Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek na dwupasmówce

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj na ul. Kościuszki, niedaleko stacji Orlen. Pijany kierowca staranował dwa inne samochody. Jego auto wylądowało na dachu, on sam trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 14. O sytuacji dali nam znać niezawodni jak zwykle internauci, od których mamy również fotki z miejsca wypadku. Opublikowaliśmy je od razu na naszym profilu na Facebooku (ZOBACZ).

O szczegóły zapytaliśmy słubicką policję.

- Zderzyły się trzy auta osobowe. Kierujący Mazdą nie zachował należytej ostrożności i najechał na pojazd znajdujący się przed nim. Ten z kolei uderzył w następny, stojący przed przejściem dla pieszych. Pojazd sprawcy dachował – opowiada Ewa Murmyło z KPP Słubice.

Kierowcą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Niestety był pijany, miał prawie 2 promile we krwi. Na dodatek nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Mężczyzna został przewieziony do słubickiego szpitala. Pozostałym dwóm kierującym (jechali sami, bez pasażerów) nic się nie stało.

- Sprawca odpowie za brak uprawnień, za jazdę w stanie nietrzeźwości i za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym – wyjaśnia E. Murmyło.

Wypadek

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 dove2020 2020-08-01 09:44
Debilizm nie zna granic.
Chciał pewnie dla odwagi wypić bo tak by sie pewnie bał bez uprawnień jezdzic.
Ale idiota według mnie bo teraz przepisy są tak ostre że taniej by go wyszło zrobić prawko.
#2 cinek88 2020-08-01 20:11
Mistrz kierownicy, szczęście w nieszczęściu że oprócz samemu sobie nikomu innemu krzywdy nie zrobił...

ps. Karać karać i jeszcze raz karać!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.