Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/03/05 19:55 #1682

  • Marta. W.
  • Marta. W. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Poco obrzucacie błotem kogoś kogo nie znacie. To forum dotyczy NAJLEPRZEJ szkoły a nie konkursu na podkładanie konkurencji "świni" Z tego co tu czytam- widze że komuś bardzo zależy żeby nikt się o Panu Zasadzie nie wypowiadał. Robiłam u Pana Jurka prawko wiele lat temu i powiem jedno- wypracował sobie dobrą opinię u bardzo wielu ludzi których znam. CHWALCIE innych jak sie ze mną nie zgadzacie ale dajcie spokój z docinkami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 20:38 #1684

  • cogito
  • cogito Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No prosze... dorośli ludzie a przez anonimowość zachowują się jak dzieci. A niby tacy ekstra hiper super a do pięt nie dorastają.Żadnego szacunku dla pracy Pana Zasady. Do roboty a nie psy na innych wieszać!!! :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 21:33 #1686

  • xxl
  • xxl Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
to może temat o fryzjerze albo o najlepszym dentyście załóżcie....przecież tu sami instruktorzy się wypowiadają, temat rzeka szkoda słów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/05 22:57 #1695

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
wydaję mi się że instruktorzy nie bawią się w takie pierdoły ( oczywiście nie wszyscy ) niektórzy maja klientów i bez tego bo są po prostu dobrzy Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/06 20:38 #1702

  • Hyyyy ;]
  • Hyyyy ;] Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ej no wiecie co ;)) .. Nie wiecie,że to forum jest dla Pana Zasady.! Tutaj trzeba czcić i uwielbiać jego szkołę.Nie nabijajcie się publicznie.! ;D
hahahahahahahahahahahaha.! Dla Mnie to jest jedno wielkie zal.pl

Pozdrowienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 14:56 #1713

  • do hyyy
  • do  hyyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Żal.pl to są te wszystkie kąśliwe uwagi na temat Zasady. Wielu z Was widzę boli, że JEGO KURSANCI mają oni dobre zdanie, co? Gdyby się tak wypowiadano o jakimś innym instruktorze, to nikt nie miałby wątów. Nie wygląda to na czyste zaranie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 16:30 #1716

  • Hyyy
  • Hyyy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie wiem kim kolwiek jesteś,ale już teraz Mi Ciebie żal .!!!
:lough: haha Tak te same dobre rzeczy to On sam o sobie pisze a głosy maja wysylać jego kursanci bo On chciał ;))
Mój drogi nie zapomnij,że jet coś takiego jak IP i to można sprawdzić z jakiego kompa są same pozytywne komenty na temat P.Zasady ;))
pozdrawiam Zasadowiczów ;P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 16:57 #1718

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hyyy napisał:

Mój drogi nie zapomnij,że jet coś takiego jak IP i to można sprawdzić z jakiego kompa są same pozytywne komenty na temat P.Zasady ;))


Gwarantuję Ci, że żadne IP nie powtarza się. Jakby tak było to wątek zostałby usunięty tak jak w przypadku "woman on vawes"

Pozdrawiam,
Grzesiek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 19:46 #1726

  • xxl
  • xxl Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nawet dziecko potrafi zmienić ip....wystarczy modem odłączyć i włączyć ....tak jest w neostradzie i innych badziewiach, wiec jak ktoś bystry to może sobie ip zmieniać tyle ile mu się podoba,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 20:41 #1727

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
wątek monotematyczny, nie wnoszący nic nowego, nudy, nudy, nudy... i jeszcze raz nudy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/07 23:44 #1729

