Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubice wzbogaciły się o nowe boisko sportowe. Od stycznia nowego roku będzie można korzystać z pełnowymiarowego boiska piłkarskiego wyposażonego w sztuczną nawierzchnię oraz oświetlenie. Nowy obiekt powstał na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, w miejscu jednej z bocznych płyt treningowych.

Obiekt wyposażono w trybuny (ponad 300 miejsc) oraz kryte wiaty z ławkami dla grających drużyn. Moc oświetlenia to aż 28 x 2000 wat. Koszt inwestycji wyniósł blisko 2 mln 400 tys. złotych z czego ok. 1 mln 600 tys. złotych to wkład własny Gminy Słubice - resztę dołożył Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej.

Powstało nowe boisko sportowe

Boisko będzie administrarowane przez słubicki OSiR. Ma służyć nie tylko lokalnym grupom sportowym i klubom, ale również przyciągać sportowców z całej Polski.

Informacje o zasadach korzystania z obiektu można znależć na stronie internetowej OSiR - osir.slubice.pl
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 djwally 2009-12-31 14:05
Świetnie! Mam nadzieję, że będzie to okazja do organizacji wielu turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży szkolnej z naszego powiatu i nie tylko! Boisko znajduje się w przecież \"w tak pięknych okolicznościach przyrody\" więc wykorzystajmy ten atut! Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za powstanie tego obiektu - wielkie brawa! ps. to nie mówił Jarząbek! (tylko propagator sportu).
#2 djwally 2009-12-31 14:05
Świetnie! Mam nadzieję, że będzie to okazja do organizacji wielu turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży szkolnej z naszego powiatu i nie tylko! Boisko znajduje się w przecież "w tak pięknych okolicznościach przyrody" więc wykorzystajmy ten atut! Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za powstanie tego obiektu - wielkie brawa! ps. to nie mówił Jarząbek! (tylko propagator sportu).

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.