Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/02/23 22:02 #1544

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja robiłam prawko u Jurka Zasady i nie narzekam, pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/23 22:28 #1545

  • Grześ
  • Grześ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Również robiłem prawko u Pana Jurka i też jestem zadowolony :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 00:18 #1547

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
według podsumowania z 2008 roku przez WORD sytuacja przedstawia się następująco : 6 Junior, 18 Bolek i Lolek,21 Zasada,28 LOK,47 ALF Ranking uwzglednia wszystkie szkoły w wojewówdztwie czyli ponad 200 5 wyżej wymienionych szkół znalazło się w wyróznioch 52 szkołach dane według strony : www.wordgorzow.pl/dol-glow.html pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 00:30 #1548

  • Pab
  • Pab Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja rowniez robilem prawo jazdy u P. Jurka Zasady wspominam go milo jak i tez caly kurs, i zdalem za 1 razem B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 00:32 #1549

  • jurek zasada
  • jurek zasada Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:) dzieki za wsparcie. Jak mozecie to wpisujcie sie swoim nazwiskiem i imieniem. Jak widzicie niektorzy cos slyszeli i juz wala plote na forum. Ciekawe kto te ploty rozsiewa he he. Ci co chwala moich kolegow z konkurencji dobrze czynia bo swoich trzeba wspierac, ale nie podkladajcie innym swinek :) Podpisujcie sie nieanonimowo i opisujcie co waszym zdaniem jest u innych lepiej lub gorzej. Nowi klienci oczekuja rzeczowych rad, a nie pierdolek i wazeliny. Puste slowa ,,sa najlepsi" ,, sa the best" lub ,,kreci'' ,,nie polecam'' itp nie zawsze pomoga waszym idolom (kazdy mysli, to konkurencja pisze, a nie wy :)) . Slubickie szkoly od jakiegos czasu stoja wysoko w powiecie, a i na szczeblu wojewodzkim nie mamy sie czego wstydzic. Nie ma u nas szkol najlepszych. Kazdy z nas chce jak najlepiej, ale jesli chodzi o pierwszenstwo to wszyscy na przemian sie tym pierwszenstwem wymieniamy. Raz na wozie raz pod wozem, jak to w zyciu. Zamienmy to zle wykorzystane forum na cos pozytecznego i sensownego. Nie obrzucajmy sie nawzajem blotem lecz wymieniajmy poglady. Jezeli chwalisz te szkole to napisz dlaczego. Nie ze atmosfera fajna (chociaz to tez wazne), ale moze cena atrakcyjna, moze instruktor podarowal dodatkowo troche czasu jazdy gratis, moze swietnie tlumaczy...Wymienie jeszcze (chyba wszystkie) szkoly ze Slubic. Najpierw od zawsze byl LOK i mysle, ze z roku na rok szkola ta dochodzi do coraz lepszej formy (tel. 095 7582292). Od bardzo dawna na rynku dziala ALF (przez ta szkole przewinalem sie m.in. ja Jurek Zasada, nieco Przemek Wilkojc, wasz ukochany Bolek i Lolek czyli Marcin Malecki i Daniel Radziszewski i inni. Niestety nr tel nie pamietam). OSK ZASADA ( to ja 502 547 050). Potega na rynku Slubickim JUNIOR WILKOJC (tel 095 7580097). Mlode lwy Bolek i Lolek (tel 609 807 638). Nastepni to Dobra Szkola (Daniel Dydyna 502 046 950-dobrze mu z oczu patrzy), Agent (tel.793 105 586) oraz Pablo (nie wypowiem sie bo ich po prostu nie znam blizej). To co? Od dzisiaj madrze i rzeczowo ok? Sam chetnie poczytam te opinie. Pozdrawiam wszystkich. Tych co lubia i nie lubia he he he

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 00:53 #1550

  • pawg
  • pawg Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No i Jurek Zasada to jest gosc, napisal madrze i na temat, w dodatku podpisal sie nazwiskiem:) pozdrawiam bylego mojego instruktora i polecam go:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 09:23 #1551

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja ze swojej strony również mogę polecić Pana Jurka Zasadę :)

Prawo jazdy zdawałem jakieś 5 lat temu (zdane za pierwszym razem). Cały kurs przebiegł w miłej atmosferze. Czasami trzeba było trochę czekać (kolejki). Po za tym drobnym szczegółem to wszystko na plus. Polecałem i nadal będę polecał Pana Jurka.


