Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Salon Fryzjerski 2009/06/01 20:15 #2432

  • mms
  • mms Avatar
  • Gość
  • Gość
ja nie polecam prostowania włosów w salonie koło piotra i pawła po schodkach...włosy wyglądały strasznie za każdym razem nakładała mi na pasemko jakiś wosk czy coś i wyglądałam jak bym miała tłuste na maxa włosy :huh: i zapłaciłam 35 zł za to badziewie. następny salon jakiego nie polecam to salon na deptaku na ul jedności robotniczej salon ten jest po stronie Gieni od razu za fajkami taki po schodkach MASAKRA za cieniowanie włosów zapłaciłam 55 zł i od razu się popłakałam :( do tej pory nie mogę na siebie w lustrze patrzyć... ścinała mnie jakaś Olka szok nie polecam. w VIVIE faktycznie robią uczennice chyba ze ktoś się zapisze do szefowej z cenami też troszke przesadzają,po zrobionych włosach zapłaciłam wiecej niż była umówiona cena na początku. acha zapomniałam dodać ze koło przychodni mojej koleżance spalili włosy i to tydzień przed ślubem w dodatku została pojechana że to jej wina. a tak ogólnie to bardzo dobra jest ta Ania koło magla ma świetna ręke do cieniowania i robi to na suchych włosach efekt cudowny.... może wie ktoś gdzie można zafarbować włosy bez narażania się na katastrofe ;)
pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/01 21:12 #2433

  • nat
  • nat Avatar
  • Gość
  • Gość
ja nie mam nic do salonu obok piotra i pawła :) ścinali mnie tam kilkakrotnie , i zawsze byłam zadowolona :) nie polecam małego saloniku obok sklepu z butami Ryłko..:S jak ścieli mi grzywke , krzywo i za krótko to nie chcialam sie pokazywac na mieście wogole :| nie tylko mi ścieli grzywke źle..no w każdym razie nie polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/11 09:52 #2513

  • plum
  • plum Avatar
  • Gość
  • Gość
moi drodzy serdecznie polecam fryzjera styliste z Kostrzyna Pana Zbyszka i jest tam jeszcze przesympatyczna Pani, razem tworzą naprawde super zespół,praca na bardzo dobrych kosmetykach.Pani zrobiła mi przepiękny kolorek na włoskach i pasemka a Pan zajął się cięciem i fryzurką ...a wynik rewelacja :) poprostu pięknie. więc jeśli chcecie naprawde dobrego fryzjera polecam wam właśnie tych cudownych ludzi napewno wyjdziecie z salonu zadowoleni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/11 22:31 #2520

  • oko
  • oko Avatar
  • Gość
  • Gość
plum napisał:

moi drodzy serdecznie polecam fryzjera styliste z Kostrzyna Pana Zbyszka i jest tam jeszcze przesympatyczna Pani, razem tworzą naprawde super zespół,praca na bardzo dobrych kosmetykach.Pani zrobiła mi przepiękny kolorek na włoskach i pasemka a Pan zajął się cięciem i fryzurką ...a wynik rewelacja :) poprostu pięknie. więc jeśli chcecie naprawde dobrego fryzjera polecam wam właśnie tych cudownych ludzi napewno wyjdziecie z salonu zadowoleni.

dodaj jeszcze ze kosztuje to 250 moze 300 zł:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/12 17:05 #2527

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
:) :) :) Myślę, że pani Aneta jest najlepsza. Otworzyła niedawno zakład swój.
myślę, że jak tam pójdziecie, to wyjdziecie zadowoleni :) :P ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/12 20:57 #2529

  • plum
  • plum Avatar
  • Gość
  • Gość
DO OKO "dodaj jeszcze ze kosztuje to 250 moze 300 zł"

za pasemka,farbe,saune,ściencie i modelowanie na włosy długie zapłaciłam 180 zł. uważam że nie jest to zbyt wygórowana cena.
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/13 07:40 #2530

  • hmm
  • hmm Avatar
  • Gość
  • Gość
U kinia albo jego Zony Ani za sciecie, farbowanie i modelowanie placi sie za dlugie wlosy 80 - 90 zl.
Salon Zuzanna na Sienkiwicza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/17 08:08 #2569

  • marta
  • marta Avatar
  • Gość
  • Gość
hmm napisał:

U kinia albo jego Zony Ani za sciecie, farbowanie i modelowanie placi sie za dlugie wlosy 80 - 90 zl.
Salon Zuzanna na Sienkiwicza.

Ja płaciłam 100:) ale i tak bardzo ok. Ale to chyba oś Słowianskie jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/23 21:17 #2628

  • mała
  • mała Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja polecam polecam w Kostrzynie super obcinają i ceny okey

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/06/25 22:23 #2652

  • mona
  • mona Avatar
  • Gość
  • Gość
gdzie najlepiej obetną mi grzywkę?szukam fryzjera który naprawdę czuje temat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/24 21:36 #2996

  • xyz
  • xyz Avatar
  • Gość
  • Gość
a można prosić o zbliżony adres lub numer telefonu, lub opis, w którym dokładnie miejscu znajduje się ten zakład??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/25 09:47 #2997

  • noa
  • noa Avatar
  • Gość
  • Gość
zakład u kinia "Zuzanna"jest w okolicy wieżowca na Podchorążych,w pobliżu znajduje się też małą poczta ,a zaraz obok salonu zaklad kapeluszniczy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/25 14:49 #2998

  • xyz
  • xyz Avatar
  • Gość
  • Gość
plum napisał:

moi drodzy serdecznie polecam fryzjera styliste z Kostrzyna Pana Zbyszka i jest tam jeszcze przesympatyczna Pani, razem tworzą naprawde super zespół,praca na bardzo dobrych kosmetykach.Pani zrobiła mi przepiękny kolorek na włoskach i pasemka a Pan zajął się cięciem i fryzurką ...a wynik rewelacja :) poprostu pięknie. więc jeśli chcecie naprawde dobrego fryzjera polecam wam właśnie tych cudownych ludzi napewno wyjdziecie z salonu zadowoleni.


chodziło mi o ten zakład konkretnie;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/25 14:51 #2999

  • xyz
  • xyz Avatar
  • Gość
  • Gość
xyz napisał:

plum napisał:

moi drodzy serdecznie polecam fryzjera styliste z Kostrzyna Pana Zbyszka i jest tam jeszcze przesympatyczna Pani, razem tworzą naprawde super zespół,praca na bardzo dobrych kosmetykach.Pani zrobiła mi przepiękny kolorek na włoskach i pasemka a Pan zajął się cięciem i fryzurką ...a wynik rewelacja :) poprostu pięknie. więc jeśli chcecie naprawde dobrego fryzjera polecam wam właśnie tych cudownych ludzi napewno wyjdziecie z salonu zadowoleni.


chodziło mi o ten zakład konkretnie;)



adres, nazwa lub jakiś opis- cokolwiek po czym będzie można znaleźć tego fryzjera;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/07/25 15:06 #3000

  • Niezadowolona
  • Niezadowolona Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie polecam salonu fryzjerskiego na przeciwko koliby, nie wiem jak inne fryzjerki ,ale jedna nie potrafi zrobic najprostrzej rzeczy jaką jest podcięcie grzywki , w ogole nie stosuje sie do prośby klienta . Poprostu masakra , wyszłam z tamtad z płaczem. porażka totalna !!!:angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.