Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Fundacja Grupy Pomagamy

Fundacja Grupy Pomagamy stara się wykorzystywać każdy weekend, aby pomagać swoim podopiecznym. Tych, którzy chcieliby ich wesprzeć, zapraszamy w najbliższą niedzielę na bazarze przy ul. Kupieckiej. Za symboliczną opłatą będzie można skosztować fundacyjnych specjałów. 

To kolejna już niedziela, gdy firmowe stoisko fundacja rozkłada się przy bazarze, a po parkingu przechadzają się z puszką bajkowe postacie. Kot Garfield i jego drużyna tym razem zbierają pieniążki na pomoc niespełna 6-letniej Julce, która zmaga się z ostrą białaczką szpikową.

- Dziewczynka przeszła już trzy chemioterapie, bardzo cierpi, a szpital stał się praktycznie jej drugim domem – martwi się Mariusz Zborowski z fundacji, który w duecie z Mariuszem Niedźwieckim organizuje akcję na bazarze.

Dobra wiadomość jest taka, że dla dziewczynki znalazł się już dawca szpiku, dlatego za kilka dni trafi do Przylądka Nadziei we Wrocławiu, gdzie czekają ją przygotowania do przeszczepu. Jednak koszty związane z leczeniem, transportem i rehabilitacją przerastają możliwości finansowe rodziców, dlatego liczy się każda, nawet najmniejsza kwota.

Pieniążki można wpłacać na konto Fundacji Grupy Pomagamy, nr 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001, z dopiskiem Julia.

Można też przyjść 3 października na słubicki bazar (przy dużym parkingu) i za dorzucenie się do puszki skosztować przygotowanych przez fundację pyszności – lemoniady, popcornu czy waty cukrowej. Akcja jest możliwa dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Handlowców Targowisk Miejskich w Słubicach "Odra", które nie pierwszy już raz wspiera fundację.

- Dziękujemy i liczymy na dłuższą współpracę z bazarowiczami, bo "dobro wraca" i "warto pomagać". A wszystkich słubiczan zapraszamy na nasze stanowisko. Do tej pory uzbieraliśmy 2162 zł, do czego wydatnie dołożyli się także goście z Niemiec. Teraz liczymy, że uda się tę kwotę znacznie powiększyć – mówi M. Zborowski.

Kota Garfielda i jego drużynę będzie można spotkać przy wejściu na bazar od strony dużego parkingu w godzinach 9-16.

Więcej o Julii i jej chorobie przeczytacie na stronie: www.pomagam.pl/zyciedlajulii. Tam też można dokonywać wpłat.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.