Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara Egwu-James

Za nami pierwszy występ Sary Egwu-James w programie The Voice Kids Poland. 12-latka swoim głosem wyraźnie poruszyła trenerów, z których każdy chciał mieć ją w swojej drużynie. A fani byli zachwyceni.

Na tzw. przesłuchaniu w ciemno Sara wykonała balladę Demi Lovato pt. „Anyone”. Już po kilkunastu sekundach trenerzy nacisnęli przycisk, by odwrócić się i zobaczyć na własne oczy posiadaczkę tak pięknego głosu.

- Ten program został stworzony dla takich osób jak ty – mówił Dawid Kwiatkowki. – Ciebie się nie słucha, ciebie się słyszy – wtórował mu Tomson. Zachwycona była także Cleo, podobnie jak setki internautów.

W poście na naszym profilu na Facebooku, który umieściliśmy chwilę po jej występie, posypała się masa pochwał (ZOBACZ). - Jesteś cudowna, trzymam za Ciebie kciuki – pisała Dorota. - Uważam, że może wygrać ten program – skomentowała Małgorzata.

Internauci zwrócili także uwagę na jej słowa „jestem stuprocentową Polką”, co przysporzyło jej jeszcze więcej sympatii (jej mama jest Polką, ojciec Nigeryjczykiem).

Sara miała nie lada problem z wyborem drużyny, ale po chwili namysłu zdecydowała się dołączyć do duetu Tomson & Baron. Będziemy z przyjemnością obserwować jej dalsze zmagania w programie

Jej cały występ możecie obejrzeć poniżej.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 ticon4 2021-03-01 16:05
Co z tego jak w szkole jest nie lubiana przez rówieśników.za bardzo udaje gwiazdeczke
#2 Valhalla 2021-03-01 19:51
nawet będą gwiazdą lub gwiazdeczką, można mieć dobre serce, gorzej jak człowieka zżera zazdrość ;-(
#3 ticon4 2021-03-02 08:25
Tu nie chodzi o serce,ale o samozachowanie.
#4 ticon4 2021-03-02 08:32
Wystarczy trochę empati

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.