Pozdrawiam,
Grzegorz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 11:35 #1553

  • Piotrek
  • Piotrek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
szacunek z mojej strony dla pana Zasady za wypowiedziane słowa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 12:09 #1554

  • jurek zasada
  • jurek zasada Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Michal podales:
6 junior
18 Bolek i Lolek
21 Zasada
28 LOK
47 ALF
Zauwazcie jak cyferki i liczby moga mamic. Michal nic zlego tu nie napisales, ale jak odbiera to czytelnik. Miejsce:

1 Junior
2 Bolek i Lolek
3 Zasada
4 LOK
5 Alf

Wyciagam Gazete Lubuska z 27 stycznia 2009 r. Dodatek ,,Za Kierownica''. Mamy tu zdawalnosc ogolem za rok 2008. Miejsce:

1 Junior 615 egz.-zdanych 47,3% (chyle glowe-duza praca z dwoma narodami, duzy obrot itd, itd).
2 Bolek i Lolek 316 egz.-zdanych 40,1% ( czyz nie sa swietni-toz to mlode lwy)
3 Sebastian 447 egz.-zdanych 39,3% (pozdrawiam)
4 Zasada 143 egz.-zdanych 39,2% (hmm to ja)
5 LOK 152 egz.-zdanych 37,1% ( rok w rok coraz wyzej. Czuje tu silna reke pana Edka i kunszt instruktora-do wiadomosci innych: LOK to juz nie ta sama szkola. Sa dobrzy w szkoleniach. Pozdrawiam wszystkich)
6 ALF 587 egz.-zdanych 32,9% (ogrom pracy)
7 Dobra Szkola 71 egz.-zdanych 31,0% ( niby nisko, ale czy napewno? Moze zadecydowal jeden spanikowany kursant)
8 VIP 90 egz.-zdanych 28,1% ( no spadlo, ale sie nie lam i do roboty. W rankingu za 2007 rok miales 39,4% ogolem i 43,2% za pierwszym podejsciem-znaczy to, ze jestes dobry jako instruktor)

A teraz druga ukladanka. Zdali za pierwszym razem w ubieglym roku ( ta sama gazeta, ta sama tabela):

1 Bolek i Lolek 40,6%
2 Zasada 38,5 % (he he he - tu juz jestem drugi)
3 Sebastian 38,0

Inne szkoly nie podane (!!!??? czy zle ucza?). Przejdzmy do procentow;

Junior ogolem bije wszystkich, ale za podejsciem pierwszym nie istnieje ( zle ucza?!-Nie sadze!!)
Bolka i Lolka, Zasade i Sebastiana rozni tylko 1 % ogolem i tylko 2 % zdanie za podejsciem pierwszym (o tym decyduje czasami tylko jeden czlowiek !!!). Wniosek: ucza tak samo!!!

Cofnijmy sie w czasie o pare miesiecy. Gazeta Wyborcza Gorzow Wlkp z dnia 5 pazdziernika 2008 r.

Zdawalnosc za pierwszym podejsciem w okresie od stycznia do sierpnia 2008r. Miejsce:

1 Zasada ( w Slubicach) 7 ( w Gorzowie) na33 zdajacych zdalo 16-wynik 48,5% (he he he udalo sie na chwile, a potem na pysk na 38.5%)
2 Junior ( w Slubicach) 13 ( w Gorzowie) na 158 zdajacych zdalo 72-wynik 45,6%
3 LOK ( w Slubicach) 14 (w Gorzowie) na 38 zdajacych zdalo 17-wynik 44,7% ( i co? LOK zle uczy?)
Zabraklo w tym rankingu Bolka i Lolka ( zle ucza? Nie sadze!)

