Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Droga

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze krajowej nr 29 między Uradem a Cybinką. Motocyklista uderzył w tył ciężarówki. Chwilę wcześniej próbował wyprzedzać ciąg pojazdów. 

Informację o zdarzeniu przekazali nam niezawodni internauci. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 10:10. Na 18 km drogi K-29 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty – przekazała naszej redakcji Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem próbował wyprzedać inne pojazdy. – W pewnym momencie zauważył, że z naprzeciwka jedzie pojazd. Chciał wrócić na swój pas. Zaczął hamować. Wtedy uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego – opowiada rzeczniczka.

Motocyklista został poszkodowany, zabrano go helikopterem do szpitala. – Uskarżał się na ból nogi i kręgosłupa – dodaje M. Jankowska. Nie było innych poszkodowanych, kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Przez ponad 2 godziny droga była zablokowana, tworzyły się korki. Policja prowadzi dalsze czynności w sprawie okoliczności tego zdarzenia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.