Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Iga

Pomaganie i ściganie – ta formuła wydaje się coraz lepiej sprawdzać. Dlatego przed nami trzeci już festyn „Charytatywnie dla Igi”. Tym razem impreza zagości w Rzepinie, a tradycyjnie już gwoździem programu będą wyścigi wraków.

Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się 21 sierpnia w Boczowie i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Frekwencja dopisała, dlatego organizatorzy – Ochotnicza Straż Pożarna w Boczowie– postanowili kontynuować misję. 18 września festyn odbył się Małuszowie (gmina Sulęcin), a 2 października zawita do Rzepina.

A co tym razem w programie? Oczywiście nie zabraknie wyścigów samochodowych WRAK RACE, które tradycyjnie będą ozdobą imprezy (dla wszystkich uczestników przewidziano upominki, a dla zwycięzców nagrody). Ponadto pojawi się nowość – pokaz jazdy off-road.

Nie zabraknie oczywiście typowe festynowych atrakcji. Będą gry i zabawy dla całych rodzin, dmuchańce, malowanie twarzy, farbowanie włosów, plecenie warkoczyków, artystyczne występy, a dla głodnych i spragnionych znajdzie się małe „co nieco”.

- Cały otrzymany dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie Igi Czekalskiej. Liczymy na wasze dobre serca – zachęca Robert Kania, jednak z organizatorów.

Więcej o chorej dziewczynce przeczytacie w naszej poprzedniej publikacji (ZOBACZ). Tam też znajdziecie informacje o tym, jak pomóc i gdzie wpłacać pieniądze. Cały czas trwa zbiórka na stronie www.siepomaga.pl/iga.

Impreza odbędzie się w Rzepinie na placu przy ul. Północnej. Początek zabawy o godz. 11:00. Więcej na stronie wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/602503951124526.

Tak było podczas poprzednich edycji.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.