Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Prawo jazdy 2009/06/25 14:44 #2647

  • brum brum
  • brum brum Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 20:13 #2649

  • franek kimono
  • franek kimono Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:




gdyby nie znali się na tym co robią lub nie byli pewni swoich zdolności, to by nie ładowali swoich pieniędzy w otwarcie szkoły jazdy z marszu, na pewno twój instruktor takie głupoty ci opowiada bo sam nauczył się uczyć na koszt pracodawcy a jak wiedział o co chodzi to dopiero otworzył szkole, tak tylko tchórz postępuje, a jeździć po Gorzowie to i małpę nauczysz....pozdrawiam nowe szkoły bo tylko one wymuszą na starych wygach choć o drobinę refleksji...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 21:23 #2650

  • internauta
  • internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak zwykle same barany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 22:20 #2651

  • jons
  • jons Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
brum brum napisał:

doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)


Tak ,dokładnie popieram. Najpierw to niech się osoba nauczy poprawnej pisowni, a dopiero pozniej ocenia innych bezpodstawnie. Ja natomiast słyszalem, ze ta jedna nowa szkola to ma instruktora, który ma prawo jazdy juz parenascie lat i doswiadczenie. Pozdro!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/25 23:00 #2655

  • Polonista
  • Polonista Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jons napisał:

brum brum napisał:

doświadczenie napisał:

A ja słyszałem, że instruktorzy tych nowych szkół są świerzo po kursie, są bez doświadczenia i nie mają pojęcia o uczeniu. Wiec życzę Tobie powodzenia w Pelce i reszccie w pozostałych świerzych szkółkach:) Ps. Nawet nie wiedzą czy się do tego nadają:woohoo:


Pozatym "świerzo" pisze się przez "ż". Jeśli uczysz tak samo dobrze jak znasz ortografię, to rozumiem Twoje obawy co do konkurencji:) I życzę powodzenia :)


Tak ,dokładnie popieram. Najpierw to niech się osoba nauczy poprawnej pisowni, a dopiero pozniej ocenia innych bezpodstawnie. Ja natomiast słyszalem, ze ta jedna nowa szkola to ma instruktora, który ma prawo jazdy juz parenascie lat i doswiadczenie. Pozdro!


Heh bo wam się nigdy błędu nie zdażyło zrobić. Chyba, że wy Nadludzie. Jacyś lepsi nieomylni. Czepiacie sie chłopaka:angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/26 07:14 #2656

  • rudy rudi
  • rudy rudi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
niestety czas posiadania prawa jazdy nie idzie w parze z doświadczeniem, można mieć 20 lat prawo jazdy i nie wyjechać za obręb województwa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/26 20:19 #2660

  • olo
  • olo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Albo posiadać 20 lat prawo jazdy i być rozważnym kierowcą z doświadczeniem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/06/27 20:45 #2666

  • pierdoła
  • pierdoła Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
...Jezu, ale tu pierdoły wypisują! Od razu widać, że to instruktorzy na siebie plotkują. Pieprzę ta i zapiszę się na kurs w Gorzowie, bo tu to chyba zwymiotuję. INSTRUKTORZY zmieńcie pracę... bo długo nie pociągniecie...nienawiść może i do zawału doprowadzić :) pozdrawiam. Pierdoła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/07/20 11:56 #2948

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja polecam wszystkim szkole jazdy "PABLO",wspanialy instruktor,dobrze tlumaczy i mozna sie od niego duzo nauczyc.BArdzo cierpliwy i wogole swietny z niego facet :) POZDRAWIAM PAWEL;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/07/20 15:23 #2954

  • KOLES
  • KOLES Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 LAT TEMU ZDAWAŁEM PRAWKO I POLECAM JURKA ZASADE ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/07/21 06:54 #2962

  • k
  • k Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w ciagu 7 lat wiele sie zmienilo ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/08/10 12:59 #3190

  • Mati
  • Mati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Bolek i Lolek sam u nich robie prawko :) dobrze tłumaczą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo jazdy 2009/08/10 15:04 #3194

  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
do mati: napisz co takiego mądrego się dowiedziałeś to skorzystamy wszyscy B) , i skąd wiesz jak tłumaczą inni? Miałeś choć styczność z innymi instruktorami? Nie odpowiadaj bo to tylko pytanie retoryczne ....:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prawo Jazdy Ranking 2009/08/23 11:50 #3376

  • zainteresowany
  • zainteresowany Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tutaj macie Ranking zdawalności za pierwsze półrocze 2009r, powinien on ułatwić zainteresowanym wybór szkoły:) Mniej więcej oddaje gdzie warto iść się szkolić:)

POWIAT SŁUBICKI

nazwa szkoły miejscowość ilość egzam. zdali za pierwszym
razem (w proc.)

1. Agent Słubice 54 50,0
2. Junior Wiłkojć Słubice 242 48,2
3. LOK Słubice 52 42,3
4. Bolek i Lolek Słubice 147 36,4
5. Sebastian Ośno 215 32,6
6. Alf Słubice 256 29,6
7. Pablo Subice 31 26,7
8. Dobra szkoła Słubice 82 23,2
9. OSK Zasada Słubice 91 22,0
10. Flinston Rzepin 147 19,3

więcej na:
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...KIEROWNICA/153249252

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Prawo Jazdy Ranking 2009/08/23 13:28 #3377

  • temat zamkniety
  • temat zamkniety Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak tak,kolejny frajer bawi się w pisanie o rankingach, szkoda że nie podają po ilu godzinach szkolenia te osoby podchodziły do egzaminu. Guzik wiesz na temat szkolenia wiec ciesz sie ze masz plastik i idź na ryby bo nas to już nie iteresuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.