Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Salon Fryzjerski 2009/09/23 11:59 #3787

  • miejscowa
  • miejscowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ula naprawdę SUPER czesze, zajebiście obcina, potrafi dobrze dobrać fryzurkę, dobiera świetne kolorki. A jakie robi koki ślubne.... Normalnie marzenie!!!:) Naprawdę polecam. Pozdrowienia dla niej!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/09/24 09:54 #3808

  • M~
  • M~ Avatar
  • Gość
  • Gość
Chodziłam do Piotrka, to naprawdę dobry fryzjer, szkoda,ze tak drogi:-(( Ostatnio byłam u dziewczyny, której imienia nie znam, ma zakład przed deptakiem w połączeniu z salonem kosmetycznym. Jestem bardzo zadowolona z obciecia włosów i delikatnego obchodzenia się z nimi;-) a moje włosy nie należą do najłatwiejszych przy ścinaniu... Na pewno tam wrócę, pozdrowienia dla tej fryzjerki i dla Piotrka!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/09/27 21:59 #3879

  • BLONDI
  • BLONDI Avatar
  • Gość
  • Gość
M~ napisał:

Chodziłam do Piotrka, to naprawdę dobry fryzjer, szkoda,ze tak drogi:-(( Ostatnio byłam u dziewczyny, której imienia nie znam, ma zakład przed deptakiem w połączeniu z salonem kosmetycznym. Jestem bardzo zadowolona z obciecia włosów i delikatnego obchodzenia się z nimi;-) a moje włosy nie należą do najłatwiejszych przy ścinaniu... Na pewno tam wrócę, pozdrowienia dla tej fryzjerki i dla Piotrka!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/09/30 12:21 #3935

  • elle
  • elle Avatar
  • Gość
  • Gość
Czy ktoś zna panie z salonu obok Piotra i Pawła? am bardzo długie włosy i postanowiłam pierwszy raz je obciąć i coś wygodnego i w miarę modnego zrobić, polecają mi P. Beatę z tego salonu, czy ktoś coś wie na temat tych fryzjerek, chodzi o ICH profesjonalizm...nie chciałabym wyjść z płaczem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/01 16:22 #3959

  • gośka
  • gośka Avatar
  • Gość
  • Gość
ja niedawno byłam w salonie koło piotra i pawła u p beaty i jestem bardzo zadowolona z jej profezjonalizmu pozatym ma dlugi staz pracy pozdrowionka dla pani beaty

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/01 22:52 #3966

  • M
  • M Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie polecam salonu Berenika.Robilam tam pasemka dwa razy-za pierwszym razem nic nie bylo widac(a wlasciwie bylo-jedno obrzydliwe blond pasmo),za drugim razem pani fryzjerka nie potrafila zlikwidowac odrostów i przy okazji uzyla chyba zlego koloru,bo mialam obrzydliwa plame na glowie.Rok czasu zajelo przywracanie moich wlosow do stanu normalnosci.
Polecam za to p.Anete,która pracowala w salonie Perfect Beauty na ulicy Wodnej,a teraz z tego co wiem ma wlasny salon tylko nie wiem gdzie.Jezeli chodzi o farbowanie to jest naprawde dobra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/03 17:08 #3992

  • zocha
  • zocha Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam salon "Zuzanna" chodzę tam robic pasemka i scinac wlosy juz ponad dwa lata , moja mama z 3 i naprawde jestesmy zadowolone. Dobre kosmetyki , mily personel ktory zna sie na tym co robi i ceny sa ok, nie jest drogo. Salon znajduj sie chyba na ulicy Reja , kolo wiezowcow , za taka mala piwialnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/03 18:01 #3993

  • ona
  • ona Avatar
  • Gość
  • Gość
potrzebuje fryzjera/fryzjerki ktorzy specjalizuja sie w koloryzacji, a dokladnie chodzi mi o cos co sie nazywa makijaz wlosow. wiem, ze w Zieonej Górze w Evolucion w carrefourze takie cuda robia-swoja droga polecam ten salon,pracuja tam bardzo kreatywni fryzjerzy-stylisci..niestety do Zielonej mi teraz nie po drodze i szukam czegos podobnego w Słubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/03 23:28 #3998

  • michalina
  • michalina Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam Salon AVANGARDA Pani Sylwia super fryzjerka jestem bardzo zadowolona ponad 2 lata do niej chodze pracowała na moście w szklanych budynkach a teraz ma salonik na ul Kopernika naprawde warto iść polecam kosmetyki profesionalne LOREAL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/09 14:21 #4051

  • Pytajnik
  • Pytajnik Avatar
  • Gość
  • Gość
A moze ktos cos powie o pani Agnieszce? W wiezowcu ma salonik naprzeciwko ramzesa... dobrze farbuje?;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/09 21:27 #4059

  • miejscowa
  • miejscowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja również polecam Sylwię. Naprawdę super kobietka. Fajnie robi fryzurki, czesze, farbuje. U niej w saloniku jest mega fajna atmosfera!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/22 14:04 #4200

  • Renata
  • Renata Avatar
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj byłam pierwszy raz u Pani Sylwii i z przyjemnością także polecam ! Podpisuje się pod powyższymi komentarzami! Bardzo miło i z kolorku jestem zadowolona;) co to dużo gadać- super ;). Od dzisiaj będę stałą klientką;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/28 00:56 #4296

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja już fryzjera znalazłam, i nie kryje swojego zachwytu :)
Ulla ..laa :) Ula ..Uleczka Sz. :) Sienkiewicza po schodkach
Ścina cudnie, farbuje pięknie, używa dobrych kosmetyków, dopasowuje fryzure do osoby i do mody :) A fryzury okazyjne ..achhh ochhhh
POLECAM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/10/28 15:05 #4303

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ania napisał:

Ja już fryzjera znalazłam, i nie kryje swojego zachwytu :)
Ulla ..laa :) Ula ..Uleczka Sz. :) Sienkiewicza po schodkach
Ścina cudnie, farbuje pięknie, używa dobrych kosmetyków, dopasowuje fryzure do osoby i do mody :) A fryzury okazyjne ..achhh ochhhh
POLECAM.


Masz na mysli Ule Szypillo? Nie przyjmuje ona juz na malym bazarze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/11/02 21:23 #4384

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam .. Tak, mam na myśli Ulę Sz... przyjmuje już dłuuuugo na Sienkiewicza po schodkach :)
Pozdrawiam i jeszcze raz polecam serdecznie !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.