Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Finał WOŚP

Powoli zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, sztab będzie miał swoją siedzibę w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. SMOK zachęca do zgłaszania się wolontariuszy, zaczyna już także zbierać gadżety i vouchery na licytacje.

Odliczanie do finału WOŚP: czas start!  Najbliższy, 29. finał, odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Celem tej edycji będzie pomoc w takich obszarach jak laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy, dlatego hasło przewodnie brzmi: "Finał z głową".

Wolontariat

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury już zachęca do podjęcia współpracy z wsparcia tegorocznego finału. W jaki sposób? Po pierwsze, SMOK szuka wolontariuszy. Chętni mogą pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się telefonicznie pod nr 95 758 24 39.

Fanty na licytację

Po drugie, można także już przekazywać przedmioty, bony, vouchery na licytacje. A te co roku wzbudzały sporo emocji! Podczas ostatniego finału można było wylicytować np. gadżety przekazane przez Łukasza Fabiańskiego, kolację z zastępczynią burmistrza czy trening tenisa ziemnego ze starostą.

A co będzie czekać na licytujących w nadchodzącej edycji? To się jeszcze okaże! Propozycje fantów można zgłaszać pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod nr 95 758 24 39.

Pomóżmy razem

- Pomimo czasów jakie nastały wierzymy, że finał będzie wyjątkowy! A wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda! Pamiętajcie, że każdy z nas może pomagać i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – zachęca słubicki sztab.

Póki co, nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące tego, w jakiej formie zorganizowany zostanie przyszłoroczny finał. Nie wiadomo też w jaki sposób wpłyną na niego obostrzenia związane z pandemią.

Do tematu wrócimy.

WOŚP Słubice

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.