Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bramkarz

Po zwycięstwie Polonii Słubice z Promieniem Żary w 1/8 finału Pucharu Polski emocje i apetyty na dalsze sukcesy rosną. 22 lipca, w kolejnej rundzie tych rozgrywek, słubiczanie podejmą na własnym stadionie ekipę Dębu Przybyszów.

Dzięki wygranej z Promieniem Żary Polonia awansowała do 1/4 finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim (ZOBACZ). Kolejnego rywala naszej drużyny poznaliśmy po losowaniu w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Jest nim Dąb Sława Przybyszów.

Przeciwnicy to dobrzy znajomi polonistów z IV Ligi Lubuskiej. W ubiegłorocznych, skróconych przez pandemię rozgrywkach zajęli 7 miejsce (Polonia była 4). W jedynym spotkaniu między tymi drużynami padł wynik 4:0 dla Polonii.

Spotkanie odbędzie się 22 lipca o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Słubicach. Pozostałe pary 1/4 finału tworzą: Piast Karnin - Lechia Zielona Góra, Carina Gubin - Czarni Żagań oraz Stilon Gorzów - Warta Gorzów. Jeśli poloniści wygrają, w półfinale spotkają ze zwycięzcą z tej ostatniej pary.

Dzięki złagodzeniu obostrzeń pucharowy pojedynek w Słubicach będzie mogła oglądać większa liczba kibiców - szczegółowo piszemy o tym TUTAJ. Zapraszamy do dopingowania!

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.