Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Salon Fryzjerski 2009/01/04 11:32 #1201

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Gość
  • Gość
ja regularnie uczęszczam do Image przy Kolibie i jestem bardzo zadowolony.
Świetnie strzyżenie. Co z tego ,że jest jedna fryzjerka. wolę poczekać na nią chwilę bo nigdzie mnie jeszcze tak nie ścieli w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/01/07 21:37 #1213

  • pinia
  • pinia Avatar
  • Gość
  • Gość
nie polecam salonu viva, obcinaja czennice, ktore co dopiero za nozyczki chwycily, strasznie tam wlosy niszcza rozjasnianiem, wogole dziewczyny sie na farbowaniu nie znaja i na chemi farb, no a szefowa niby mistrz a chyba nawet czeladnika nie ma, porazka na calego!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/01/07 21:38 #1214

  • pinia
  • pinia Avatar
  • Gość
  • Gość
przepraszam UCZENNICE obcinaja i farbuja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/01/08 23:13 #1220

  • Minia
  • Minia Avatar
  • Gość
  • Gość
Szukam dobrej fryzjerki, która dobrze czesze fryzury ślubne (bo nie każda to potrafi - doradzić i uczesać tak żeby się nie rozpadło po pierwszym tańcu). Możecie kogoś polecić??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/01/09 19:26 #1226

  • aga
  • aga Avatar
  • Gość
  • Gość
ja polecam salon na 1-go maja salon dobrych fryzur, mile panie ,zawsze dobrze doradzaja ,ja osobiscie jestem zadowolona z uslug ,a kok bedzie sie trzymal jeszcze dwa dni:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/01/09 23:17 #1227

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Gość
  • Gość
U Zyty koło starej Biedronki sš super fryzjerki,nie jest drogo i kosmetyczka jest ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/01/10 11:28 #1228

  • andzia
  • andzia Avatar
  • Gość
  • Gość
a ja tam jestem zadowolona z vivy. moze ceny troszke duze ale kolor i strzyzenie mam zawsze trafione. wydaje mi sie ze ceny sa spowodowane przez to ze maja farby loreala ale chociaz wiem co mi klada na glowe.
nie polecam mimozy nie milo traktuja klientow a ze strzyzeniem tez nie za bardzo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/01/10 19:34 #1239

  • minia
  • minia Avatar
  • Gość
  • Gość
A co myślicie o Pani Irenie z salonu Berenika ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon Fryzjerski 2009/01/10 20:19 #1240

  • dlna
  • dlna Avatar
  • Gość
  • Gość
Jezeli chodzi o strzyzenie meskie to polecam salon " Zuzanna " przy ulicy bodajze Sienkiewicza, za pijalnia ( okolice wiezowcow ) wlascicielami jest para malzenska, kobieta - Ania nie idzie na latwizne i jedzie tylko maszynka, ale nozyczkami, ceny tez niskie meski tak gdzies za 10 - 12 zl.

Jezeli chodzi o robienie fryzur slubnych itd, ktos pytal o Berenike - wiec tam byla taka Pani Schram, nie wiem czy nadal jest, blondynka, uklada calkiem niezle wlosy do slubu.
Makijarz mozna zrobic u Pani kosmetyczki w Dafne ( przeniesli sie z Selene - fryzjer i kosmetyczka ). Kosmetyczka jest calkiem dobra, ale jak ktos nie lubi mocnego makijarzu nalezy od razu powiedziec. Uzywa lepszych kosmetykow, z wyzszej polki.
Co do Fryzjera ktory tez tam jest - podobno ( nie wiem, nie sprawdzilam ) czesze fajne fikusne koki, upina ciekawie, ale podobno po godzinie tanczenia sie wszystko rozwala.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/01/11 16:37 #1247

  • miś
  • miś Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam salon Berenika. Jeśli chodzi o jakość oferowanych usług to jest bardzo wysoka i fryzjerzy mili, niestety ceny nie są niskie ale dlatego, że pracują na najlepszych kosmetykach. Dobry fryzjer zawsze się ceni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/01/24 20:22 #1310

  • gość
  • gość Avatar
  • Gość
  • Gość
obok kantoru jest spoko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Salon Fryzjerski 2009/02/07 21:03 #1436

  • Dredziarz
  • Dredziarz Avatar
  • Gość
  • Gość
A może wiecie, w którym salonie robią dredy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/02/17 17:22 #1510

  • amelka
  • amelka Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecam bardzo salon fryzjerski Kleopatra. Fajnie ścinają i robią pasemka i ceny są niskie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/02/20 21:58 #1529

  • tylkoJa
  • tylkoJa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja polecam Vive-dlugo zbieralam sie do wizyty w tym salonie fryzjerskim ale teraz wiem, ze trafilam w 10! nie wiedzialam do konca co chcialabym zrobic z wlosami,ale mialam ochote na zmiane...fryzjerka (pani Mgda chyba-taka sympatyczna blondynka) zaproponowala mi calkiem nowa fryzure-mialam troche obaw ale pozniej okazalo sie, ze zupelnie niepotzrzebnie-efekt byl rewelacyjny.
a co do praktykantow-to ich zakresem obowiazkow jest umycie klientce wlosow-nie slyszlama jeszcze aby klientka zajmowal sie nieprawiony praktykant

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odp:Salon Fryzjerski 2009/02/20 22:01 #1530

  • tylkoJa
  • tylkoJa Avatar
  • Gość
  • Gość
zapomnialam dodac, ze tam sie obcinam i farbuje
a jesli ktos szuka fryzjerki ktora swietnie czesze to polecam pania Anie - ma salon w miejscu gdzie byl kiedys magiel
mloda fryzjerka, potrafi dopasowac fryzure do stroju,wieku...a fryzury trzymaja sie nawet dwa dni!a co najwazniejsze-normalne ceny!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.