Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Tribute to ADELE

Stęskniliście się za koncertami? 7 marca Słubicki Miejski Ośrodek Kultury szykuje muzyczną niespodziankę dla pań z okazji ich święta. Będzie to koncert w hołdzie twórczości Adele, której przeboje zaśpiewa Marta Podulka z zespołem. 

Marta Podulka to wokalistka o ciemnej, soulowej barwie głosu. Znana jest z przebojów radiowych "Nieodkryty Ląd", "Mocna", "Nie Przeszkadzać". Zdobyła trzecie miejsce w 4. edycji "Mam Talent", została wyróżniona w konkursie „Debiuty” 50. edycji festiwalu w Opolu.

Na scenie w SMOK-u towarzyszyć jej będzie zespół w składzie: Bartek Pietsch – bas, Grzegorz Piotrowski – gitary, Jan Sawiński – piano, Waldek Franczyk – perkusja.

Koncert odbędzie się na żywo i z udziałem publiczności, ale liczba miejsc na sali – ze względu na reżim sanitarny – będzie ograniczona. Ci, dla których zabraknie miejsca, będą mogli obejrzeć transmisję w internecie na profilu SMOK-a na Facebooku, a także w telewizji HTS (kanał 140 sieci kablowej VECTRA w Słubicach).

- Świetne tempo, energia przeplatana z nostalgią, potężny głos i uwielbiane przez wszystkich piosenki - tak reklamuje swój koncert SMOK. Dyrekcja ośrodka zastrzega jednak, że w przypadku ewentualnego zamknięcia instytucji kultury przez rząd ze względu na koronawirusa, koncert zostanie przeniesiony na inny termin.

Bilety w cenie 50 zł mają być dostępne w sprzedaży najpóźniej w czwartek, 4 marca.

Termin: 7 marca, godz. 18:00. Miejsce: SMOK, sala kinowa.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.