Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Urząd Miejski

Planujesz wybrać się do Urzędu Miejskiego w Słubicach w ostatni dzień wakacji? 31 sierpnia magistrat będzie nieczynny. Pracownicy będą mieli wolne za święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Choć święto przypada 15 sierpnia, to pracownicy słubickiego urzędu dzień wolny wykorzystają dopiero w ostatnim dniu tego miesiąca. 

- W tym roku święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które jest dniem wolnym od pracy, przypada w sobotę. Pracodawcy wyznaczą więc inny dzień wolny. W naszym urzędzie będzie to poniedziałek, 31 sierpnia - wyjaśnia Beata Bielecka, rzecznik słubickiego magistratu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2020-07-20 14:03
Ha ha ha, tylko urzędnikiem być! :lol: :D
#2 homosapienssapiens 2020-07-20 14:57
cinek88 każdy pracownik ma dodatkowy dzień wolny od pracy za święto wypadające w sobotę, to nie dotyczy tylko urzędników. Chociaż UM rozsądnie zrobił wyznaczając ten sam dzień wolny dla wszystkich pracowników. W większości zakładów pracownicy sami wybierają sobie dzień, który chcą odebrać za święto, a to może powodować dezorganizację pracy, zwłaszcza w dużych firmach.
#3 Valhalla 2020-07-20 21:50
homosapienssapiens, to o czym piszesz to się nie nazywa dezorganizacja pracy tylko ciągłość pracy, dezorganizacją wg mnie jest niestety to co urząd zrobił któryś raz z rzędu, 50% skłądu teraz a 50% za tydzień i wilk syty i petent obsłużony :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.