Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Boisko

W nocy ktoś urządził sobie drifting na boisku w Kowalowie. Zabawa skończyła się fatalnie dla murawy. Klub Sportowy Zorza Kowalów szuka sprawcy. Za pomoc w jego odnalezieniu będzie nagroda. 

Rano 20 lipca zawodnicy z Klub Sportowy Zorza Kowalów odkryli, że murawa na ich boisku jest zniszczona. Zamieścili na swoim profilu na FB zdjęcia, na których widać, że ktoś jeździł po boisku autem.

Ktoś  w nocy urządził sobie drifting i zniszczył to nad czym pracowaliśmy od 4 miesięcy, aby doprowadzić murawę do stanu użyteczności – napisali w komentarzu, nie kryjąc oburzenia. 

Piłkarze proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy. Pomoc zaoferował Adam Tesmer, który od lat organizuje turnieje dla dzieci w Słubicach. Chce pomóc ustalić kto jest winny szkód wyrządzonych na płycie boiska. Dlatego postanowił ufundować nagrodę w wysokości 1000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy tego aktu wandalizmu.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców mogą się kontaktować z naszą redakcją lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 505 629 515.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kreplas 2020-07-21 23:04
Co za kanalie:(
#2 cinek88 2020-07-22 10:45
Pewnie miejscowy...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.