Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Finał WOŚP

Coraz bliżej do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nowość: można zarejestrować swoją Sztabową Puszkę Stacjonarną i zbierać do niej np. w swoim sklepie, zakładzie fryzjerskim, itp. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wciąż zachęca też do przekazywania fantów na licytacje.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Został przełożony ze względu na pandemię i zarządzone obostrzenia. Słubicki sztab, który jak co roku mieści się w SMOK-u, nie próżnuje i szykuje się do tego wielkiego dnia. Cały czas zbiera gadżety i vouchery na licytacje, o czym nie raz już pisaliśmy (ZOBACZ).

Równolegle trwa zbiórka do wirtualnej puszki uruchomionej przez SMOK. Pieniążki można wpłacić TUTAJ. Jak na razie zebrano nieco ponad 450 zł.

To jednak nie wszystko. W tym roku czeka nas nowość: rozmaite punkty usługowe, firmy, instytucje czy sklepy mogą rejestrować swoje Sztabowe Puszki Stacjonarne, które będą przypisane do konkretnego miejsca.

Zbiórka do takich puszek może trwać maksymalnie do 31 stycznia, czyli do dnia finału. Osoby zainteresowane założeniem takiej puszki mogą kontaktować się ze słubickim sztabem e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.