Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Urząd Miejski w Słubicach

W czasie wakacji nieco inaczej niż do tej pory będzie pracować Urząd Miejski w Słubicach. Od 1 lipca do 30 sierpnia placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Zarządzenie w tej sprawie wydał burmistrz Mariusz Olejniczak. Po tym terminie urząd wróci do normalnych godzinnych funkcjonowania tj. 8.00-16.00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 yon 2020-06-30 07:43
Jestem czlowiekiem, ktory miewa do czynienia z tym urzedem ale jednoczesnie jestem czlowiekiem pracujacym... Dziwnym zbiegiem godziny mojej pracy pokrywaja sie w przyblizeniu godzinom pracy urzedu. To oznacza, ze nie mam mozliwosci bezkolizyjnego zalatwiania swoich spraw. Widze jednak, ze prywatne interesy pracownikow urzedu sa wazniejsze o moich i ogolnie ludzi pracujacych w Slubicach. Gratuluje dobrego samopoczucia wladzom i wszystkim urzednikom, ktorzy w tak bezmyslny i nieprzyjazny sposob zalatwiaja swoje interesy. Moze ustawcie sobie godziny pracy zakresie od 9.00 do 11.00 . Swoje zrobicie, bo roboty wiecej nie macie, a spoleczenstwo glowy wam zawracac nie bedzie. Jesli nie zdajecie sobie z tego sprawy - to wlasnie to jest tzw arogancja wladzy. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie wam sie zbyt dlugo meczyc w tym tak strasznie dla was meczacym ukladzie. Wstyd !!! Wlasnie zalatwiliscie sobie brak mojego glosu w najblizszej przyszlosci!...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.