Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Monitoring

Chwilę grozy przeżyło dwóch nastolatków, którzy przechodzili przez pasy niedaleko przychodni lekarskiej przy ul. Mickiewicza. Rozpędzony kierowca Audi omal ich nie staranował. Policja i rodzice chłopców szukają pirata. 

Do naszej redakcji trafiło nagranie z całego zajścia. Wg zapisu z kamer monitoringu doszło do niego 7 lipca o godz. 15:32 (czas na kamerze nie był przestawiony, dlatego pokazuje 14:32).

Na filmie widać, jak chłopcy idą po pasach, a rozpędzony kierowca ciemnego Audi wyprzedza na skrzyżowaniu inny pojazd i wpada z impetem na przejście dla pieszych. Ułamki sekund i refleks nastolatków zdecydowały, że uniknęli zderzenia.

Rodzice chłopców zgłosili już sprawę na policję, ale udostępnili również nagranie, aby łatwiej było namierzyć sprawcę. Za przekazanie informacji o nim oferują nagrodę pieniężną.

Jeśli ktoś wie, co to za auto, lub zna kierowcę, prosimy o kontakt z najbliższą placówką policji. Można też pisać lub dzwonić bezpośrednio do naszej redakcji, jesteśmy w kontakcie z rodzicami.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 cinek88 2020-07-09 12:21
Najprawdopodobniej Audi A4, rocznik od 2005, charakterystyczny duży przedni grill. Oczywiście mogę się mylić.

Dodam tylko, że za ten wyczyn kierowca powinien stracić dożywotnio uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Ludzie tacy stanowią zagrożenie dla samych siebie ale co gorsza dla innych. Szczęście w nieszczęściu że nic się nie stało ale wszystko zawsze do czasu...
#2 Rob 2020-07-09 12:31
Oby policja się postarała i wyśledziła tego debila idiotę w czarnym Audi, teraz jest dużo kamer w różnych miejscach, więc może gdzieś uda się je wyśledzić.
#3 cinek88 2020-07-09 12:44
Po nagłośnieniu tej sprawy przez nasze lokalne media, kierowca powinien sam zgłosić się na Policję i poddać dobrowolnej karze. Najprawdopodobniej skończyłoby się to kilkusetowym mandatem plus punkty karne. Oczywiście powinien też przeprosić chłopców i jego rodzine ale do tego potrzeba odwagi i honoru.

To było by najlepsze wyście z tej patowej sytuacji przede wszystkim dla samego kierowcy.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.