Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mecz Gwiazd 2020

Za nami druga edycja Meczu Gwiazd piłkarskiej A klasy grupy słubickiej. 27 czerwca na murawie stadionu w Kostrzynie nad Odrą mogliśmy zobaczyć w akcji najlepszych zawodników tej ligi. Nie zabrakło atrakcji dla kibiców i nagród na zakończeniu sezonu.

Za organizacją imprezy, podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, stał portal „Piłkarska A klasa grupa słubicka” i jego założyciel Łukasz Najder. W tym roku do przygotowań włączyła się także TS Celuloza Kostrzyn i to właśnie na stadionie „papierowych” odbył się mecz.

Nagrody indywidualne

Jeszcze zanim piłkarze wybiegli na boisko, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu. Przypomnijmy, w rozgrywkach A klasy zwyciężyła wspomniana Celuloza Kostrzyn, dzięki czemu uzyskała bezpośredni awans dla klasy okręgowej. A kto okazał się najlepszy w klasyfikacjach indywidualnych? Poniżej przyznane wyróżnienia.

  • Najlepszy zawodnik sezonu - Krystian Siemieniecki (Celuloza Kostrzyn)
  • Król strzelców - Dawid Zawisza (Zieloni Lubiechnia Wielka)
  • Najlepszy bramkarz - Krzysztof Białas (Zorza Kowalów)
  • Najlepszy trener - Łukasz Dorniak (Celuloza Kostrzyn)
  • Najlepszy typer – Stanisław Syczyk
  • Niespodzianka sezonu – Leśnik Lemierzyce

Gospodarze bezkonkurencyjni

Po wręczeniu nagród przyszedł czas na sportową rywalizację. - Choć grano o przysłowiowa pietruszkę, to piłkarze nie szczędzili sił ani energii. Zobaczyliśmy otwarty futbol i dużo bramek, co zawsze cieszy kibiców – relacjonuje Ł. Najder. Celuloza udowodniła, że zasłużyła na awans i pokonała drużynę złożoną z gwiazd pozostałych klubów aż 9:2 (w jej szeregach grało 2 przedstawicieli SKP Słubice – Mateusz Zając oraz Wojciech Tomków). MVP meczu został zawodnik gospodarzy Jakub Baranowski.

W przerwie meczu mieliśmy dodatkowa uroczystość. Nagrodę specjalną, za szczególny wkład w życie i sprawy klubu Odra Górzyca, przyznano Józefowi Zielińskiemu. A kibice – mali i duzi – wykorzystali ten czas do udziału w licznych konkursach.

Atrakcje dla kibiców

To nie były jednak wszystkie atrakcje. Przez cały czas trwania imprezy na chętnych czekały kawa i ciasto. Można było zajrzeć do klubowego sklepiku Celulozy, a najmłodsi mieli okazję dowoli wyszaleć się na dmuchańcach.

Wisienką na torcie była loteria fantowa. Za kupione losy było można wygrać naprawdę cenne nagrody, których losowanie odbyło się po zakończeniu spotkania. - Do szczęśliwców powędrowały m.in. vouchery do fryzjera czy pizzerii, buty piłkarskie, piłki, a także masa rozmaitych gadżetów – wylicza Ł. Najder.

Wyróżnili e-sportowców

Impreza w Kostrzynie była też okazją do podsumowanie jeszcze jednych rozgrywek, a mianowicie e-sportowego turnieju w FIFA 2020, który w trakcie ogólnokrajowej kwarantanny zorganizował portal „Piłkarska A klasa grupa słubicka”. Kto spisał się najlepiej z padem w ręce? Poniżej najlepsza czwórka, która odebrała nagrody.

  1. Konrad Soczomski - TS Celuloza
  2. Dawid Lebiecki - Zieloni Lubiechnia Wielka
  3. Dawid Rękawiecki - SKP Słubice
  4. Albert Leja - FC Kursko

Galeria zdjęć

Jak było na Meczu Gwiazd w Kostrzynie nad Odrą? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, udostępnionych naszej redakcji przez zespół Celulozy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.