21 maja w wyjazdowym meczu 31. kolejki III ligi Polonia Słubice uległa Stali Brzeg 0:2. O wyniku spotkania w dużej mierze zdecydowała sytuacja z 27. minuty, kiedy to czerwoną kartkę obejrzał Łukasz Kopeć. Grając w osłabieniu, słubiczanie nie zdołali odrobić strat.
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 5. minucie po trafieniu Mateusza Mozoły, a wynik ustalił Jakub Kowalski w 52. minucie. „Duma Pogranicza”, mimo prób w drugiej połowie, nie zdołała zdobyć bramki i wróciła do domu bez punktów. Po tej porażce Polonia pozostaje na ostatnim miejscu tabeli III ligi.
Polonia Słubice – Stal Brzeg 2:0 (1:0)
Skład Polonii Słubice: Gibki, Bigos (65’ Klukiewicz-Okpala), Pasternak (65’ Roubut), Komar, Ławrynowicz – Jachno, Kholodov (85’ Komejsza), Begier O. – Kopeć, Mieczkowski (65’ Tiuchtiej), Poniedziałek (80’ Chojnacki).
Betclic III liga, grupa 3 – TABELA / WYNIKI
Kolejne spotkanie poloniści rozegrają u siebie. 24 maja o godzinie 17:30 na słubickim stadionie podejmą Ślęzę Wrocław.