Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Finał WOŚP

W tym roku, ze względu na pandemię, także Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa nieco inaczej. Zanim nadejdzie finał, wiele z przekazanych fantów trafia na internetowe aukcje. Swój profil na Allegro ma także Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Ruszyły na nim pierwsze licytacje.

To właśnie w SMOK-u mieści się słubicki sztab orkiestry. Pracownicy i wolontariusze nie próżnują szykując się do wielkiego finału, który został wstępnie zaplanowany 31 stycznia (ZOBACZ). Oprócz uruchomienia wirtualnej skarbonki i zachęcenia do zakładania puszek stacjonarnych (ZOBACZ), część przekazywanych im fantów postanowili zlicytować w internecie.

Na portalu Allegro, czyli najbardziej popularnej w Polsce platformie aukcyjnej, SMOK uruchomił właśnie pierwsze licytacje. Co można tam znaleźć? Np. spływ kajakowy rzeką Pliszką, przygotowanie tortu okolicznościowego czy wykonanie makijażu.

To jednak nie wszystko – jak zapewnia dyrekcja SMOK-a kolejne fanty będą pojawiać się sukcesywnie w ciągu najbliższych dni. Dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na stronę i śledzenia pojawiających się aukcji.

ZOBACZ PROFIL SMOK

Zachęcamy również do przekazywania fantów na rzecz WOŚP. O tym, jak to zrobić, przeczytacie TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.