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przyznam szczerze, że kurs prawa jazdy miałam w juniorze. Nie chwaląc się zdałam za pierwszym razem:-) Moim zdaniem liczba 30 godzin nauki jazdy jest maksymalna nanaukę przed pierwszym podejściem do egzaminu. Jeżeli jeździsz bardzo dobrze i czujesz się na siłach by zdawać egzamin to po co wyjeżdżać na siłę te 30 godzin??? Kolejny wątek: która szkoła jest najlepsza? moim zdaniem nie można określić tego jednoznacznie, jak wiadomo są różni ludzie zdający i różni ludzie uczący, jednym podoba się to innym tamto. Każda szkoła ma swoich zwolenników w postaci osób uczących się w niej i przeciwników czyli zazwyczaj osób słuchających plotek. Ja uczyłam się tylko w jednej szkole i akurat mi pasowało a reszty nie znam więc nie powiem czy są dobrzy czy nie. Jedyne zdanie negatywne mam o VIP'ie. Bardzo dużo ludzi oszukiwał co do terminów egzaminów i to nie plotki, dlatego radzę przejść się do szkół zapoznać z zasadami panującymi w każdej i wybrać najlepszą dla siebie.
Życzę powodzenia przyszłym kierowcom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/08 21:18 #1732

  • kat
  • kat Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Widzę wielkie poruszenie i tyle ile ludzi tyle i opinii. Ja co prawda robiłam prawko 5lat temu, ale mam doświadczenia zebrane w dwóch szkołach. zapisałam się na kurs do LOKu, ponieważ wtedy tylko jedna osoba jeździła do ZG, a bardzo mi zależało żeby tam zdawać. jeżeli ktoś zastanawia się nad LOKiem szczerze odradzam! dla mnie to był horror, szłam na jazdy jak na stracenie, pan wróbel który był instruktorem, pomijając chamskie odzywki i zaczepki, wprowadzał taką atmosferę, że potem przez kilka miesięcy bałam się wsiąść do auta. wysłuchiwałam że "ruszam jak żółw chory na serce" , jestem głupią blondynką, powinnam dostać lanie itp. z perspektywy czasu wiem co bym zrobiła, natomiast wtedy byłam przerażona. po kolejnym niezdanym terminie- nikt z loku nie interesował się tym jak idzie ich kursantom- poszłam na kilka jazd do Pana Zasady... i okazało się że jazda samochodem nie dość że może być przyjemna, to jeszcze można się przy tym śmiać, nikt nie krzyczy, nie obraża. Dostałam mnóstwo fajnych wskazówek, po prostu mile spędziłam czas. bardzo żałuję że od początku nie poszłam do jego szkoły bo moi znajomi którzy u niego się uczyli do dziś z łezką w oku wspominają jak było super na kursie, co więcej niemalże każdy kto wtedy jeździł u niego zdawał za 1x. a jak zdałam egzam toi pan Jurek o wiele bardziej się tym interesował niż osoby u których miałam wykupiony cały kurs.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/10 00:26 #1739

  • Do przedmówcy podpisanego "Do Kat"
  • Do przedmówcy podpisanego "Do Kat" Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Człowieku, nie wiem, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ale wiem na pewno, że tego typu wpisy nie powinny być umieszczane na forum. Myśl sobie o kim, co Ci się tam chce, ale nie masz prawa pisać takich obraźliwych rzeczy na temat KOGOKOLWIEK. Co to w ogóle za chamstwo przez Ciebie przemawia? Nie podoba Ci się Zasada? TRUDNO. Nikt Cię przecież nie zmusza siłą, byś go kochał, ale nikt się do Ciebie też nie odzywa w taki sposób, w jaki Ty odzywasz się do ludzi. Moim zdaniem brak Ci argumentów, więc przemawia przez Ciebie frustracja.

Apeluję z tego miejsca do Admina, aby usunął powyższy wpis, bo ten jest nie na miejscu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/11 09:52 #1744

  • do goscia
  • do goscia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Gdzie w wypowiedzi kata jest cos obrazliwego? Sama szczera prawda,a zasade z tego co przeczytalam to pochwalila.Warto mowic o takich rzeczach zeby mlodsi nie musieli sie stresowac,jestem za!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/11 10:30 #1746

  • ...
  • ... Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
...nie chodzi o Kata lecz jego przedmówcę, już admin go wykasował...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.