Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mecz

To była prawdziwa piłkarska bitwa. Polonia Słubice pokonała Dąb Przybyszów 1:0 w 1/4 półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim i awansowała do półfinału. Tam spotka się z Wartą Gorzów. 

Mecz odbył się 22 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W regulaminowym czasie gry było dużo walki, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Rozstrzygnięcie przyniosła dogrywka. Gola na wagę awansu strzelił Gabriel Chrostowski.

Skład Polonii: Jakub Szewieliński, Maciej Ossowski, Ihor Myrko, Dawid Kucharski, Gabriel Chrostowski, Rafał Gronostaj, Przemysław Begier (k), Mikołaj Kawecki, Łukasz Chrostowski, Maksymilian Pastusiak, Daniel Stadie. Rezerwowi: Mikołaj Wilczewski, Szymon Biernat, Mariusz Guraj, Przemysław Stępień, Patryk Nowaczewski, Aleksander Szczerbina. Trener: Andrzej Wypych.

W półfinale słubiczanie spotkają się z Wartą Gorzów, która pokonała Stilon Górzów również 1:0. Mecz odbędzie się w Słubicach, 29 lipca o godz. 18:00.

Pojedynek Polonii z Dębem obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu, mamy także ujęcia z drona.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.