Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
ul. Mieszka I

Znamy już termin rozpoczęcia przebudowy ul. Mieszka I. Niestety, przez kilka najbliższych miesięcy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Jak poinformował Urząd Miejski w Słubicach, przebudowa ul. Mieszka I ma rozpocząć się w poniedziałek, 3 sierpnia. Więcej o tym, jak zmieni się ulica i niebezpieczne skrzyżowanie przy zbiegu ulic Konstytucji 3 Maja i Jagiełły pisaliśmy TUTAJ. Po remoncie będzie bezpieczniej, ale zanim to nastąpi kierowców czekają utrudnienia.

Mieszka I zamknięta dla ruchu

W pierwszym etapie prac, od 3 sierpnia do końca września, ul. Mieszka I od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z os. Świerkowym będzie całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego. Tylko mieszkańcy Mieszka I będą mogli, w miarę możliwości, dojechać do swoich posesji.

Objazd ul. Jagiellończyka

Drugi etap zaplanowano na październik i listopad. Wtedy zamknięty będzie odcinek drogi od ul. Jagiellończyka (skrzyżowanie przy os. Świerkowym) do ul. Konstytucji 3 Maja. Będzie jednak już wtedy można korzystać z objazdu ul. Jagiellończyka.

Przypomnijmy, przetarg na wykonanie prac wygrała lokalna firma Eurokop Invest. Całość będzie kosztować prawie 1,9 mln zł. Inwestycja finansowana jest z budżetu Słubic.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 belinis 2020-07-30 11:36
Ciekawe czy do przyszłych wakacji się wyrobią. I założę się że jak skończą to znowu coś rozkopią bo zapomną jakieś kanalizacji.. No ale trzymam kciuki :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.