Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/02/20 22:07 #1531

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar
  • Gość
  • Gość
Teraz ja! Teraz ja! Polecam salon w Lublinie na ulicy Wesołej, łysi 50% zniżki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/02/26 18:01 #1565

  • JOJO
  • JOJO Avatar
  • Gość
  • Gość
POLECAM VIVEEEEEEE !!!! ;*


A najgorszy salon w którym byłem???
Pod akademikami... ;o
Tam to dopiero rozróba!!!!!!
Wchodzę, mam ,,nażelowane" włosy....fajna pani mówi proszę...więc siadam...bierze grzebień... i zaczyna rozczesywać włosy ;o
normalnie zapytałem się czy ona sobie jaja robi..? a ona ale o co panu chodzi?
Podziękowałem i poszedłem do Vivy....
Wszedłem... Przemiła Blondynka(;*) umyła mi włosy...robiąc przy tym masaż głowy...
Usiadłem przed lusterkiem, Ta sama miła Pani zapytała jak ciąć ... powiedziałem...zostałem ostrzyżony..zapłaciłem...
I wyszedłem Błogi(po masażu) I zadowolony z nowej Fryzury! =)


Ktoś powie że 20zł to dużo...ale jak mam dać 10 zł tym z pod akademika to wole być uboższy o tą ,,dyche"!

aha...i w VIVIE leci chociaż fajna Muzyka...a tam tylko nadawanie bab i nic więcej....

Chłopakom polecam Vive! (Miła, śliczna obsługa fajna muzyka!)
ode mnie 10/10 !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/04 23:50 #1667

  • ja
  • ja Avatar
  • Gość
  • Gość
Jestem mloda i polecam salon fryzjerski "ViVa" nie dosc ze przemila blondynka obcina to jeszcze napatrze sie na milych chlopakow a sympatyczny jest taki puszysty nie obrazajac go i muzyka jest fajna i dobre mocne upiecia robi mala ania aha i tipserka super jest:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/05 00:08 #1668

  • KTM
  • KTM Avatar
  • Gość
  • Gość
Starszym kogo polecasz ? Jak trafić na blondynę, jak kiedyś byłem to same " czarne siedziały " Co to jest upięcie, boli czy jest przyjemne ? W cenie czy za dodatkowa opłatą ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/05 00:12 #1669

  • KTM
  • KTM Avatar
  • Gość
  • Gość
Strasznie mnie zaintrygowało to " mocne upięcie przez Małą Anię " Proszę o szybką odpowiedź bo noe zasnę !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/05 20:49 #1685

  • Ja
  • Ja Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja z czystym sumieniem polecam salon Maia na ulicy Wrocławskiej, obok sklepu elektrycznego Hanka. Jakość usług stoi na wysokim poziomie a po efektach obsługującej tam Pani widać, że bardzo lubi to co robi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/09 23:32 #1738

  • MARCIN
  • MARCIN Avatar
  • Gość
  • Gość
POSŁUCHAJCIE WSZYSTKIE SALONY SIE W TYM MIESCIE CHOWAJA OPROCZ JEDNEGO
"MAGDALENA" TO JEST W TYCH BLASZAKACH TAKA CZARNULKA STRZYZE POLECAM WSZYSTKIM
JEST PROFESJONALISTKA W TYM CO ROBI NAPRAWDE CAŁA MOJA RODZINA TAM CHODZI I JESTESMY Z NIEJ BARDZO ZADOWOLENI
GODNA POLECENIA I DLA PANOW JAK ROWNIEZ DLA KOBIET

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/10 18:54 #1742

  • mona
  • mona Avatar
  • Gość
  • Gość
Ten miły chłopak to Michał :) ja też jestem zadowolona z vivy i cała rodzinką śmigamy do pani Magdy-blondyneczki-jest przesympatyczna a na dodatek świetnie ścina.
Nie polecam dwóch salonów:na dole w przychodni-poraz pierwszyw życiu wychodząc od fryzjera wychodziłąm z płaczem
a drugi salon na na 1maja -chyba pani Trot-czesałam się u niej na ślub i powim że po kilku godzinach fryzura się rozwaliła-a miała trzymać się conajmniej dwa dni-masakra
fajnie czesze też fryzjerka u Gracka-nie korzystałam osobiście ale widziałam efekty jej pracy

a co sądzicie o Piotrku z Selene chyba-absolutnie nie mam na myśli żadnej prowokacji-chodzi mi o to czy faktycznie umie wyczarować fajne fryzury i dobrze ciąć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/10 22:17 #1743

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
mona napisał:

Ten miły chłopak to Michał :) ja też jestem zadowolona z vivy i cała rodzinką śmigamy do pani Magdy-blondyneczki-jest przesympatyczna a na dodatek świetnie ścina.
Nie polecam dwóch salonów:na dole w przychodni-poraz pierwszyw życiu wychodząc od fryzjera wychodziłąm z płaczem
a drugi salon na na 1maja -chyba pani Trot-czesałam się u niej na ślub i powim że po kilku godzinach fryzura się rozwaliła-a miała trzymać się conajmniej dwa dni-masakra
fajnie czesze też fryzjerka u Gracka-nie korzystałam osobiście ale widziałam efekty jej pracy

a co sądzicie o Piotrku z Selene chyba-absolutnie nie mam na myśli żadnej prowokacji-chodzi mi o to czy faktycznie umie wyczarować fajne fryzury i dobrze ciąć?



?? Prawie jak cyrylica ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kass.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/11 17:15 #1747

  • mona
  • mona Avatar
  • Gość
  • Gość
przepraszam ale nie wiem czemu tak wyskoczylo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/17 20:30 #1775

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Gość
  • Gość
>>KLEOPATRA<< :( Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o kosmetyczce z tego salonu. Pracuje na kiepskich produktach a kasuje majątek! Chyba przecenia swoje umiejętności. Byłam u tej Pani dwa razy i więcej nigdy tam się nie pojawię. Mam przepiłowaną płytkę i pokaleczone skórki :( Jak dla mnie to FUSZERA! Jeśli chodzi o fryzjerkę to nie wiem nie korzystałam z jej usług.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/17 20:38 #1776

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Gość
  • Gość
>>KLEOPATRA<< Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o kosmetyczce z tego salonu. Pracuje na kiepskich produktach a kasuje majątek! Chyba przecenia swoje umiejętności. Byłam u tej Pani dwa razy i więcej nigdy tam się nie pojawię. Mam przepiłowaną płytkę i pokaleczone skórki Jak dla mnie to FUSZERA! Jeśli chodzi o fryzjerkę to nie wiem nie korzystałam z jej usług.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/18 20:28 #1800

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Gość
  • Gość
W Słubicach jest tyle salonów fryzjerskich i fryzjerów, że nawet jakbym co miesiąc się strzygła u kogoś innego w 5 lat bym ich chyba nie zeszła, żeby sprawdzić kto jest najlepszy ;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/03/20 16:17 #1826

  • obserwtorka
  • obserwtorka Avatar
  • Gość
  • Gość
co wy tam wiecie o salonach i kosmetyczkach umiecie tylko krytykować bo coś się zawszse nie spodoba ale robicie anty reklame a to jest swiństwo .Wszyscy sa dobrzy w swoim rodzaju kazdy ma swoich klientów i niech tak zostanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/03/21 16:22 #1839

  • Cza__rna
  • Cza__rna Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam, ja serdecznie polecam salon KLEOPATRA na ul. Chopina. U Kamili ( właścicielki i fryzjerki) robię już włoski od ładnych kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Cena jak dla mnie jest ok. Serdecznie polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.