Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Salon Fryzjerski 2009/07/25 19:08 #3002

  • noa
  • noa Avatar
  • Gość
  • Gość
specjalistka od grzywek jest Magda w Vivie-wiem bo ratowała moje włosy po przejściach pewnej uzdolnionej inaczej fryzjerki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/26 14:51 #3022

  • Gość
  • Gość Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam zakład fryzjerski w blaszakach u Izy:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/07/26 23:06 #3032

  • mini
  • mini Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak tak dalej pojdzie VIVE trzeba bedzie zamknac. 4 siedzi nic nie robi jedna, ktora nie potrafi scinac meczy sie przy klientce. Porazka! Jedna scinala mnie 2 godziny. Wyszlam z krzywa grzywa. A kto jest tam wogole wlascicielem z checia napisalabym skarge na te dziewuchy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/07/27 09:27 #3036

  • niunia 07
  • niunia 07 Avatar
  • Gość
  • Gość
nie przesadzajmy..może akurat dziewczyny miały wolną chwile a tu..,że trzeba ją zamknąc..a co do tej grzywy jest wiele salonów w słubicach wiec trzeba było isc do innego. Propo tam są tez praktykanci i się ucza,więc wiadomo ze Włosow w 5 minut nie zrobią..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/28 15:12 #3055

  • anna
  • anna Avatar
  • Gość
  • Gość
ja chodzę do fryzjera koło Koliby....jestem zadowolona::P :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/07/28 15:16 #3056

  • anna
  • anna Avatar
  • Gość
  • Gość
nie polecam salonu fryzjerskiego na deptaku koło sklepu plus-minus........:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/08/14 09:33 #3246

  • bbb
  • bbb Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak męskie strzyżenie to do kinia polecam, facet nie goli tylko na pałkę maszynką , a nawet jak obcina krótko to jeszcze cieniuje nożyczkami, jest bardzo dokładny. Salon nazywa się "Zuzanna" i jest na ul. Słowiańskiej za knajpą "pod pałami" naprzeciw wiezowców:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/14 09:39 #3247

  • Kamila
  • Kamila Avatar
  • Gość
  • Gość
najlepszy na swiecie salon to wanda kolo akademikow- farbuje tu wlosy od7 lat-specjalnie przyjezdzam na zabieg z GW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/14 14:37 #3252

  • oli
  • oli Avatar
  • Gość
  • Gość
nie wiem czy taki dobry,ale skoro pani odpowiada kazdy ma jakiegos dobrego fryzjera,ja np.bylam w tym salonie na dwu pasmowce i tez jestem zadowolona maja bardzo dobre farby,dlugo sie trzyma,polecam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/18 23:28 #3329

  • plum
  • plum Avatar
  • Gość
  • Gość
do xyz
ten salon jest jak sie jedzie na stacje dokladnego adresu nie znam ale fryzjer nazywa sie Zbyszek i jest naprawde dobry. w kostrzynie jes znany wiec jak spytasz sie obojetnie kogo to uzyskach podpowiedz co do ulicy. pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/20 12:50 #3354

  • Aaaa
  • Aaaa Avatar
  • Gość
  • Gość
Przeczytałam Wasze forum i o dziwo ... najwięcej opinii ma Kleopatra, Viva i Zakład przy Kolibie ... więc wnioskuje, że nie ma co polegać na tych opiniach, bo pewnie pisane przez właścicieli, pracowników, koleżanki itp. ... A przecież w Słubicach tylu fryzjerów, że zliczyć ciężko .... Nikt jakoś nie wspomina o najlepszych fryzjerach .. jak np. Piotrek, wymyśla czasami, ale jednak jest bardzo dobry, Anetka ( z Grackowego salonu, do niedawna, teraz ma swoją działalność ( o ile mi wiadomo)), Ula z Sienkiewicza, fakt Ania z mężem zostali wymienieni. Pewnie jeszcze kilku dobrych się znajdzie. Wymieniajcie dalej ... ale lepiej pisać o osobie, a nie o salonie .. bo ktoś trafi w salonie na prawdziwego fryzjera a ktoś na " fryzjereczkę" i opinia nie będzie już obiektywna.
Po co pisać o salonach w których pracują praktykanci, lepiej zapłacić troszkę więcej i iść do prawdziwego fryzjera, takiego który ma kilkunastoletnią praktykę i pracuje sam, a nie wyręcza się uczniami. Wiadomo, że u nich też ciężej z terminami ... ale to właśnie świadczy o tym, że są dobrzy .. bo pracują od zawsze sami !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/20 13:16 #3356

  • olinka
  • olinka Avatar
  • Gość
  • Gość
myslę,że nikt nie pisze o Piotrku,berenice, gracku itp. gdyz są to drogie salony.
ja chodzę do Ani koło magla-po pierwsze fajnie obcina(jak mowi,ze nic z dlugosci to nic z dlugosci), bardzo ladnie tez czesze,po drugie ceny sa bardzo normalne a fyzjerka jest osoba komunkatywna, latwo sie z nia dogadac i zawsze wychodze zadowolona!do vivy tez lubie chodzic do Magdy,ale tylko na strzyzenie-z fryzur wieczorowych nigdy nie bylam zadowolona.wiec swybralam Anie bo i ceny ma fajne i fach w rekach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/08/20 13:23 #3357

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja korzystalam z uslug Piotrka i go tutaj nie pochwalilam, gdyz dwa razy robil mi fryzure na impreze i za kazdym razem po krotkim czasie skakania fryzura sie rozwalala, a na poczatku na prawde swietnie wygladala, ale co z tego jak sie pol nocy nie trzymala?
Ula Szypillo uklada tez super wlosy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/09/19 11:38 #3722

  • MM
  • MM Avatar
  • Gość
  • Gość
Hej!
Ma ktoś może namiary na fryzjerkę o imieniu Ola, ona pracowała do niedawna w salonie koło koliby. Dzięki z góry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/09/22 16:35 #3778

  • kara
  • kara Avatar
  • Gość
  • Gość
znam olke która pracowała koło koliby pracuje teraz w mimozie kolo zabki a dokladniej na przeciwko sadu:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.