Zauwazcie ze pozycja na podium co jakis czas sie zmienia. W procentach zdawalnosc jest czesto przyblizona. Wniosek. Nie ma szkoly najlepszej. Wiekszosc szkol slubickich jest dobra. Adam Malysz ma obecnie slaba forme, ale czy przestal byc wielki? Czy powiedzial swoje ostatnie zdanie? Czy stracil fanow? Ja mu jestem wierny, bo wiem,ze daje z siebie wszystko.

Jestesmy czesto zapraszani do Gorzowa przez Dyrekcje Wojewodzkiego Osrodka Ruchu Drogowego, w celu oceny naszej ciezkiej pracy. Odbieramy wyroznienia i pochwaly. W tym roku spotkalem sie z szefami Juniora, LOK, ALF i przedstawicielem Bolka i Lolka. Wymienilismy sie usciskiem dloni i usmiechem. Czy to nie mile? Czy na takie spotkania zapraszane sa slabe szkoly? Brakuje tu szkol nowych. Musza sie niestety rozkrecic i zapracowac na wynik. Nie znaczy to,ze szkoly te sa slabe. Oceniani jestesmy od ilosci dopuszczonych do egzaminu kursantow i ilosci egzminow ogolem. Jest dolna poprzeczka, ktora trzeba przekroczyc.

Jeszcze jedno. Slubickie szkoly ( ja Zasada tez he he he) jestesmy na srodkowej pozycji miedzy szkolami z Gorzowa. Jak my to robimy, ze polowa gorzowskich szkol jest za nami. Oni pracuja na miejscu, maja wieksze mozliwosci, ustalaja czesto wieksze ceny za kurs, a i tak sa za nami. My codziennie musimy przebyc ponad 150 km na kazdy samochod, by dojechac na trasy egzaminacyjne. Najczesciej polowa czasu kursanta przypada na trase, a polowa na trening w Gorzowie. Dochodzi do tego trening na placu manewrowym. Moze odczyniamy czary i dzieki temu uzyskujemy takie wyniki !!! To nie czary. To bardzo ciezka praca instruktorow. Przyciagamy klientow na rozne sposoby. Ktos ma lepsze biuro, lepsza sale wykladowa, ladniej lub ciekawiej wystrojone samochody. Ale tak naprawde ozdoby te sa malo istotne. Wazne sa ciekawie prowadzone wyklady, ale najwazniejsza jest praca instruktora z kursanten w samochodzie. To tu zmieniamy nowicjusza w poczatkujacego kierowce ( Nie, nie, nie. Nie mistrza kierownicy, lecz poczatkujacego kierowce). Mistrzostwo zdobywa sie przez lata, a tak naprawde w ruchu drogowym nie ma mistrzow. Gina na drogach najlepsi. Zdobywajcie raczej rozwage i rozsadek ( Ho ho chyba juz przytruwam. Koncze!).

Kazda z naszych szkol bedzie miala swoich fanow i przeciwnikow. Kazda pochwala i kazdej sie oberwie. Nie kazdemu dogodzisz. Nie kazdy wie na czym tak naprawde polega nasza praca. Czesto spotykam sie z pretensjami, ze nie zostawiamy z 30 godz kursu pare godzin na trening przed egzaminem. Ale czy osoby te wiedza, ze nam nie wolno zakonczyc kursu wczesniej niz po wyjezdzeniu minimum tych 30 godz. . Wczesniejsze zakonczenie kursu oznacza falszowanie dokumentacji (lamanie prawa), a to grozi zamknieciem szkoly i utrata zrodla utrzymania !!! Czy warto sie narazac !!!??? Jezeli ktos tak robi to niech lepiej przemysli czy warto !!!

Pozdrawiam wszystkich Slubiczan w kazdej kategorii wiekowej. Pozdrawiam swoich kursantow. Tych obecnych i tych, z ktorymi znam sie i czesto przyjaznie (rozny wiek) od wielu, wielu lat (lza w oku sie kreci od wspomnien-podalbym chetnie ich nazwiska...niestety ochrona danych osobowych...).
:) Pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych instruktorow. Jurek Zasada.

