Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pożar domu w Świecku
Piłkarze słubickiej Polonii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej w nadchodzący poniedziałek, jednak pierwszym tegorocznym akcentem dla drużyny będzie zaplanowany na niedzielę turniej w piłce halowej w Gorzowie. Podobnie jak w ubiegłym roku poloniści walczyć będą na rzecz WOŚP.

Organizatorzy zaprosili do udziału w zmaganiach sześć zespołów. W grupie „A” znalazły się pierwszoligowy GKP Gorzów Wlkp., zespół Młodej Ekstraklasy Lecha Poznań i drugoligowa Miedź Legnica. Z kolei w grupie „B” poza słubicką Polonią zagrają także pierwszoligowa Warta Poznań (pod wodzą byłego trenera Polonii Marka Czerniawskiego) oraz reprezentacja Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp.

Otwarcie turnieju zaplanowano na godzinę 11.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 20 przy ulicy Szarych Szeregów 7 w Gorzowie Wlkp.. Pierwszy mecz rozpocznie się kwadrans później. Mecze rozgrywane będą po 20 minut. Podczas imprezy odbędzie się licytacja na rzecz WOŚP i szereg imprez towarzyszących.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku imprezę wygrali zawodnicy Warty Poznań, a Polonia uplasowała się na pozycji piątej. W tegorocznym turnieju „poloniści” zagrają w następującym składzie: Artur Tumaszyk, Tomasz Laskowski, Adam Więckowski, Robert Gaca, Filipe Andrade Felix, Filip Marciniak, Piotr Charzewski, Bebeto, Michał Haftkowski, Dawid Jankowski, Andrzej Pawłowski i Marcin Pietrzak.

[info: Polonia Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.