Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To był udany sezon dla SKP Słubice. Choć biało-niebiescy marzyli o awansie do klasy okręgowej, to miejsce na podium w A klasie też jest powodem do radości. W ostatnim meczu sezonu pokonali u siebie Leśnika Lemierzyce aż 5:1.

skp plyta_glowna

Mecz odbył się 22 czerwca, wyjątkowo na murawie głównego stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nowe otoczenie podziałało niezwykle mobilizująco na piłkarzy SKP, choć pierwsza połowa nie zwiastowała takiego festiwalu strzeleckiego i do przerwy na tablicy wyników był remis 1:1. Podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka rozkręcili się w drugiej części spotkania dokładając cztery kolejne trafienia.

- Na szczególną uwagę zasłużyła bramka Dawid Żurawskiego, który precyzyjnym uderzeniem zdjął pajęczynę z okienka bramki gości – relacjonuje Łukasz Najder z SKP.

Zwycięstwo nad Leśnikiem był ukoronowaniem dobrego sezonu. SKP Słubice zajął 3 miejsce w A klasie zdobywając 55 punktów w 26 spotkaniach. Bilans meczów to: 18 wygranych, 1 remis i 7 porażek (bramki 69:34). Rozgrywki wygrała Toroma Torzym i to ona awansowała do klasy okręgowej.

SKP Słubice – Leśnik Lemierzyce 5:1 (1:1). Bramki: M. Bulcewicz (x2), D. Żurawski, M. Staroń, D. Szczeciński.

SKP: Bartek Kuźmicz - Przemysław Piasecki (46' Norbert Polowczyk), Bartosz Tomków, Piotr Łogiński, Tomasz Frąckowiak - Dawid Żurawski (75' Łukasz Najder), Patryk Krasiński (72' Dawid Rękawiecki), Marcin Bulcewicz (80' Dominik Gaudyn), Maksymilian Staroń (40' Dominik Gabrysz, 70' Robert Rommel) - Mateusz Zając, Dawid Szczeciński.

Tego samego dnia, po meczu, odbyło się podsumowanie minionego sezonu. Piłkarze, działacze i sztab szkoleniowy spotkali się na terenie klubu golfowego.

Wszystkim zawodnikom podziękowano za kończący się sezon, a w ramach podziękowań każdy otrzymał okolicznościowy medal. Specjalna nagroda za szczególne zaangażowanie w życie i rozwój klubu trafiła w ręce Patryka Krasińskiego.

- Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przychodzili na nasze mecze i do zobaczenia w następnym, oby jeszcze lepszym sezonie – podsumowuje Ł. Najder.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.

Komentarze   

#1 kreplas 2019-06-24 23:21
Gratuluję:).
Awansik może w przyszłym roku?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.