale z tym Pawłem to lekka przesada.Jurek tak paweł nie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 11:31 #1629

  • Ewa S. :-)
  • Ewa S. :-) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja uczyłam się w Juniorze, ale moim głównym instruktorem był Paweł, który od niedawna ma swoją szkołę PABLO. Jest to najlepszy instruktor na świecie. Ma niesamowite pedagogiczne podejście do ludzi, cierpliwość iście anielską i fantastyczne poczucie humoru :laugh: potrafi świetnie wytłumaczyć wszystko nawet największemu matołkowi . Dzięki niemu nauka była prawdziwą przyjemnością, no i zdałam za pierwszym razem. Naprawdę polecam wszystkim, bo warto!!! :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 12:45 #1630

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ki napisał:

Nie no Jurek ok i owszem ale z tym Pawłem to lekka przesada.Jurek tak paweł nie:)


No dobra, ale bądź tak miły/miła i napisz dlaczego nie. No chyba że wstydzisz się napisać.

Pozdrawiam. P. Zasada:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 14:08 #1633

  • Jurek Zasada
  • Jurek Zasada Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słubice napisał:

Ja powiem tyle...
Dziwi Mnie tylko jedno ... Ze jakoś wszyscy (większość) pisząc do Pana Zasady jakoś się rozpisują,tak jak On... ;) haha






he he he Jak bede chciał coś dopisac to dopiszę i nazwiskiem się podpiszę. Nie wstydzę się tego co robię i nie wstydzę się nazwiska! Ty swego się wstydzisz i wolisz i podpisałeś się SŁUBICE. Nie wiem co miałeś na myśli, ale i tak cię pozdrawiam :)

Jurek Zasada

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 14:25 #1634

  • Słubice
  • Słubice Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja się swojego nazwiska nie wstydze... Tylko poprostu wole zostać ANONIMOWA jak większość internałtów ;)
To pozwala na swobodę wypowiedzi ;D również pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 17:21 #1635

  • PIotrek
  • PIotrek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
polecam ,,Bolka i Lolka''. Instruktorzy czasami dawali mi trasę gratis, a jak wiadomo każda godzina dla początkującego kierowcy jest na wagę złota :) Cierpliwość, luźna atmosfera dobre tłumaczenie to cechy chłopaków z Bolka. Jestem zadowolony z kursu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 18:40 #1637

  • Kasia 19
  • Kasia 19 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Fakt bolki również mi nie robili problemu z dojazdami na egzamin nawet gdy nie wykupowałam godzin oni nie robili pod górke nie wiem jak jest gdzie indziej wiec nie krytykuje innych... A ten pan JUrek hehe smiech:)Pzdr pana Daniela i Marcina a i w kwietmiu przychodze na motor:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 21:51 #1638

  • kurcze
  • kurcze Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
coś ty! nie pisz takich rzeczy bo chłopakom zaszkodzisz, przecież nie wolno osób z poza kursu przewozić...:angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 22:03 #1639

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hej Hej... przyszli kursanci. Polecam OSK "Zasada" :)
Większość godzin wyjeździłam z Panem Pawłem Zasadą (synem Pana Jurka) i wiem że to człowiek spokojny, ułożony i bardzo inteligentny. Zważywszy na ogrom cierpliwości i pracy jaką włożył w moją edukację (a nadmieniam że posiadam "trudny charakter" a i świętego potrafię wyprowadzić z równowagi) zapewniam- to doświadczony i kompetentny instruktor. Mnie nie odpowiada rozśpiewany "cyrk na kółkach" plotkujący o połamanych tipsach albo o wypitych piwach(to metafora). Lubię odpowiedzi krótkie a rzeczowe, cenię swobodę i wysoką kultorę obycia. Ta szkoła mi odpowiada i cieszę się ze mogłam skorzystać z wiedzy obu pracujących w tej firmie instruktorów.Jeśli jednak nie wierzycie internetowym referencjom- pytajcie przyjaciół, rodziny i znajomych. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. Ala- kursantka. :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 07:15 #1640

  • :P
  • :P Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Następna osoba która się rozpisała na temat Pana Zasady ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 08:21 #1641

  • kasia
  • kasia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
odnosze wrazenie, ze to forum "pomozmy Panu J". dajcie spokoj, moze i wiedze i takie tam to on posiada, ale ogolnie jest to czlowiek najwyrazniej znudzony swoja praca. bardzo zle wspominam tych kilka miesiecy kiedy robilam prawo jazdy - ciagle docinki, wysmiewanie, zwracanie uwagi w idiotyczny sposob (w koncu sie uczylam, tak?!). w ostatecznosci szkole zmienialam przed samym egzaminem (Pan J nie chcial mnie nawet dopuscic do egz i KAZAL dokupic dodatkowe godz)-zdalam za pierwszym bez zadnego bledu! wiec nie rozumiem po co mi dodatkowe godz?? proponuje panu J zrobic sobie urlop, bo chyba nic go juz w tej pracy nie cieszy - a to wazne :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 16:13 #1643

  • Czytelniczka
  • Czytelniczka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie, nie jest to forum "Pomóżmy panu J.", bo każdy ma prawo napisać, co myśli tak naprawdę, łącznie z Tobą droga Kasiu. Nie sądzę, że jakikolwiek z instruktorów, w o których tutaj dyskutujemy nie dopuszczał do egzaminu kogoś tylko dlatego, że ma takie "widzimisię", a z Twojej wypowiedzi to właśnie można wywnioskować. To, jakie odniósł pan Zasada na Tobie wrażenie jako człowiek, to też bardzo subiektywna sprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 16:40 #1644

  • do kasia
  • do kasia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mam pomysł musimy stworzyc fundacje"POMOC PANU JURKOWI"zrobimy to w formie smsów koszt 1 zł moze w koncu przestanie sie osmieszac Nr tel 7556

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 17:36 #1646

  • mała
  • mała Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja mam wrażenie że komuś zależy aby skołę "Zasada" oczernić. Bo poco zgryźliwe uwagi "o fundacjach pomóżmy Panu J" albo " o rozpisywaniu się jak Pan J" Sonda pokazuje- Zasada to najleprza szkoła w Słubicach, pewnie inni zazdroszczą ... ja gratuluję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/03 20:31 #1647

  • Włos się jeży.
  • Włos się jeży. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Proponuję stworzyć nowy temat "Obrzucanie błotem". To forum służy do tego, by w sposób NIEZŁOŚLIWY wyrazić swoje zdanie, przynajmniej tak robią ludzie na poziomie. Ośmieszają się te osoby, które przekraczają pewne granice.

Dla jasności:
Nie. Nie jestem kursantką pana Jurka.
Tak. Szukam informacji o szkołach jazdy.
I nie. Takie posty typu "dowalamy jakiemuś instruktorowi" wcale mi w tym nie pomagają, bo nic z nich wynieść nie można, poza wspomianą uszczypliwością.
I właśnie dłuższe, sensownie uargumentowane wypowiedzi wydają mi się najlepszym rozwiązaniem.

A nie ktoś jest super, bo jest super.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.