Nad jeziorem Reczynek w Ośnie Lubuskim odbył się drugi turniej w ramach Letniego Festiwalu Siatkówki Plażowej. W sportowej rywalizacji wzięło udział 11 drużyn, wśród których zwyciężył duet Paweł Hajkowicz i Mateusz Szurmiej.

Na drugiej pozycji uplasowali się Wojtek Drozdowicz i Marek Buszczak, którzy w finale ulegli zwycięzcom dopiero po tie-breaku (5:11). Trzecie miejsce zdobyła drużyna w składzie Arek Stroiwąs i Maciek Sikora. Po zakończeniu rozgrywek organizatorzy wręczyli najlepszym ekipom puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepszym zawodnikiem drugiego turnieju został wybrany Mateusz Szurmiej.

Kolejny turniej w ramach Letniego Festiwalu Siatkówki Plażowej odbędzie się 17 sierpnia w Drzeniowie.