Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/02/27 10:59 #1571

  • driver
  • driver Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a czym Pan Pablo tez pilnuje tych 30 godzin przed egzaminem, i na miasto bierze dopiero po zaliczeniu przez kursanta odpowiedniej teorii?? i nie robi "rozpisywania godzin"? jeśli tak to popieram, jeśli nie (czyli jak wszyscy) to nic nowego

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/27 16:20 #1576

  • Była Kursantka
  • Była Kursantka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Najlepsza szkoła w Słubicach to "Dobra szkoła" Osobiście polecam-instruktor cierpliwy,miły,uczy świetnie i wogule to jest w tej szkole super:-)Polecam i pozdrawiam pana Daniela:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/27 18:49 #1584

  • Ania
  • Ania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Według mnie najlepszymi nauczycielami są Ci, którzy cierpliwie tłumaczą , powtarzając kilkakrotnie - czasami do znudzenia, te same rzeczy.
Chwilami ma się dosyć, ale wierzcie mi to się później przydaje.Takimi nauczycielem jest napewno pan Zasada.
Dopiero teraz jak jeżdżę sama przypominam sobie podobne sytuacje , które zdarzyły się w czasie kursu i po cichu przyznaję rację Panu Jurkowi.
Pozdrawiam Pana i dziękuje:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/27 21:27 #1587

  • Kursantka
  • Kursantka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja powiem tak:
Każdy mówi,że najlepiej jeździ się tu, inni,że tam a tak naprawdę to skąd Wy możecie wiedzieć gdzie najlepiej się jeździ skoro byliście tylko u jednego instruktora... Dlatego dla Was najlepszy jest ten kto was uczył.. I nie możecie porównać z resztą instruktorów ;) Ja natomiast mogłam porównać dwie różne szkoły, bo w tylu byłam... I dlatego mam inne zdanie... m.in na temat ilości głosów w ankiecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/27 22:51 #1588

  • Patrycja
  • Patrycja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
co do tej kursantki wyżej to popieram .! ;) Ja osobiście jestem teraz w "Pablo" i jest super,bombowo,najlepiej i bardzo śmiesznie ;) haha Kartofelki :P
Pozdrowienia dla Pana Pawła ;)) B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/28 14:42 #1598

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Najlepsza szkoła jazdy w Słubicach to zdecydowanie Bolek i Lolek, bardzo dobrze uczą i są bardzo cierpliwi, poza tym bardzo miła atmosfera tam panuje .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/28 17:21 #1599

  • ;p
  • ;p Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak wyjątkowo cierpliwi ...
haha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/28 23:06 #1603

  • Dorota
  • Dorota Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja swoje prawko zdobyłam dzięki szkole pana Jurka Zasady (za 2-gim razem). Na początku kursu wściekałam się ,że muszę zaliczyć teorię zanim wyjadę na miasto
ale złość mi przeszła już na pierwszej jezdzie - wykłady- mnóstwo cennych rad - gdy wiedziałam "co z czym się je" ławiej było mi rozpocząć naukę praktyczną. Fajna atmosfera na wykładach i podczas jazdy. Muszę tu wspomnieć również o Pawle który ma anielską cierpliwość do kursantów!!!!
Bardzo miło wspominam ten kurs, fakt, nie mogę porównać innych szkół gdyż uczyłam się tylko w w\w ale poznałam kilka osób w trakcie swojego kursu które po zakonczeniu kursu w innej szkole dokupowały godziny u pana Jurka i nie wypowiadali sie miło o szkołach jazdy w których zapisali się na kurs. Pamiętam z wyjazdów do Gorzowa, że gdy my pruliśmy :) 90-tką auta z innych słubickich szkół (oczywiście nie wszystkich
gnały jak szalone i szybko znikały nam z oczu - u pana Jurka przepisy to przepisy- i ciesze się,że weszło mi to też w krew :)
Poleciłam już tą szkołę kilku moim znajomym - i również są bardzo zadowoleni -także będę ją nadal polecała!!!
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/01 12:37 #1609

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja jutro lub pojutrze odbiorę dokument, a osobą której najbardziej to zawdzięczam jest Pan Jerzy Zasada - kurs był jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w moim życiu (egzamin jedną z najmniej przyjemnych :) ), dzięki OSK Zasada polubiłem jazdę samochodem i mam nadzieję, że na długo tak pozostanie. Moja siostra przykładowo, po kursie w LOKu (wprawdzie już kilka lat temu) miała taką awersję do pojazdów mechanicznych, że dopiero w pracy, pod "przymusem" zaczęła jeździć samochodem (po 4 latach od zrobienia prawka!). Pan Jurek jest genialnym, dowcipnym, tolerancyjnym i cierpliwym nauczycielem. Jeden z najprzyjemniejszych ludzi jakich w życiu spotkałem. A jak ktoś woli spokojnych i niegadatliwych (bo rozumiem, że ktoś może nie lubić "rozładowywania atmosfery" sposobem Pana Jurka :) ) to może poprosić o jazdy z Pawłem Zasadą.
W skrócie - każdy znajdzie coś dla siebie, a Pan Jurek zawsze znajdzie idealne wyjście.
no i zawsze pamięta o swoich kursantach ! :)
Pozdrawiam
Paweł D.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/01 13:34 #1611

  • michał P
  • michał P Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
NIe no pan Jurek powinien dostac nagrode Nobla:) żałosne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/01 13:36 #1612

  • PP
  • PP Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pamieta, pamieta i nawet zyczenia wysyla na swieta:)
pozdrawiam Pana Jurka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/01 15:52 #1618

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
@ Michał P. : fakt. żałosne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 06:40 #1624

  • internauta
  • internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To już nie żałosne to jest śmieszne:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 07:28 #1625

  • Słubice
  • Słubice Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja powiem tyle...
Dziwi Mnie tylko jedno ... Ze jakoś wszyscy (większość) pisząc do Pana Zasady jakoś się rozpisują,tak jak On... ;) haha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/03/02 07:54 #1626

  • Polecający
  • Polecający Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polec. P. J. Zasadę ( to tak, żeby nie było za długo )

Ps. jest ankieta i widać kto jest rekomendowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.