Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Plac zabaw

O nowy plac zabaw mieszkańcy tzw. „Małej Moskwy” zabiegali od dobrych kilku lat. Wreszcie doczekali się, plac został oficjalnie oddany do użytku 1 czerwca. Niestety, już widać, że korzystały z niego nie tylko dzieci… Są pierwsze zniszczenia: powyrywane maty, zerwane łańcuchy. 

Ta inwestycja była wyjątkowo długo oczekiwana przez mieszkańców, którzy pisali petycje o powstanie placu zabaw przy ul. Konstytucji jeszcze w 2016 roku. Ich marzenie spełniło się w 2020, choć nieco opóźniła jego realizację epidemia COVID-19. 

Urządzenia na placu pojawiły się w czasie, kiedy nie można było z nich korzystać. Dlatego oficjalnie otwarcie nowego placu zabaw odbyło się 1 czerwca, w Dzień Dziecka (ZOBACZ)

Zajrzeliśmy na plac po 2 miesiącach. Niestety, oprócz bawiących się dzieci zastaliśmy coś jeszcze – pierwsze zniszczenia na placu. Maty, które były pod zjeżdżalniami, zostały wyrwane, walają się po piasku. Zerwanych jest także kilka łańcuchów. Do tego widać inne mankamenty, jak wystające spod piachu pod sprzętami foliowe podkłady. 

Zapytamy Urząd Miejski, czy i kiedy urządzenia zostaną naprawione, czy planowane jest objęcie tego miejsca miejskim monitoringiem?

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 martynalew 2020-08-05 14:16
Pewnie ci co w kazda niedziele modla sie w kosciolku. Co tu komentowc. Niezle trzeba miec nierowno pod sufitem zeby zlosliwie dzieciakom zniszczyc plac zabaw.
#2 sonix 2020-08-05 16:06
Może jednak to tylko zmęczenie materiału ( w przypadku łańcucha ) , natomiast maty widocznie są z wadliwego materiału wykonane 9 , tego nikt nie bierze pod uwagę
@martynalew , nie ma co drwić z własnej babci
#3 kreplas 2020-08-06 07:47
Szkoda słów...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.