P.S. Piszcie tylko prawde. Opiszcie co chwalicie lub co krytykujecie. Nie wstydzcie sie swoich nazwisk i imion. Po co te puste anonimy. Jestesmy jedna slubicka rodzina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 13:15 #1555

  • driver
  • driver Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Jerzy no własnie jak to jest z tymi godzinami?? Przecież prawo tez mówi, że nie można wypuszczać kursanta na ulice, jeśli nie ma wyuczonych określonych godzin teorii, a z tego co wiem (3 znajomych, każdy zdawał w innej szkole, i w każdej było to samo) jest to nagminnie łamane i nie przestrzegane. Coś tam tylko podpisywali i heja na miasto. Dlaczego? Zależy na czasie? Pieniądzach? W myśl zasady: "Wszystkie szkoły tak robią to i my zrobimy, bo nam klienci uciekną do konkurencji jak im tego <udogodnienia> nie zaserwujemy?" To samo z tymi 30 godzinami jazdy (każdy z nich miał "zostawione" przed egzaminem).

Akurat nie było wśród tych 3 Pana szkoły, ale były m.in. te o których się dużo ostatnio mówiło i pisało na portalu (nazwy nie wymieniam, żeby nie szkodzić właścicielom). Czy nikt z szefow szkół nie boi sie kontroli, jakiejś podpuchy, tego że ktoś doniesie itd.? A zwykła ludzka przyzwoitość i uczciwość? Już nie wspomnę tu o tzw. "rozpisywaniu godzin", które jest notoryczne w większości szkół i niestety to ma potem wpływ na nikłą wiedzę i świadomość młodych kierowcow.

A potem sie dziwimy, że tyle wypadków, ze nieodpowiedzialna jazda itd. A wszystko zaczyna się już tutaj, wlasnie na poziomie kształcenia. Jako naród niestety mamy chyba we krwi kombinowanie i robieniu wiele rzeczy na skróty i to potem wychodzi. Szczególnie to widać na przykładzie szkół jazdy. Ale czy kogoś to wogole obchodzi czy jest to tak powszechne, że już normalne??

pozdrawiam i licze na owocną dyskusje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/24 13:40 #1556

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Jurku dobrze że przedstawił Pan jak wygląda sytuacja z % niestety nie znalazlem tego dlatego podałem tylko informacje ktore znalzlem na stronie WORDA Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/25 23:02 #1561

  • gos
  • gos Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zdecydowanie ZASADA nieskonczone poklady cierpliwosci, niesamowite podejscie do kursanta !!!!!!!!!
i co najwazniejsze: praktycznie zero stresu !!!!B)
polecam kazdemu !!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/25 23:12 #1562

  • Przemo
  • Przemo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam jak najbardziej "ZASAD", nawet nie ma potrzeby pisać dlaczego taki wybór. Pozdrowienia dla Pana Jurka (cudotwórcy::))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/26 22:49 #1568

  • Justin
  • Justin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z moich obserwacji co się dzieje w Słubickich szkołach jazdy i zresztą nie tylko tu u nas....nasuwają mi się takie myśli i nie bedę wymieniać tu nazw szkół bo w wiekszości jest podobnie...i chyba juz tu ktoś przedemną pisał o takim podejściu....poprostu przeraża mnie lekko myślność większości instruktorów, zero teorii zadnych podstaw i co..... proszę bardzo dziś dzwonię jutro przy dobrych wiatrach oczywiście jeśli panowie bedą mieli czas wsiadam w auto i jedziemy, a to że jak wjedziesz w miasto i nie wiesz jak sie zachowac bo nikt ci wczesniej nie wytłumaczył co i jak...przeraża mnie ta LEKKOMYŚLNOŚĆ moi drodzy!a później tylko czytamy o kolejnych wypadkach itd itd dużo by tu pisać!!!!!! więc drodzy instruktorzy zastanówcie się co jest ważniejsze pieniądze, bo tak szybciej czy ludzkie życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/02/27 00:05 #1569

  • Ona :D
  • Ona :D Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja osobiście polecam... Hmmm teraz to już "Pablo" bo najlepszy nauczyciel jaki może być ma już własną szkołe :D Wcześniej natomiast Pan Paweł był w juniorze no, ale czasy sie zmieniają i pozytywnie ;) Życzę wielu kursantów :D pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.