Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice pozyskała trzech zawodników
Trzech nowych zawodników podpisało kontrakty z drugoligową Polonią Słubice. Słubicki klub pozyskał Tomasza Laskowskiego, Michała Haftkowskiego oraz Brazylijczyka Bebeto. W ten sposób od zakończenia rundy jesiennej zespół występujący w grupie zachodniej II ligi zasiliło już sześciu nowych graczy.

Trójka wymienionych zawodników dołączyła do Filipa Marciniaka, Marcina Pietrzaka i Piotra Charzewskiego, którzy podpisali kontrakty już wcześniej. Tomasz Laskowski to mimo młodego wieku bardzo doświadczony bramkarz, mający za sobą występy na boiskach ekstraklasy i "starej" II ligi. Trzeba dodać, że na doświadczonym bramkarzu zależało sztabowi trenerskiemu w składzie Tomasz Wichniarek - Krzysztof Sobieszczuk. W ostatnim czasie Laskowski reprezentował barwy drugoligowego Rakowa Częstochowa, w którym rozegrał w pełnym wymiarze czasowym wszystkie spotkania. W szczególności bardzo dobrze zaprezentował się w meczu Rakowa w Słubicach gdzie głównie jemu częstochowianie zawdzięczali, że wywieźli zwycięstwo. Laskowski podpisał z Polonią roczny kontrakt. Na zasadzie wypożyczenia z Ruchu Chorzów do Słubic trafił natomiast Michał Haftkowski. Dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi napastnik, zbierał bardzo pochlebne recenzje za występy w młodej ekstraklasie i na rok trafi do Słubic.

Poza Polonią pozyskaniem Haftkowskiego zainteresowany były także Ruch Radzionków jednak w tym klubie szuka się bardziej doświadczonego napastnika z "nazwiskiem" oraz GKS Tychy. Ostatnim tegorocznym nabytkiem słubickiej Polonii jest Bebeto, który jesień spędził w trzecioligowej Pogoni Świebodzin gdzie był najlepszym zawodnikiem. Poza dobra grą w Pogoni o jego angażu w Słubicach zdecydowała także bardzo dobra postawa po sezonowych meczach kontrolnych. Grający na pozycji środkowego pomocnika Bebeto trafił do Polonii na zasadzie transferu definitywnego, podpisując jednocześnie dwuletni kontrakt. Wszyscy nowopozyskani zawodnicy stawią się na pierwszych zajęciach zaplanowanych przez trenerów Polonii na 11 stycznia.

[info: Polonia Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.