Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Do scen rodem z filmu sensacyjnego doszło dzisiaj późnym popołudniem na ul. Wandy. Tuż obok Szkoły Podstawowej nr 3 zakończył się policyjny pościg. Wg świadków funkcjonariusze użyli broni.

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących tego zdarzenia. Z policyjnych źródeł mamy jedynie potwierdzenie, że faktycznie doszło do pościgu za osobowym BMW i został on skutecznie zakończony (kierowca został zatrzymany).

Jeden ze świadków zdarzenia przekazał nam, że w trakcie zatrzymania padły strzały, a wcześniej auto nie stanęło do policyjnej kontroli.

Nie wiadomo, dlaczego kierowca uciekał. Otrzymaliśmy niepotwierdzoną informację, że mogło chodzić o narkotyki. Inny z internautów przekazał z kolei, że to z powodu kradzieży towaru w jednym ze słubickich marketów.

Kontaktowaliśmy się już z Komendą Powiatową Policji w Słubicach. Śledczy prowadzą czynności wyjaśniające, czekamy na więcej informacji

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze

#1 Redakcja Słubice24.pl 2021-04-01 16:50
Po raz kolejny apelujemy - niestety znowu do tych samych użytkowników - o przestrzeganie netykiety, czyli merytoryczną i kulturalną dyskusję na temat artykułu, a nie osobiste wycieczki i wulgarne epitety.

Wpisy zostały usunięte, ale to ostatnie ostrzeżenie, następnym razem nastąpi automatyczna blokada konta.

W związku z zaistniałą sytuacją, możliwość dodawania komentarzy w artykule została wyłączona.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.